2022/01/19
۱۴۰۰ چهارشنبه ۲۹ دي
دیباچه
پسر معتاد پدر و مادرش را کشت

پسر معتاد پدر و مادرش را کشت

متهم گفت به‌دلیل اختلاف خانوادگی با پدر و مادرش درگیر شده و آنها را به قتل رسانده است.

دوات آنلاین -پسر جوان که اعتیاد شدیدی به هروئین داشت در شرایطی که با پدر و مادرش دچار اختلاف شده بود آنها را با ضربات چاقو به قتل رساند.

 

به نوشته روزنامه همشهری، ساعت12 ظهر دیروز به مأموران کلانتری11 شهر بوشهر خبر رسید که در یکی از محلات شهر در درگیری خانوادگی، 2نفر به قتل رسیده‌اند. هنوز اطلاعات زیادی از این جنایت وجود نداشت اما زمانی که مأموران به محل حادثه رسیدند با پیکرهای غرق در خون پدر و مادر خانواده در کوچه روبه‌رو شدند و معلوم شد عامل جنایت پسر 38ساله خانواده است که اعتیاد شدیدی به هروئین دارد و بعد از قتل پدر و مادرش با چاقو به مکان نامعلومی گریخته است.

 

 سردار حیدر سوسنی، فرمانده انتظامی استان بوشهر در این‌باره گفت: کارآگاهان پلیس بوشهر کمتر از 2ساعت از وقوع قتل با تحقیقات ویژه پلیسی و اقدامات اطلاعاتی قاتل ۳۸ساله را شناسایی و دستگیر و او را به پلیس آگاهی منتقل کردند.

 

سوسنی در ادامه گفت: متهم پس از روبه‌روشدن با دلایل و مدارکی که همه علیه‌اش بود به قتل پدر و مادرش اعتراف کرد. او گفت که به‌دلیل اختلاف خانوادگی با پدر و مادرش درگیر شده و آنها را به قتل رسانده است. به‌گفته فرمانده انتظامی استان بوشهر تحقیقات پلیس در این‌باره ادامه دارد.

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.