2023/01/27
۱۴۰۱ جمعه ۷ بهمن
راز هولناک قتل پدر و دختر فاش شد

راز هولناک قتل پدر و دختر فاش شد

مردی جوان با همدستی خواهرزاده اش این پدر و دختر را به قتل رسانده است.

دوات آنلاین -مرد جوان و خواهرزاده نوجوانش که یک پدر و دختر را به قتل رسانده بودند از سوی پلیس دستگیر شدند.

 

روزنامه ایران نوشت، رسیدگی به این پرونده از 27 اسفند پارسال به‌دنبال اعلام دو جنایت خونین در یکی از آپارتمان‌های مسکونی واقع در شهریار شروع شد.

 

خیلی زود گشت کلانتری صباشهر در محل حضور یافت و با پیکر خونین مرد میانسالی به‌نام ناصر 60 ساله و دخترش پریسا 38 ساله روبه‌رو شدند.

 

با حضور بازپرس در محل جنایت، جسد پدر و دختر به پزشکی قانونی منتقل شد و تیمی از کارآگاهان جنایی برای کشف راز این دو جنایت مرموز تحقیقات خود را شروع کردند.

 

رازگشایی از جنایت

در نخستین گام پلیس با کنترل دوربین‌های ساختمان قصد داشت افرادی را که در زمان قتل وارد این ساختمان شده بودند شناسایی کند اما کنترل این دوربین‌ها نتیجه‌ای برای پلیس نداشت. سرانجام در بررسی آخرین تماس‌های خط تلفن همراه دو مقتول حادثه سرنخ‌های تازه‌ای برای کشف راز این دو جنایت به‌دست آمد و کارآگاهان به‌دنبال کنترل آخرین تماس‌ها به شماره فردی به‌نام بیژن رسیدند.

 

وقتی بیژن به اداره پلیس منتقل شد تا به‌عنوان نخستین مظنون تحت بازجویی قرار بگیرد سعی داشت با تناقض‌گویی خود را بی‌گناه نشان دهد اما سرانجام در ادامه بازجویی‌های فنی متهم لب به اعتراف گشود و راز دو جنایت را برملا کرد.

 

این متهم 26 ساله در اظهاراتش مدعی شد روز حادثه برای انجام خدمات نظافتی به همراه خواهر‌زاده نوجوانم به خانه یک پیرمرد رفتیم اما بعد از پایان کار بر سر دستمزد باهم درگیر شدیم و من با چاقو مرد صاحبخانه را کشتم اما دختر او که در خانه بود وقتی با این صحنه روبه‌رو شد قصد داشت با سر و صدا از همسایه‌ها کمک بخواهد که به ناچار او را نیز با همدستی خواهرزاده‌ام به قتل رساندیم و بلافاصله فرار کردیم.

 

به‌دنبال اعتراف‌های این مرد جوان، خواهرزاده‌اش نیز بازداشت شد.

 

پیشنهادات ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.