2019/12/06
۱۳۹۸ جمعه ۱۵ آذر
زیورآلات ماه و ستاره ؛ اکسسوری مخصوص دختران جوان

زیورآلات ماه و ستاره ؛ اکسسوری مخصوص دختران جوان

مدل امسال که بسیار هم مورد توجه قرار گرفته‌ گردنبند‌های ظریف ماه و خورشید است . گردنبندهای ماه و ستاره در انواع استیل، نقره، طلا سفید و زرد و رز‌گلد بسیار مورد اقبال قرار گرفته‌اند .

دوات آنلاین-اکسسوری ها و زیور آلات از علاقه‌مندی‌های دختران جوان در حوزه مد است. انتخاب زیورآلات می‌تواند روحیات و طبقه شخصیتی افراد را نشان دهد.

 

مدل امسال که بسیار هم مورد توجه قرار گرفته‌ است گردنبند‌های ظریف ماه و خورشید است . گردنبندهای ماه و ستاره در انواع استیل، نقره، طلا سفید و زرد و رز‌گلد  بسیار مورد اقبال قرار گرفته‌اند هرچند طرح های نگین‌دار آن موجود است اما اگر برایتان روی خط مد بودن مهم است حتما از طرح‌های بدون نگین و رز‌گلد استفاده کنید.

گردنبند‌های سه‌ تا یا سه‌ لایه هم‌زمان در سه رنگ سفید، طلایی، رزگلد نیز وجود دارد اما توجه داشته‌با شید اگر از این گردبند استفاده می‌کنید حتما دیگر زیورآلات شما باید از یک رنگ آن پیروی کند و بهتر است از رنگ طلایی پیروی کنید

 

.نکته دیگر اینکه بهتراست اگر از گردنبند‌های سه‌ لایه با آویزظریف استفاده کرده‌اید سایر زیورآلات شما هم در همین سبک باشد و ظرافت کافی را داشته‌ باشد.

این زیورآلات را با لباس‌های دخترانه و فانتزی استفاده کنید.

 

توجه داشته‌‌ باشید مدل موی شما هم نباید کلاسیک باشد. بهتر است از مدل موی دخترانه استفاده کنید.

 

استفاده از زیور آلات ماه و ستاره برای مهمانی‌های شب بسیار مناسب و جذاب است.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.