2020/05/27
۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ خرداد
سریال آقازاده ،خلاصه داستان، بازیگران و تعداد قسمت ها

سریال آقازاده ،خلاصه داستان، بازیگران و تعداد قسمت ها

همه آنچه درباره سریال آقا زاده باید بدانید در این مطلب آمده است.

دوات آنلاین-سریال آقا زاده سریالی بسیار جذاب با داستان پرکشش است که همان تیم سریال پرطرفدار پدر آن را نوشته و کارگردانی کرده‌اند.

 

این سریال که در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود یکی دیگر از همکاری‌های حامد عنقا و بهرنگ توفیقی است. عنقا نویسنده و تهیه کننده و توفیقی کارگردان سریال است. سینا مهرداد نیز در این سریال مانند سریال پدر نقش شخصیتی به نام حامد را بازی می‌کند.

عکسی از سریال آقازاده

خلاصه داستان سریال آقا زاده

حامد عنقا درباره داستان سریال آقا زاده گفته است: سریال آقازاده شباهت‌هایی به کارهای سال‌های اخیرم دارد، مخصوصاً سریال «قلب یخی». سریالی پرماجراست با موضوعی چالش‌برانگیز و البته مثل همه کارهای دیگرم با زیرمتنی از عشق. «آقازاده» همان‌طوری که از اسمش برمی‌آید، گزارشی بی‌پرده و مستند از اتفاقات دو سال اخیر در پهنه سیاست و اقتصاد است که فکر می‌کنم برای خیلی‌ها دردآور باشد و می‌تواند بخشی از آدم‌های مؤثر در کشور را آزار دهد.

نیکی کریمی در سریال آقازده

او ادامه داده است: تصویری که از مفاسد اقتصادی، زدوبندهای سیاسی و مشکلات اخلاقی بخشی از جامعه اجرایی وجود دارد، تخیلی و فانتزی است. ما در «آقازاده» سعی کردیم با این موضوع واقعی برخورد کنیم تا مردم ببینند واقعاً در پشت‌پرده سیاست، چه اتفاقی می‌افتد. مردم فکر می‌کنند در این مفاسد، همه‌چیز شیک است، در حالی که بسیار چیپ است!

سینا مهرداد در سریال آقا زاده

عنقا در گفت‌وگویی دیگر متذکر شده است: آقازاده از تمام کارهای من در این سال‌ها حتی سریال تاریخی نردبام آسمان، سخت تر بود؛ هم موضوع سختی داشت و هم من برای اولین بار تصمیم گرفتم شکل خاصی از روایت را تجربه کنم. این جنس روایت و استانداردی که برای خودمان تعریف کردیم، سختی کار را بیشتر کرد.  در این سال‌ها سریال‌های زیادی در شبکه نمایش خانگی تجربه شد و من بعد از ۱۰ سال به این مدیوم برمی گشتم و فکر می کردم حق این باشد که اگر دوباره به این شبکه برمی گردم متفاوت و از جنس دیگری باشد

امیر آقایی در سریال آقا زاده

سریال آقا زاده چند قسمت است

به گفته حامد عنقا این سریال در 24 قسمت ساخته و در شبکه نمایش خانگی توزیع می شود.

عکسی از سریال آقا زاده

بازیگران سریال آقا زاده

امین تارخ،  مهدی سلطانی،  امین حیایی،  کامبیز دیرباز،  جمشید هاشم پور،  سینا مهراد،  امیر آقایی،  نیکی کریمی،  لعیا زنگنه،  ثریا قاسمی،  مسعود فروتن،  دیبا زاهدی،  سامیه لک،  سعید داخ،  روزبه معینی و محمدحسین لطیفی بازیگران سریال آقا زاده هستند.

 

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.