2020/09/21
۱۳۹۹ دوشنبه ۳۱ شهريور
زندگی و مرگ شگفت‌انگیز خواهران دوقلو

زندگی و مرگ شگفت‌انگیز خواهران دوقلو

این دو خواهر شبیه به هم تمام عمل مثل یکدیگر زندگی کردند و در نهایت نیز مرگی مشابه داشتند.

دوات آنلاین-سرنوشت دو زن دوقلوی انگلیسی توجه همه را جلب کرده است. این دو زن از بدو تولد تا مرگ شبیه به هم زندگی کردند و حتی مرگ‌شان نیز مشابه بود.

 

خبر آنلاین نوشت: 2 پرستار دوقلوی انگلیسی که از بدو تولد صورت و شغل مشابهی داشتند در شیوه مرگ با ویروس کرونا نیز تنها با فاصله سه روز به سرنوشت مشابهی دچار شدند. رسانه‌های انگلیسی خبر دادند، «ایوا»، پرستار سابق، تنها سه روز بعد از مرگ خواهر دوقلویش «کیتی» که او هم یک پرستار است و بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در شهر ساوتهمپتون بریتانیا جان سپرده بود، با همان بیماری ویروس کرونا از دنیا رفت.

 

شباهت‌های عجیب دوقلوها

این دوقلو نه تنها در مورد شکل ظاهری بلکه در نوع شغلی که انتخاب کرده بودند نیز به یکدیگر شباهت داشتند و سال‌ها در بیمارستان‌های انگلیس به عنوان پرستار مشغول کار بودند.

 

به گفته پزشکان، در حالی که کیتی بعد از چند روز بیماری به بیمارستان منتقل و پس از تشخیص بیماری کووید-19 به بخش مراقبت‌های ویژه منتقل شد، ایما نیز همان علائم را پیدا کرد و بعد از چند روز به بیمارستان انتقال یافت و در آنجا از دنیا رفت.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.