2019/07/22
۱۳۹۸ دوشنبه ۳۱ تير
نظر مردم درباره بازی بازیگران سریال مینو

نظر مردم درباره بازی بازیگران سریال مینو

عباس غزالی در نقش رضا، سلمان فرخنده در نقش عماد یا عزیز، مهدیه نساج در نقش مینو، مالک سراج در نقش جلال، نازنین کیوانی در نقش ساره و... به خوبی از عهده نقش‌هایشان برآمده‌اند. بسیاری از بینندگان این سریال نیز همین نظر را دارند.

دوات آنلاین-سریال مینو به خوبی توانسته نظر بینندگان را جلب کند و حتی بعضی معتقد هستند این سریال از دو رقیبش یعنی بانوی عمارت و بی قرار بهتر و خوش ساخت‌تر است. یکی از ویژگی‌های مثبت سریال مینو این است که فیلنامه‌ای پر از حادثه و اتفاق دارد و داستان یکنواخت و خسته‌کننده پیش نمی‌رود اما ویژگی مثبت دیگر این سریال بازی خوب بازیگران است.

 

در این سریال جمعی از بازیگران پیشکسوت از جمله پروانه معصومی، سیاوش طهمورث و محمود پاک‌نیت در کنار بازیگرانی که چهره آنها کمتر دیده شده حضور دارند و ترکیبی موفق را به وجود آورده‌اند.

 

عباس غزالی در نقش رضا، سلمان فرخنده در نقش عماد یا عزیز، مهدیه نساج در نقش مینو، مالک سراج در نقش جلال، نازنین کیوانی در نقش ساره و... به خوبی از عهده نقش‌هایشان برآمده‌اند. بسیاری از بینندگان این سریال نیز همین نظر را دارند.

 

مرجان مودت نوشته است: همه بازیگران خوب هستند اما عباس غزالی در نقش رضا از همه‌شان بهتر است. خیلی قشنگ بازی کرده و آدم باور می‌کند که چنین کسی واقعا وجود دارد.

 

کامران نظر داده است: رضا خیلی خوب بازی کرده اما من بیشتر از آن از جلال خوشم می‌آید. خیلی خوب معرفت و صفای بچه‌های جنوب را نشان داده. من خودم دوره خدمتم آبادان بودم و از نزدیک با جنوبی‌ها آشنا هستم. واقعا جلال خیلی خوب بازی کرده بازی نقش عماد هم بد نیست.

 

جمشید-خ معتقد است: نقش عماد از همه سخت‌تر است چون عماد دو چهره دارد. بعضی جاها همان عماد است که آدم درستکار و فداکاری است و بعضی جاها باید در قالب عزیز فرو برود که یک آدم کثیف و جنایتکار است. این‌که یکی بتواند هر دو چهره را نشان بدهد به نظر من توانایی زیادی می‌خواهد. من اول فکر می‌کردم بازیگر این نقش پسر آقای خسرو شکیبایی است چون خیلی به ایشان شبیه هستند حتی صداهایشان هم شبیه است. بعد در همین سایت دوات آنلاین فهمیدم که اسم واقعی این بازیگر سلمان فرخنده است.

 

سعیده کمالی هم نوشته است: بازی عماد خیلی شبیه به خسرو شکیبایی است حالا نمی‌دانم ایشان از قصد از مرحوم شکیبایی تقلید می‌کنند یا کلا خودشان این طوری هستند ولی به هر حال خیلی خوب بازی کرده‌اند اما مینو از همه‌شان بهتر است.  نقش خیلی سختی هم دارد. از طرف دلش با رضا است از طرفی بچه‌اش کور شده. از آن طرف پدرش مخالفت می‌کند. عماد هم که هست.

 

شما درباره بازی بازیگران سریال مینو چه فکر می‌کنید؟ نظر خود را در بخش ارسال دیدگاه بنویسید.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها
فاطمه 1397/10/28
سلام ، بنظر من ، نقش رضا رو آقای عباس غزالی ، بهتر از همه بازی کردند! طوری بود که انگار واقعا این شخصیت وجود دارد و انگار که احساساتش واقعیست ! خانوم مهدیه نساج هم عالی بودند! امیدوارم ادامه ی این سریال هم به زودی ساخته بشه!
1397/10/29
فکر کنم نگارنده بخوبی فیلم رو ندیده.. و یا حداقل بانو عمارت رو ندیده، سریال مینو بسیار کار ضعیفی ست ..

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.