2022/12/08
۱۴۰۱ پنج شنبه ۱۷ آذر
جزییات قتل تکاندهنده پسر ۴ ساله

جزییات قتل تکاندهنده پسر ۴ ساله

جسد این کودک 3 روز بعد از ناپدیدشدنش در گونی پیدا شد.

دوات آنلاین -جسد پسربچه بستان‌آبادی که هنگام بازی در کوچه به طرز مرموزی ناپدید شده بود پس از سه روز داخل یک گونی پیدا شد.

 

به نوشته روزنامه ایران صبح سه‌شنبه 20 آبان زن جوانی با مراجعه به پلیس از ناپدید شدن پسر 4 ساله‌اش امیر علی خبر داد و گفت: روز حادثه طبق معمول همسرم به سر کار رفت و من و بچه‌هایم خانه بودیم که امیرعلی پیش من آمد و گفت مامان من آش می‌خواهم. چون آن موقع در خانه سبزی نداشتم به دخترم مهشید که 8 ساله است پول دادم تا برود سبزی بخرد. در همین موقع زن همسایه به در خانه ما آمد و من داخل حیاط سرگرم حرف زدن با او بودم که امیرعلی از خانه خارج شد و گفت من به کوچه می‌روم تا با بچه‌ها بازی کنم. دقایقی بعد که دخترم به خانه برگشت سراغ برادرش را گرفت. به او گفتم مگر برادرت در کوچه نبود؟ اما مهشید گفت نه امیرعلی را ندیدم. یک لحظه ترس به جانم افتاد با عجله به کوچه رفتیم همه جا را گشتیم به خانه همسایه‌ها سر زدیم اما کسی بچه‌ام را ندیده بود.

 

آغاز تحقیقات پلیسی

پس از این شکایت مأموران پلیس تحقیقات خود را آغاز کردند. در نخستین بررسی‌ها به بازبینی دوربین مداربسته‌ای که سر‌کوچه قرار داشت پرداختند تصاویر نشان می‌داد امیرعلی بعد از خروج از خانه به سمت سرکوچه رفته است اما به علت اینکه شهرداری از چند روز قبل در وسط کوچه جوی آبی ایجاد کرده و هنوز آن را پر نکرده بود به علت عرض زیاد جوی آب نتوانسته از آنجا عبور کند و دوباره به سمت انتهای کوچه برگشته است اما به دلیل مه‌آلود بودن روز حادثه تصاویر واضحی وجود نداشت که مشخص شود چه اتفاقی برای پسر کوچولو افتاده بود.

 

در حالی که تحقیقات برای یافتن ردی از این کودک گمشده ادامه داشت سرانجام روز پنجشنبه مأموران پلیس در ردیابی‌های خود جسد این کودک را در حالی که به قتل رسیده و داخل گونی قرار داشت در روستای علیجان چایی کشف کردند.

 

توضیح پدر امیرعلی

پدر امیرعلی درباره جزئیات پیدا شدن جسد پسرش گفت: بعد از سه روز جست و جوهای فراوان پنجشنبه حوالی ساعت ۲۰ تماسی از طرف یکی از آشنایان از روستای «علیجان» دریافت کردیم که خبر پیدا شدن جسد پسربچه‌ای را به ما دادند. برای شناسایی جسد، همراه مأموران آگاهی سریع به روستای مذکور رفتیم. در روستای علیجان، نهر آبی وجود دارد که جسد پسرم را در داخل گونی با فاصله ۱۰۰ متری از آن، در کنار جاده گذاشته بودند.

 

 وی در ادامه گفت: چوپانی که در اطراف نهر آب روستای علیجان مشغول کار بود گونی را پیدا کرده و سریع موضوع را به اهالی روستا گزارش می‌دهد؛ که چون یکی از اهالی این روستا از آشناهای ما بوده و در جریان گم شدن امیرعلی قرار داشت، با ما تماس گرفت و خبر داد.

 

سرهنگ محمد علی نایب‌زاده، فرمانده انتظامی بستان‌آباد نیز در این باره گفت: جسد «امیرعلی پاشایان» که از سه‌شنبه خبر گم‌ شدنش، در شهرستان بستان‌آباد پیچیده بود پنجشنبه با تلاش پلیس در حوالی علیجان‌ چایی، روستایی در نزدیکی بستان‌آباد پیدا شد. در این رابطه سه نفر

 

تا کنون دستگیر شده‌اند و تحقیقات درباره علت این حادثه توسط مراجع قضایی و انتظامی شهرستان بستان‌آباد در حال انجام است.

 

این در حالی است که خانواده امیرعلی مدعی هستند با کسی اختلاف و درگیری نداشته‌اند اما اهالی محل احتمال می‌دهند این جنایت از سوی فردی معتاد که در آن محله زندگی می‌کند رخ داده باشد با این حال پلیس هنوز عامل این جنایت هولناک را معرفی نکرده است.

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.