2021/05/08
۱۴۰۰ شنبه ۱۸ ارديبهشت
واکنش آموزش و پرورش به خبر تنبیه چند دانش‌آموز با کابل

واکنش آموزش و پرورش به خبر تنبیه چند دانش‌آموز با کابل

اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر، در پی انتشار مطلبی در خصوص تنبیه بدنی دانش‌آموزان در شهرستان جم اعلام کرد که بررسی این موضوع در دستور کار آموزش و پرورش شهرستان قرار گرفت

دوات آنلاین-آموزش و پرورش به انتشار خبر و تصاویری با موضوع تنبیه بدنی دانش‌آموزان مدرسه‌ای در بوشهر با کابل واکنش نشان داد.

 

اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر، در پی انتشار مطلبی در خصوص تنبیه بدنی دانش‌آموزان در شهرستان جم اعلام کرد که بررسی این موضوع در دستور کار آموزش و پرورش شهرستان قرار گرفت و در بررسی‌های به عمل آمده، دانش‌آموز مذکور شناسایی شده، مدیر آموزش و پرورش،  اعضای انجمن اولیا و مربیان، مدیر آموزشگاه و معلم نامبرده در منزل والدین دانش‌آموز حضور یافتند و از وی دلجویی کردند.

 

مدیر آموزش و پرورش جم با ابراز تاسف از این رخداد اعلام کرد: با بررسی‌های انجام شده، این دانش‌آموز با خط‌کش توسط معلم تنبیه شده است و با این که اولیای دانش‌آموز هیچ گونه شکایتی در این زمینه ندارند، پرونده معلم خاطی به مراجع ذیصلاح ارسال شده است.

 

خلیل نیکخواه، مدیر آموزش وپرورش جم، با تاکید بر  موضوع ممنوعیت تنبیه بدنی دانش‌آموزان گفت: بارها در جلسات به صورت شفاهی و همچنین طی بخشنامه‌های مختلف این موضوع به اطلاع همکاران رسانده شده است که تنبیه بدنی خط قرمز آموزش و پرورش محسوب می‌شود و در صورت بروز چنین اتفاقاتی با افراد خاطی وفق مقررات انضباطی برخورد خواهد شد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.