2024/06/22
۱۴۰۳ شنبه ۲ تير
اعتراف قاتل آتنا به جنایتی دیگر
تحقیقات جنایی ادامه دارد

اعتراف قاتل آتنا به جنایتی دیگر

قاتل آتنا دختر معصوم 7ساله پارس‌آبادی به ارتکاب قتل دیگری قبل از ماجرای آتنا اعتراف کرد.

دوات آنلاین- قاتل آتنا دختر معصوم 7ساله پارس‌آبادی به ارتکاب قتل دیگری قبل از ماجرای آتنا اعتراف کرد.
دادستان عمومی و انقلاب پارس آباد گفت: خانمی که دو سال پیش جسدش در کنار روستای مجیدآباد پیدا شد به دست همین شخص به قتل رسیده بوده و قاتل در بازجویی به آن اعتراف کرد.
سید عبدالله طباطبایی افزود: با اعتراف قاتل آتنا احتمال اینکه وی مرتکب قتلهای سریالی شده باشد بیشتر است لذا تحقیقات و بازجویی از قاتل ادامه دارد و خبرهای تکمیلی به محض روشن شدن جریانات به اطلاع مردم خواهد رسید.
طباطبایی با تاکید براینکه به پرونده آتنا اصلانی خارج از نوبت رسیدگی می شود، ضمن تشکر از احساسات انساندوستانه اهالی پارس‌آباد اطمینان داد در سریع ترین زمان ممکن قاتل به سزای عمل خود خواهد رسید اما از آنان خواست برای حفظ آرامش عمومی اجازه دهند پرونده مسیر قانونی خود را طی کند.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پارس‌آباد با اشاره به اینکه از زمان مفقود شدن آتنا نیروهای انتظامی، پلیس آگاهی دادستانی و بازپرسی به صورت شبانه روز پیگیر ماجرا بودند تصریح کرد: با اعتراف قاتل به قتل آتنا موضوع مفقودی و قتل آتنا پایان یافت اما بررسی قتل های احتمالی سریالی به دست قاتل ادامه دارد.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.