2024/04/15
۱۴۰۳ دوشنبه ۲۷ فروردين
اعتراف مرد کینه جو به قتل دختر جوان

اعتراف مرد کینه جو به قتل دختر جوان

روز حادثه با المیرا قرار گذاشتم تا برای آخرین بار حرف هایم را به او بزنم و بگویم از زندگی‌ام بیرون برود. او مدام از علاقه‌اش به من می‌‌گفت اما من دیگر او را نمی‌خواستم.

دوات آنلاین -مرد کینه جو که به‌دنبال اختلاف با دختری جوان او را با ریسمان خفه و جسدش را در زمین‌های کشاورزی دفن کرده بود در شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز پای میز محاکمه می‌ایستد.

 

به نوشته روزنامه ایران رسیدگی به این پرونده از بهمن سال 90 به‌دنبال مراجعه زنی به اداره پلیس هشتگرد شروع شد. این زن مدعی شد؛ دخترش منشی مطب دندانپزشکی بوده اما از شب قبل به خانه برنگشته است. مادر المیرا در ادامه گفت: دخترم خواستگاری داشت به‌ نام سهیل؛ آنها به هم علاقه داشتند اما خانواده سهیل راضی به این ازدواج نشدند و بعد از مدتی هم سهیل را وادار کردند با دختر دیگری نامزد کند. سر همین موضوع بین المیرا و سهیل اختلاف افتاد، تا جایی که خبر دارم آخرین بار سهیل روز قبل از ناپدید شدن دخترم به محل کار او رفته و با هم ملاقات داشته‌اند.

 

بدین ترتیب کارآگاهان به سراغ سهیل رفتند. وی در بازجویی‌ها از سرنوشت المیرا اظهار بی‌اطلاعی کرد و گفت: وقتی نامزد کردم المیرا خیلی ناراحت شد و به من گفت که من با زندگی او بازی کرده‌ام و فریبش داده‌ام و باید نامزدی‌ام را به هم بزنم، اما من دیگر به تلفن‌هایش جواب ندادم و خبری از او ندارم.

 

اعتراف به قتل

بدین ترتیب پلیس وی را با قرار وثیقه آزاد کرد اما با گذشت 4 سال از ناپدید شدن مرموز المیرا سرانجام کارآگاهان با کنار هم قرار دادن پازل این معمای جنایی دوباره به سهیل رسیدند و وقتی او را بازداشت کردند وی این بار به قتل المیرا اعتراف کرد و گفت: روز حادثه با المیرا قرار گذاشتم تا برای آخرین بار حرف هایم را به او بزنم و بگویم از زندگی‌ام بیرون برود. او را سوار خودرو کردم بعد به محدوده امامزاده‌ای در هشتگرد رفتیم آنجا ایستادم او مدام از علاقه‌اش به من می‌‌گفت اما من دیگر او را نمی‌خواستم. از جیبم یک بند پلاستیکی درآوردم و دور گردنش پیچیدم و خفه‌اش کردم درهمان محدوده زمین‌های کشاورزی بود چاله‌ای کندم وجسدش را همان جا دفن کردم. بدنبال اعتراف‌های این متهم، او به اتهام قتل عمد بازداشت شد. پس‌از بررسی ‌های فراوان و خاک‌برداری از محل دفن جسد توسط کارشناسان، سرانجام بقایای جسد که چند تکه استخوان وموی مقتول بود کشف شد.

 

پس‌از تأیید هویت مقتول از سوی پزشکی قانونی سرانجام صبح دیروز پرونده به شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز به ریاست قاضی قیومی منتقل شد وبزودی این متهم پای میز محاکمه می‌ایستد.‌

12jav.net

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.