2021/01/23
۱۳۹۹ شنبه ۴ بهمن
نظرات مردمی درباره سریال بیگانه ای با من است

نظرات مردمی درباره سریال بیگانه ای با من است

آیا این سریال توانسته توجه بینندگان را جلب کند؟ مخاطبان چه انتقادهایی نسبت به آن دارند؟

دوات آنلاین -سریال بیگانه ای با من است مجموعه ای پر معما است که توجه برخی مخاطبان را به شدت جلب کرده و بعضی دیگر نیز نسبت به وقایع آن انتقاد دارند. چند نظر مردمی را در این باره بخوانید:

عکسی از سریال بیگانه ای با من است

موافقان سریال بیگانه ای با من است

مخاطبی نوشته است: حیف شد و کاش مهشید جوادی در نقش مینو کشته نمی شد و یا گم میشد که بعد از چندین سال برگردد و سراغ فرزند خود را از نسا بگیرد امید وارم که کارگردانان خوب این مورد را بتوانند به خوبی دربیاورند در حالی که ما هم باور کردیم مینو مرده اما کاش زنده باشد و سراغ فرزند خود را بعد از چندین سال از نسا بگیرد.

 

یکی دیگر از بینندگان نظر داده است: سریال خیلی خوبی است البته بازیگرانش عالی هستند. کاش فقط پنجشنبه ها خلاصه بود و جمعه ها قسمت جدید می آمد.

 

مخاطب دیگری نوشته: فیلمش عالی بازیگرانش هم همین طور عالی وبی نظیر. از کارگردان و تهیه کننده و نویسنده و بازیگران و همه تشکر می کنم.

 

رضوان قلی زاده نوشته است: از شما خیلی ممنونم که سریال بیگانه ای با من است را پخش کردید امیدوارم که هرچه زود خانواده شهرابی بفهمند که نسا عروس شان نیست.

 

بیننده ای دیگر نظر داده: لحظه شماری می کنم برای اینکه بفهمم چه بلایی سر نسا می آید و ای کاش مینو زنده باشد و بیاید دنبال بچه اش.

 

یکی دیگر از علاقه مندان به سریال بیگانه ای با من اشت نوشته: واقعا نساء خودخواه است بچه مینو سختی بکشد بچه خودش تو رفاه باشد.

عکسی از سریال بیگانه ای با من است

انتقاد به سریال بیگانه ای با من است

یکی دیگر از بینندگان انتقادی به این مجموعه دارد: به نظر من فیلم مجموعه ای از اتفاقات نادر وغیرممکن را به سبک خیلی ناشیانه دور هم چیده با بازی های خیلی ضعیف وسرد بازیگران که لااقل از آقای بازغی و خانم عابدی انتظار نمی رفت.

 

مخاطب دیگری نظر داده است: واقعا متاسفم ماجرای فیلم طوری هست که تو این همه جمعیت تو شهرهای مختلف به راحتی به هم مربوط می شوند.

 

یکی دیگر از بینندگان هم انتقاد مشابهی دارد: انگار تو کل کشور بیست نفر کلا آن سالها زندگی می کردند که آنقدر سریع هم را می بینند. هنوز بچه شش ماهه نشده از جنوب کشور برگشت خونه اصلی اش!! ؟؟؟؟؟  تو زندان تو شیراز تو بیمارستان اینها همه اش به طور تصادفی هم را می بینند؟

 

پیش بینی آخر سریال

یکی از بینندگان برای آخر سریال پیش بینی کرده است: آخرش نسا با صادق ازدواج می کند و هیچ کس نمی فهمد شاید صادق بفهمد اما به خاطر خانواده اش چیزی نمی گوید. در آینده بچه ها تو دانشگاه به هم می رسند و عاشق هم می‌شوند. شاید هم نسا خواهر یکی از آن اطرافیانش مثلا جاوید باشد.

 

مخاطب دیگری نیز پیش بینی کرده: من فکر میکنم نساء همان خواهر جاوید باشد که بعد سالیان سال هم را پیدا می کنند. مادر جاوید هم از چشم براهی شوهرش در می آید.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.