2022/07/04
۱۴۰۱ دوشنبه ۱۳ تير
آزمایش دی ان ای برای افشای راز دختر جوان

آزمایش دی ان ای برای افشای راز دختر جوان

مردی ادعا می‌کند دخترش را در حالی که گمان می‌کرد زمان تولد فوت شده، بعد از 22 سال پیدا کرده است.

دوات آنلاین-ادعای مردی که مدعی است دختر ۲۲ ساله اش برای فرزند خواندگی به خانواده‌ای دیگر واگذار شده با انجام آزمایش دی ان ای بررسی می شود.

 

به گزارش روزنامه جوان، اواخر هفته گذشته مردی به اداره پلیس رفت و مدعی شد دخترش را که فکر می کرد ۲۲ سال قبل هنگام به دنیا آمدن فوت کرده است الان نزد خانواده دیگر پیدا کرده است.

 

وی با طرح شکایتی گفت: ۲۲سال قبل همسرم برای زایمان در بیمارستانی در یکی از خیابان های مرکزی تهران بستری شد. وقتی دخترم به دنیا آمد کادر درمانی مدعی شدند که دخترم به خاطر مشکلات تنفسی فوت کرده است. آن زمان همسرم موضوع فوت دخترمان را تایید کرد، اما پس از آن اختلافات ما بیشتر شد تا جایی که چند سال بعد همسرم همراه فرزندانم مرا ترک کردند و به آلمان رفتند. در این مدت همسرم باشد بدون اینکه از من طلاق بگیرد همراه فرزندانم در آلمان زندگی می کنند و من هم در تهران تنها هستم تا اینکه چند روز قبل مرد ناشناسی با من تماس گرفت و گفت قصد دارد راز دختر فوت شده ام را بعد از 22 سال برملا کند.

 

او گفت: دخترم آن زمان در بیمارستان فوت نکرده بود و همسرم او را برای فرزند خواندگی به خانواده ای که بچه دار نمی شدند، داده بود و الان هم دخترم با آن خانواده زندگی می کند. او مشخصات خانواده را به من داد که متوجه شدم آن خانواده از بستگان دور من هستند و بچه دار هم نمی‌شدند. پس از این به سراغ آن خانواده رفتم و از دور تحقیق کردم که فهمیدم آنها دختر 22 ساله ای به نام فریبا دارند و از آنجایی که آن دختر شباهت زیادی به من و خانواده‌ام دارد احتمال می دهم که او دختر من باشد.

 

وی در پایان گفت: آن زمان فکر نمی کردم همسرم به من دروغ گفته باشد، اما الان متوجه شدم که او دخترم را به آن خانواده فروخته است به همین خاطر درخواست دارم بررسی کنید که آیا فریبا دختر من است؟

 

پس از این شکایت مأموران به دستور بازپرس جنایی تحقیقات خود را آغاز کردند که با تحقیق از بیمارستان مورد نظر دریافتند دختر شاکی پس از به دنیا آمدن فوت نکرده اما به خاطر بیماری تنفسی از سوی یکی از اعضای خانواده اش به بیمارستان دیگری منتقل شده است.

 

از سوی دیگر مسئولان بیمارستان دوم هم به ماموران پلیس اعلام کردند که در آن زمان هیچ نوزادی با آن مشخصات برای درمان به بیمارستان منتقل نشده است.

 

بدین ترتیب باز پرس دستور داد که برای برملا شدن راز دختر ۲۲ ساله از وی آزمایش دی ان ای صورت بگیرد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.