2021/07/26
۱۴۰۰ دوشنبه ۴ مرداد
پوشاک با سلام
قتل مرموز زن جوان مقابل خانه دوستش

قتل مرموز زن جوان مقابل خانه دوستش

این زن به خانه دوستش رفته بود که فردی ناشناس زنگ زد. مقتول جلوی در رفت و ناگهان مورد حمله قرار گرفت.

دوات آنلاین -زنی که در خانه دوستش مهمان بود وقتی صدای زنگ را شنید و مقابل در رفت با ضربات چاقو به قتل رسید. عامل حادثه تحت تعقیب پلیس قرار دارد.

 

به نوشته روزنامه جوان ساعت‌۲۱ شامگاه شنبه یازدهم اردیبهشت مأموران کلانتری‌۱۴۹ امامزاده حسن قتل زن جوانی را تلفنی به قاضی حبیب‌الله صادقی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران خبر دادند. مأموران پلیس اعلام کردند زن جوانی داخل راهرو خانه قدیمی دو طبقه‌ای در نزدیکی خیابان ابوذر در جنوب تهران به‌دست مرد ناشناسی به قتل رسیده و قاتل هم از محل گریخته است.

 

با اعلام این خبر بازپرس ویژه قتل و کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی راهی قتلگاه زن جوان شدند. تیم جنایی در راهرو طبقه اول خانه قدیمی با جسد زن ۴۶‌ساله‌ای به نام ترانه روبه‌رو شدند که گلویش به طرز دلخراشی بریده شده بود و آثار ۱۲‌ضربه چاقو روی بدنش نمایان بود.

 

بررسی‌های مأموران پلیس نشان داد در طبقه دوم این خانه قدیمی زن ۳۹‌ساله‌ای به نام فتانه تنها زندگی می‌کند و مقتول هم که دوست صمیمی‌اش است شب حادثه مهمان او بوده که به طرز مشکوکی از سوی مرد ناشناسی به قتل می‌رسد.

 

زن تنها

مأموران پلیس در نخستین گام از فتانه که شاهد ماجرا بوده تحقیق کردند.

 

وی در ادعایی گفت: چند سال قبل با همسرم اختلاف پیدا کردم و طلاق گرفتم و از آن روز به بعد تنها شدم. پس از جدایی خانواده‌ام اصرار داشتند دوباره ازدواج کنم، اما به خاطر شکستی که در زندگی خورده بودم تصمیم گرفتم تن به زندگی مشترک ندهم، چون می‌ترسیدم که دوباره طعم شکست را احساس کنم. در این مدت هر چند سال در خانه‌ای مستأجر بودم تا اینکه مدتی قبل طبقه دوم این خانه قدیمی را اجاره کردم. طبقه اول آن خالی بود و من در این ساختمان تنهای تنها بودم و به همین خاطر با دوستانم رفت و آمد داشتم. ترانه از دوستان قدیمی من بود و شوهر داشت و هر از گاهی هم به خانه من می‌آمد.

 

زنگ مرگ

امشب او را به خانه‌ام دعوت کردم و ساعتی قبل به خانه‌ام آمد و مهمان من شد. از او پذیرایی کردم و ساعتی هم با هم درد دل کردیم تا اینکه به آشپزخانه رفتم که شام آماده کنم. داخل آشپزخانه سرگرم بودم که زنگ خانه نواخته شد و ترانه آیفون را برداشت که ببیند چه کسی پشت در است. آیفون خانه‌ام خراب بود و صدایی نمی‌آمد و از طرفی هم در حیاط از داخل خانه باز نمی‌شد که تصمیم گرفتم به جلوی در بروم و در را باز کنم.

 

وی ادامه داد: دستم بند بود به همین دلیل ترانه رو به من کرد و گفت: «دستت بند است و من می‌روم در را باز می‌کنم» و از خانه خارج شد.

 

هنوز دقایقی نگذشته بود که صدای دلخراشی به گوشم رسید. صدای ترانه را شنیدم که می‌گفت «من و نکش» و بعد هم فریاد دلخراشش به آسمان بلند شد. به سرعت از داخل خانه به راهرو طبقه اول رفتم و با پیکر خونین ترانه روبه‌رو شدم و در همان لحظه هم مردی را از پشت سر دیدم که به سرعت از خانه‌ام فرار کرد و موفق نشدم او را شناسایی کنم.

 

با دیدن این صحنه وحشت کردم به طوری‌که توان حرف زدن و درخواست کمک نداشتم و از طرفی هم ترانه هم قادر به حرف زدن نبود که به سرعت با اورژانس و اداره پلیس تماس گرفتم و موضوع را خبر دادم، اما وقتی عوامل اورژانس رسیدند متأسفانه دوست صمیمی‌ام فوت کرده بود.

 

دستگیری صاحبخانه

همزمان با انتقال جسد زن جوان به پزشکی قانونی فتانه به دستور بازپرس حبیب الله صادقی برای تحقیقات بیشتر و مشخص شدن صحت و سقم اظهاراتش بازداشت شد و در اختیار کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی قرار گرفت.

 

مأموران پلیس تحقیقات گسترده‌ای را برای شناسایی و دستگیری قاتل فراری آغاز کرده‌اند تا راز قتل زن جوان در خانه ویلایی قدیمی بر ملا شود.

 

حراج اول ماه اسنپ مارکت
لوازم آشپزخانه کالا و ما
بنر خانومی
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.