2024/02/24
۱۴۰۲ شنبه ۵ اسفند
موافقت اتحادیه جهانی با کشتی بانوان ایرانی با پوشش کامل

موافقت اتحادیه جهانی با کشتی بانوان ایرانی با پوشش کامل

با موافقت اتحادیه جهانی کشتی رقابت های کشتی، کلاسیک بانوان(با پوشش کامل) از سوی ایران راه اندازی می شود.

دوات آنلاین-با موافقت اتحادیه جهانی کشتی رقابت های کشتی، کلاسیک بانوان(با پوشش کامل) از سوی ایران راه اندازی می شود.
پس از پیشنهاد فدراسیون کشتی، مبنی بر برگزاری رقابت های کشتی کلاسیک بانوان (با لباس فرم ویژه و پوشیده)کمیته اجرایی اتحادیه جهانی کشتی در این مورد تصمیم گیری کرد.
بر این اساس اتحادیه جهانی کشتی به فدراسیون کشتی ایران اعلام کرد که برگزاری این رقابت ها برای مسابقات ملی بانوان از سوی ایران پذیرفته شده است و از این پس ایران می تواند این مسابقات را برگزار کند.
همچنین اتحادیه جهانی کشتی با آگاهی از تقاضای گسترده بخشی از بانوان علافمند به کشتی در دنیا، بویژه بانوان مسلمان، اعلام کرده است که این حرکت فدراسیون کشتی یک گام بزرگ در جهت توسعه کشتی آزاد زنان است و در آینده دستاوردهای بیشتری در مورد این طرح خواهد داشت.
با توجه به تأیید اتحادیه جهانی کشتی فدراسیون کشتی ایران در ابتداء می تواند مسابقات کشتی کلاسیک زنان را با حضور سه تیم داخلی و خارجی در ایران برگزار کند و با دعوت از تیم های مختلف خارجی در ایران نسبت به توسعه کشتی کلاسیک بانوان در بین کشورهای دیگر اقدام کند.
همچنین با توجه به اینکه این طرح مورد استقبال کشورهای مسلمان و دیگر علاقمندان به کشتی که نمی خواهند از دوبنده در مسابقات استفاده کنند قرار خواهد گرفت برگزاری مسابقات با حمایت ایران می تواند در جهت پیشبرد برگزاری مسابقات کشتی کلاسیک بانوان (با پوشش کامل) در رقابت های بین المللی، قاره ای و جهانی گام بلندی را بردارد.

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.