2023/12/06
۱۴۰۲ چهارشنبه ۱۵ آذر
علی کریمی: امیدوارم شرایط برای ورود بانوان به استادیوم‌ها فراهم شود

علی کریمی: امیدوارم شرایط برای ورود بانوان به استادیوم‌ها فراهم شود

سرمربی نفت تهران گفت: با حضور گسترده تماشاگران پرسپولیس در بازی سوپرجام نه تنها مشکلی نداریم بلکه استقبال هم می‌کنیم.

دوات آنلاین-سرمربی نفت تهران گفت: با حضور گسترده تماشاگران پرسپولیس در بازی سوپرجام نه تنها مشکلی نداریم بلکه استقبال هم می‌کنیم.

علی کریمی درباره با برگزاری بازی سوپرجام در ورزشگاه آزادی، گفت: نظر باشگاه نفت را درباره محل برگزاری سوپرجام پرسیده بودند و سوال کرده بودند موافق هستید بازی در آزادی برگزار شود. من هم وقتی سرپرست باشگاه نفت این موضوع را در میان گذاشت موافقت خود را اعلام داشتم. زمین ورزشگاه آزادی از کیفیت خوبی برخوردار است و از آنجا که بین سوپرجام و هفته اول لیگ فاصله زیادی نیست دو تیم هم می‌توانند در تهران بازی کنند و مجبور نباشند در شهر دیگری به مصاف هم بروند و متحمل هزینه سفر و اسکان هم شوند.

کریمی در ادامه درباره این که پرسپولیس در آزادی از حمایت گسترده هوادارانش برخوردار خواهد بود و این با توجه به گنجایش ۸۰ هزار نفری آزادی به ضرر شماست، گفت: بی‌تعارف بازی در هر شهری برگزار می‌شد طرفداران خوب پرسپولیس استادیوم را پر می‌کردند. حالا در تهران هم امیدوارم همین اتفاق رخ دهد و بسیار خوشحال می‌شوم که ۸۰ هزار پرسپولیسی را در آزادی ببینم و سوپرجام یک بازی پرتماشاگر باشد. هوادار به فوتبال هیجان می‌دهد و امیدوارم آنهایی که برای تماشای سوپرجام به استادیوم می‌آیند و وقت صرف کرده و هزینه می‌کنند یک بازی زیبا و جوان‌مردانه و بدون حاشیه را از سوی هر دو تیم شاهد باشند. ما مشکلی با پر شدن استادیوم از سوی هواداران پرسپولیس نداریم و حتی از آن استقبال هم می‌کنیم و معتقدیم که باید قدر فوتبال‌دوستان را دانست نه آنکه با قانون ۱۰ درصد و برگزاری بازی در روزهای غیرتعطیل و ساعات کاری و مواردی نظیر این عاملی شد که تماشاگر کمتری به استادیوم بیاید.

سرمربی نفت در ادامه افزود: در همه جای دنیا کاری می‌کنند تماشاگر بیشتری بیاید و فوتبال ما باید قدردان این همه علاقه و شور فوتبال‌دوستانش باشد و برای آنها بهترین امکانات در نظرگرفته شود نه این که هر سال فقط قیمت بلیط‌ها را افزایش دهیم. من با تصمیم برخی باشگاه‌ها مبنی بر اجرای قانون ۱۰ درصد به عنوان میزبان و سخت‌گیری در برگزاری مکان بازی سوپرجام و فینال حذفی مخالفم و عقیده خودم را دارم که باید از حضور هر چه بیشتر هواداران استقبال کرد نه این که فرار کرد.

کریمی در پایان اظهارتش گفت: حالا که درباره هواداران و تماشاگران فوتبال مباحثی مطرح شد همان طور که قبلا نیز گفته بودم ای کاش شرایط با کمک دکتر روحانی و مسئولان فدراسیون فوتبال برای ورودی بانوان به استادیوم‌ها نیز فراهم شود. این خواسته میلیون‌ها بانوی هوادار است که دوست دارند مسابقات فوتبال و دیگر ورزش‌ها را از نزدیک ببینند و امیدوارم بسترسازی‌های لازم برای این اقدام ماندگار انجام شود و آنها بتوانند در فضایی مناسب تماشاگر بازی تیم‌های مورد علاقه خود باشند. این اتفاق مهم امری غیر ممکن نیست و می‌توان با برنامه‌ریزی درست و مناسب این رویای بانوان ورزش‌دوست را محقق کرد. امیدوارم چنین اتفاقی را در نهایت شاهد باشیم.

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.