2021/01/24
۱۳۹۹ يکشنبه ۵ بهمن
آیا جواد جوادی و مرضیه در سریال بچه مهندس ۴ بچه دار شده اند

آیا جواد جوادی و مرضیه در سریال بچه مهندس ۴ بچه دار شده اند

انتشار یک عکس این احتمال را به وجود آورده که در فصل چهارم بچه مهندس جواد جوادی پدر شده باشد.

دوات آنلاین -شیوا خسرو مهر که در سریال بچه مهندس نقش مادر مرضیه مقدم را بازی می کند عکسی از خودش و امیرزضا فرامرزی منتشر کرد و نوشت: امروز ، سر فیلمبرداری سریال بچه مهندس ۴، همراه با مهربون ترین امیر دنیا، کاش میدونستی چقدر دوستت دارم ، امیر.

 

امیررضا فرامرزی که در فصل اول سریال از سرنوشت نقش کودکی هاشم را بازی کرده بود اکنون در فصل چهارم سریال بچه مهندس حضور دارد. او در عکس هایی از پشت صحنه این سریال که مربوط به جشن تولد محمدرضا رهبری، بازیگر جدید نقش جواد جوادی، می شد نیز حضور دارد و نشان می دهد نقش اش در این سریال جدی است.

 

از آنجا که مرضیه مقدم برادر کوچک نداشت، حضور امیررضا فرامرزی این حدس را به وجود می آورد که در فصل چهارم بچه مهندس جواد و مرضیه بچه دار شده  باشند و در واقع چند سالی نیز از شروع زندگی مشترک آنها گذشته باشد. در واقع احتمال دارد در فصل چهارم این سریال شاهد یک پرش چند ساله باشیم.

 

دانلود سازهای ناکوک
کلید واژه
دیدگاه‌ها
مرضیه 1399/10/09
نه اگه مرضیه و جواد بچه دار بشن بد میشه،بعدشم اگه سالها از زندگی جواد و مرضیه میگذرد چرا در عکس های پشت صحنه مرضیه خونه ی پدرش است؟جواد با غروری که داشت عمرا قبول میکرد داماد سر خونه بشود.یک احتمال دیگر هم وجود دارد که این پسر رحیم پسر پروررشگاهی در فصل۳ باشد و جواد و مرضیه ان را به فرزند قبول کرده باشند این طوری ممکن است از زندگی جواد و مرضیه فقط چند سال گذشته باشد و جواد در کوشش خرید خانه است
ناشناس 1399/10/09
منم با شما موافقم که احتمالا این پسر همون رحیمه واز عکسها معلومه هنوز ازدواج نکردند وتازه تو این فصل جواد میره خواستگاری چون حلقه هم دستش نیست اون پسرم یه سیزده چهارده سالی بهش میخوره در صورتی که از سال نودیک تا نود نه هشت سال بیشتر نگذشته.
ناشناس 1399/10/09
ان شاءالله باهم ازدواج نمیکنند تا مژگان دوباره برگرده
ناشناس 1399/10/09
منم قبل از اینکه این سایت رو باز کنم و مطالعه کنم و دو مورد رحیم و بچه ی جواد فکر میکردم . در هر حال خوشحالم که این بازیگر نوجوان توی این سریال پر بیننده بازی میکنه به نظرم عالیه .
الهام 1399/10/10
غیر از امیر رضا فرامرزی کلی بچه دیگه هم تو سریال حضور دارن.احتمالا اینا بچه های خانه ی مهر باشن. اصلا به قیافه ی مرضیه نمیخوره بچه ای با این سن و سال داشته باشه.
یک مهشیدی 1399/10/10
فکر نکنم بﭺشون باشه اصلا صورت خانم جوادی با این سن کم و اقای رهبری با اون گریمشون نمیخوره بﭺه ی 13/14 ساله داشته باشن احتمال داره بزرگی رحیم باشه که بازم احتمالش خیلی کمه یا شاید از بﭺه های خانه ی مهر هست ولی بﭺه ی جواد و مرضیه نمیتونه باشه توی همه ی عکس هایی که از بﭺه مهندس 4 اومده بیرون نه مرضیه نه جواد حلقه دستشون نیست
مرضیه 1399/10/13
چرا اتفاقا از عکس های پشت صحنه معلومه که مرضیه با گریم مرضیه یه چند سالی پیر شده بعدشم اگه از بچه های خانه مهر هستش پس چرا توی خونه ی دکتر توفیقی هستش؟؟عکسای پشت صحنه اینو میگن
مرضیه 1399/10/13
کسی که ازدواج نکرده باشه نمیتونه سرپرستی بچه ای را قبول کند
ناشناس 1399/11/02
با سلام خدمت دوستان عزیز در این فصل امیر فرامرزی نقش نوجوانی رحیم را بازی خواهد کرد داستان این فصل ان طور نیست که به نظرتان میرسد در این فصل اصلا در ابتدای فصل جواد و مرضیه زن و شوهر نیستند موضوع این فصل سختی های رسیدن یک عاشق به معشوق هستش که احتمالا جواد در این فصل با مشکلات زیادی برای خواستگاری و ازدواج رو به رو میشود مشکلاتی که امروزه جوانان ما برای ازدواج در پیش دارند مسائلی مثل خونه داشتن و پول و ماشین و حتی مخالفت های دکتر توفیقی و همسرش در این فصل جواد و مرضیه هر دو عاشق یکدیگر هستند و این بار عشق یکطرفه نیست اقای لاهوتی هم که در این فصل حضور دارند احتمالا قراره که به جواد یک سری چیز های مهمی بیاموزد و نصیحت و راهنمایی کند که چگونه این دو نفر به یکدیگر برسند سن کریم هم که در این فصل طبق گفته خودش بالا رفته و با جواد بهتر برخورد میکند و احتمالا او را راهنمایی میکند بی بی گوهر نیز در این فصل بازگشته
ناشناس 1399/11/03
ولی من فکر میکنم ین فصل جوادم یه رقیب عشقی داره که کوروش سلیمانی نقشش را بازی میکنه البته میدونم سلیمانی تواین فصل هست اما این که رقیب جواد باشه را حدس زدم چون گفتند که فصل چهارم هم به صورت باز تموم میشه تا بشه فصل پنج را ساخت پس ممکنه که اون رقیب عشقی هم مثلا از همکارای مرضیه باشه وبهشعلاقه منده یا ممکن هست که قبلا مرضیه را دوست داشته ضمن اینکه در مورد حضور مژگنم تو این فصل هرچی سوال کردیم نه گفتند هست نه گفتند نیستپس شاید اخر این فصل مژگانم برگرده مرضیه هم به خاطر عشق سابقش هم وجود عشق سابق جواد تو این ازداج تردید کنه وقصه این فصلم باز تموم بشه وجواد باز به همون مژگان برسه چون مژگان تو سکاس اخرش تو فصل سوم با دیدن چمدون خاطرات تازه عاشق جواد شد
الهام 1399/11/05
طبق آخرین مصاحبه ی عوامل سریال اصلا پرش زمانی نداره.جواد و مرضیه هم فعلا ازدواج نکردن.امیررضا فرامرزی هم طبق هشتگ هایی که تو پیج خودشون زدن نقش کودک کار رو بازی خواهد کرد.
ناشناس 1399/11/05
داستان مژگان کلا تمام شده.این فصل فقط درباره ی جواد و مرضیه و سختیهای رسیدن این دو به هم هستش.

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.