2020/07/16
۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۶ تير
انتقام‌گیری شوم پسر جوان از زن همسایه

انتقام‌گیری شوم پسر جوان از زن همسایه

زن شاکی توضیح داد 5 مرد نقابدار به خانه‌اش رفتند و با بستن دست و پایش او را در اتاقی حبس کردند.

دوات آنلاین-پسر جوانی که از زن همسایه شان کینه به دل داشت، برای سرقت از خانه آنها چهار سارق اجیر کرد.

 

به گزارش روزنامه جوان، اوایل خردادماه امسال مأموران پلیس تهران با تماس شهروندی از دستبرد سارقانی به خانه ای در شمال تهران باخبر و راهی محل شدند.

 

بررسی های مأموران پلیس نشان داد چند ساعت قبل پنج مرد نقابدار با کلید وارد این خانه شده و پس از بستن دست و پای زن صاحبخانه همه طلاها و اموال قیمتی آنها را سرقت کرده اند.

 

زن جوان به مأموران پلیس گفت: صبح وقتی همسرم به محل کارش رفت، من در حال تماشای تلویزیون بودم که متوجه صدای کلیدی شدم که داخل قفل در چرخید. ابتدا فکر کردم شوهرم چیزی داخل خانه فراموش کرده و به خانه برگشته است، اما ناگهان داخل خانه با پنج مرد نقابدار مسلح روبه رو شدم. آنها با تهدید اسلحه دست و پای مرا با طناب بستند و در اتاقی حبس کردند تا اینکه بعدازظهر شوهرم وقتی از محل کار به خانه برگشت مرا نجات داد که متوجه شدیم سارقان طلاها و اموال قیمتی را سرقت کرده اند.

 

وی در پایان گفت: پنج سارق چهره شان را پوشانده بودند و قابل شناسایی نبودند، اما صدای یکی از آنها آشنا بود و وقتی دقت کردم متوجه شدم صدای پسر همسایه‌مان خسرو است و الان هم اطمینان دارم که یکی از سارقان خسرو بود.

 

وی ادامه داد: خسرو شبها در خانه‌اش مهمانی برپا می کند، آسایش ما را بهم می زند و به همین خاطر چند باری به او تذکر دادیم و حتی با هم درگیر هم شدیم که به دادسرا رفتیم و از او شکایت کردیم.

 

از زن همسایه کینه داشتم

پس از طرح این شکایت مأموران پلیس به دستور قاضی بهشتی، بازپرس شعبه دوم دادسرای ویژه سرقت خسرو را به عنوان مظنون حادثه بازداشت کردند.

 

متهم ابتدا منکر جرم خود شد، اما در بازجویی های فنی اعتراف کرد که چهار سارق برای سرقت از خانه همسایه اجیر کرده است. متهم گفت: مدتی بود که زن همسایه در زندگی من سرک می کشید و برای من و مهمان هایی مزاحمت ایجاد می کرد. او مدام می گفت که مهمان های من آسایش و آرامش آنها را بهم زده اند که با هم اختلاف پیدا کردیم و از من شکایت کرد. به همین خاطر از او کینه به دل گرفتم و دنبال فرصت انتقام بودم تا اینکه یک روز به صورت اتفاقی به کلید خانه آنها دسترسی پیدا کردم و بعد چهار سارق را برای سرقت از خانه آنها اجیر کردم. آن روز فقط قصدم انتقام جویی بود، اما بدشانسی آوردم و زن همسایه صدای مرا شناخت.

 

همزمان با ادامه تحقیقات از متهم، مأموران در تلاشند که همدستان وی را بازداشت کنند.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.