2020/05/28
۱۳۹۹ پنج شنبه ۸ خرداد
آیا سریال بچه مهندس 4 ساخته می‌شود

آیا سریال بچه مهندس 4 ساخته می‌شود

آیا سریال بچه مهندس بعد از فصل سوم ادامه پیدا می‌کند یا این‌که در همین نقطه به پایان می‌رسد. جواب نویسنده سریال به این سوال را بخوانید.

دوات آنلاین-سریال بچه مهندس از سال 97 تا 99 در مقاطع مختلف روی آنتن شبکه دو بوده و علاقه‌مندان زیادی پیدا کرده است. بینندگان این سریال به شخصیت جواد جوادی علاقه مند شده‌اند و حالا می‌خواهند بدانند آیا فصل چهارم سریال بچه مهندس نیز ساخته می‌شود؟

 

سریال بچه مهندس از نوزادی جواد جوادی و زمانی که او به پرورشگاه سپرده شد، آغاز شد و تا جوانی او و حضورش در دانشگاه و جامعه ادامه پیدا کرد. جواد در هر دوره از زندگی‌اش با موانعی مواجه بود که برای هر یک چاره‌ای اندیشید و زندگی‌اش را پیش برد. او جوانی صادق و در عین حال مصمم و سختکوش است که تلاش می‌کند به خواسته‌هایش برسد.

 

فصل دوم سریال بچه مهندس مربوط به نوجوانی جواد جوادی بود و فصل سوم به جوانی این شخصیت پرداخت اما آیا داستان در همین جا به پایان می‌رسد؟

ثریا قاسمی در سریال بچه مهندس

احتمال ساخت فصل چهارم بچه مهندس

حسن وارسته، نویسنده سریال بچه مهندس، در برنامه در انتهای الوند درباره فصل سوم سریال بچه مهندس گفت: داستان در این فصل به پایان می‌رسد و قصه در جوانی جواد جوادی تمام می‌شود.

 

او ادامه داد: جواد جوادی الگوی جوانان رنج‌کشیده و از خاکستر بلند شده است و می‌تواند در سال 99 یا مثلا در سال 1405 هم اتفاقاتی برای او بیفتد.

 

بنابراین با این‌که قصه در فضل سوم به پایان می‌رسد با توجه به گفته وارسته می‌توان انتظار داشت فصل چهارم این سریال نیز ساخته شود.

 

وارسته درباره بچه مهندس 4 گفت: این موضوع بستگی به اقبال عمومی و خواسته مدیران دارد که بچه مهندس فصل 4 هم داشته باشد یا نه؟

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها
ناشناس 1399/02/20
خیلی عالی میشه اگر بچه مهندس 4 هم ساخته شود❤❤❤❤❤❤❤❤😍😍😍😍😍
مرضیه خ 1399/02/23
اگه فصل چهار ساخته بشود میتواند برای تربیت فرزند و خانواده برای پدران این جامعه الگوی بسیار خوبی باشد من آرزو میکنم انشالله ساخته شود 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘. مخصوصا اگه از آقای حصاری دعوت بشود برای فصل چهارم
زهرا معینی 1399/03/05
عالی
نازی 1399/03/07
خیلی عالی میشه اگه فصل 4 رو بسازید ولی کاش بازیگری که بجای مومو یا همون مژگان بود یکم سنش پاین تر بود

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.