2020/07/08
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۸ تير
ادعای دختر چوپان درباره تعرض مرد کارخانه‌دار

ادعای دختر چوپان درباره تعرض مرد کارخانه‌دار

شاکی: اگر دیر شکایت کردم به‌خاطر این بود که فکر می‌کردم او قصد ازدواج با من را دارد اما وقتی مطمئن شدم خبری از ازدواج نیست شکایت کردم و به پزشکی قانونی رفتم حالا هم من باردارم.

دوات آنلاین-مرد کارخانه دار که با شکایت دختر چوپان به اتهام تعرض بازداشت شده بود صبح دیروز در شعبه 11 دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.

 

به‌گزارش روزنامه«ایران»، رسیدگی به این پرونده از سال گذشته با شکایت دختری چوپان آغاز شد. او پس از ثبت شکایت در توضیح ماجرا به مأموران گفت: من و برادرم در شهرمان چوپانی می‌کردیم و بعد از مدتی تصمیم گرفتیم که باهم به تهران بیاییم. بعد از مدتی با این مرد کارخانه دار که دامداری هم دارد و برای نگهداری از گوسفندانش به‌دنبال چوپان می‌گشت آشنا شدیم و قرار شد برایش کار کنیم. چند وقت که از شروع کارمان گذشته بود این مرد من را به دفترش دعوت کرد و با وعده ازدواج از من خواست تا با او رابطه داشته باشم اما وقتی مخالفت کردم به من حمله کرد و مرا مورد تعرض قرار داد. اوایل برای اینکه شکایت نکنم به من وعده ازدواج داد اما وقتی دیدم به وعده‌اش عمل نکرد و فقط قصد سوء‌استفاده داشته از او شکایت کردم.

 

پس‌ از اظهارات این دختر و تکمیل تحقیقات پرونده آنها به‌ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و متهم صبح دیروز در برابر قضات از خودش دفاع کرد.

 

این مرد 55 ساله از همان ابتدا منکر هرگونه تعرض به دختر جوان شد و گفت: زمانی که من این خواهر و برادر را دیدم دلم برایشان سوخت چون نه کاری داشتند و نه جایی برای سکونت که من هم به آنها کار دادم و هم خانه‌ای که بتوانند در آن زندگی کنند. اما آنها پس از آنکه متوجه شدند من وضع مالی خوبی دارم با طرح این نقشه تصمیم گرفتند از من اخاذی کنند. در حالی که من اصلاً چنین کاری را انجام نداده‌ام.

 

در ادامه دختر چوپان گفت: داخل اتاق کار این شخص دوربین مداربسته بود مأموران می‌توانند فیلم‌های دوربین را ببینند که آیا من راست می‌گویم یا نه. من اگر دیر شکایت کردم به‌خاطر این بود که فکر می‌کردم او قصد ازدواج با من را دارد اما وقتی مطمئن شدم خبری از ازدواج نیست شکایت کردم و به پزشکی قانونی رفتم حالا هم من باردارم.

 

از این‌رو با دستور قضات پرونده متهم و شاکی برای انجام آزمایشات تکمیلی و مشخص شدن اینکه آیا «دی‌ان‌ای» موجود بر لباس دختر چوپان متعلق به این مرد است یا خیر به پزشکی قانونی فرستاده شدند تا در جلسه بعد بر اساس نظریه پزشکان و مستندات پرونده حکم لازم را صادر کنند.

 

شگفت انگیزهای دیجی کالا
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.