2021/01/23
۱۳۹۹ شنبه ۴ بهمن
آیا راز نساء در سریال بیگانه ای با من است در آخر فاش می شود

آیا راز نساء در سریال بیگانه ای با من است در آخر فاش می شود

آیا بالاخره دست نساء فاش می شود و همه می فهمند او مینوی قلابی است؟ چه بر سر او خواهد آمد؟ تکلیف بچه ها چه می شود؟

دوات آنلاین -سریال بیگانه ای با من است سریالی پرماجرا و جذاب است که داستان اصلی آن بر سر دروغ زنی به نام نساء با بازی خوب شبنم قلی خانی است. این زن به دروغ خودش به جای زنی به نام مینو معرفی کرده است اما آیا دست او رو خواهد شد؟

 

خانواده امیرعلی عروس شان را ندیده اند و نمی دانند زنی که در این نقش ظاهر شده در واقع خدمتکار مینو بوده. مرگ امیرعلی هم باعث شده نساء در اجرای نقشه اش موفق تر شود. او تمام نشانه هایی را که از مینوی واقعی وجود دارد از بین برده و می برد.

عکسی از سریال بیگانه ای با من است

پشیمانی از یک دروغ

نساء ابتدا یک دروغ بزرگ گفت اما خیلی زود متوجه اشتباهش شد و سعی کرد با فرار از بیمارستان یا ترک خانه پدری امیرعلی به این ماجرا پایان بدهد اما هر با وسوسه مانع اش شد. او از کودکی در شرایط سختی زندگی کرده و اکنون این فرصت را یافته تا بتواند از ثروت خانواده ای دیگر برای خود و فرزند تازه به دنیا آمده اش استفاده کند و زندگی راحتی داشته باشد.

 

در این میان عذاب وجدان نساء را رها نمی کند. او خودش می داند چه خطایی مرتکب شده و خواب های پریشانی که می بیند و آشفتگی روانی که دارد هرگز او را آزاد و رها نخواهد گذاشت.

 

بیشتر بخوانید: شبنم قلی ‌خانی: نساء سال ها با اسم مینو زندگی می کند

 

نساء اکنون در بد مخمصه ای گرفتار شده است. او راه بازگشت به گذشته را ندارد. با دروغی که گفته و امیدی که در دل خانواده امیرعلی زنده کرده نمی تواند واقعیت را برملا کند.

عکسی از سریال بیگانه ای با من است

سرنخ هایی درباره مینوی واقعی

اگرچه نساء سعی کرده تمام سرنخ ها از مینوی واقعی را از بین ببرد اما این کار تقریبا محال است. مهم ترین سرنخ دوست امیرعلی است که نساء و مینو را می شناسد و از مینو عکس  هم دارد. حتی اگر این عکس ها و این شاهد نبود باز هم واقعیت را نمی توان برای همیشه پنهان کرد. پس سرانجام دست نساء رو خواهد شد اما مهم این است که بعد از آن چه اتفاقی می افتد. ضمن این که دروغ نسا به این زودی فاش نمی شود. 

عکسی از سریال بیگانه ای با من است

بچه های مینو نساء چه می شوند

بعد از این که دست نساء رو شد موضوع بچه ها مطرح می شود. آن وقت است که والدین امیرعلی باید نوه واقعی شان را که کیلومترها دورتر از خودشان در بوشهر زندگی می کند پیدا کنند اما آیا چنین کاری ممکن است؟

 

برای پیدا کردن بچه واقعی امیرعلی چاره ای نیست جز این که شوهر نساء یا دوست خلافکار ا و که قصد داشت نوزاد نساء را بفروشد پیدا شوند و این کار هم محال نیست. البته سختی ها و گره های زیادی خواهد داشت اما خانواده امیرعلی می توانند در نهایت نوه خود را در آغوش بگیرند اما آنها با نساء چه خواهند کرد؟

 

طبیعی است که در ابتدا رفتار آنها با نساء بسیار تند خواهد بود اما این احتمال هم وجود دارد که بعد از پیدا شدن نوه خودشان کم کم نساء را ببخشند و از او و بچه اش نیز حمایت کنند.

 

در هر صورت هنوز یافتن پاسخ برای معماهای این سریال به طور کامل ممکن نیست و باید منتظر ماند و دید چه اتفاقاتی رخ خواهد داد؟

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها
زکیه 1399/10/24
با سلام من به شدت این سریال را دوست دارم وخیلی هم دوست دارم که نسا با صادق ازدواج کند در این سریال و دوست دارم اگر دروغ نسا فاش شد بازهم پیش خانواده امیرعلی بماند
آیدا مظفری&y 1399/10/24
من دوس ندارم نسادرنقش مینوبازی کندخانواده امیرعلی خیلی خوش اخلاقن این کارنسااصلا خوب نیست
آیدا مظفری&y 1399/10/24
من دوس ندارم نسادرنقش مینوبازی کندخانواده امیرعلی خیلی خوش اخلاقن این کارنسااصلا خوب نیست
ناشناس 1399/10/24
سلام من این سریال و خیلی دوس دارم دوست دارم نساءبا صادق ازدواج کنه
ناشناس 1399/10/25
سلام .من بخاطر بچه امیرعلی خیلی ناراحتم حقش نیست اینطور آواره شود و نسا بچه سعید نامرد اونجا بزرگ کنه نسا و اکرم جواب این بدی هارو چطور میدن
زهرا 1399/10/25
این سریال خیلی دوستدارم هرشب دنبال میکنم اگه نتونم از تلوزیون نگا کنم از تلوبیون نگا میکنم میخام بچه نسا تو اون خانواده و آسایش بزرگ نشه و بچه امیرعلی سختی نکشه
K 1399/10/28
فیلم خیلی خوبیه ولی کاش اگه فاش شد باز پیش خانواده ی امیر علی بمونه و با صادق ازدواج کنه
ناشناس 1399/10/28
دروغهای ریزودرشت نسا(مینوی قلّابی)بسیارزشته وبیشترازهمه دلم برای دخترواقعی امیرعلی ومینوی مرحوم می سوزه. بسیارمشتاقم مینوی قلّابی لو بره ودروغهاش فاش بشه وتاوان اشتباهاتشو بده. ازخانواده امیرعلی هم خیلی ناراحتم که اینقدبه عروسشون محبت می کنن واصلابه کارهاش شک نمی کنند
ناشناس 1399/10/29
من این فیلم رو خیلی دوست دارم و هر شب او را دنبال میکنم
ناشناس 1399/10/29
کاش هرچه زودتررازنسافاش بشه تادلم خنک بشه خیلی کارش زشته
ناشناس 1399/10/29
ازنساواکرم وجاویدبه شدت بدم میادوقتی فیلم رومیبینم خیلی عصبی میشم کاش همچین فیلمهای که مردم روحرص میده نسازن یاحداقل زودرازشون فاش بشه
صبا 1399/11/01
من این فیلم رو دوست دارم
آندیا 1399/11/01
اگه راز نسا فاش نشه خوب می شه جزاب تر می شه
مینا 1399/11/01
اگه نسا زود تر بگه مینو نیست خوب می شه چون دیگه همه بهش شک کردن
درسا 1399/11/01
تکلیف لیلا چی می شه؟

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.