2020/05/27
۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ خرداد
مزدک میرزایی درباره شایعه اختلاف با عادل فردوسی ‌پور چه گفت

مزدک میرزایی درباره شایعه اختلاف با عادل فردوسی ‌پور چه گفت

حرف‌های میرزایی در لایو اینستاگرام باعث شده بود شایعه اختلاف او با عادل فردوسی پور مطرح شود.

دوات آنلاین-مزدک میرازیی که به تازگی از ایران مهاجرت کرده است در یک پست اینستاگرامی درباره شایعه اختلافش با عادل فردوسی پور توضیح داد. این شایعه بعد از حضور میرازیی در یک لایو اینستاگرامی مطرح شد.

 

به نوشته خبرآنلاین، میرزایی در آن گفت‌وگو در پاسخ به پرسشی در مورد مهمترین دلیل جدایی‌اش از صداوسیما گفته بود «اگر می خواهید دلایل رفتنم را بدانید، همان دلایلی است که رضا جاودانی و جواد خیابانی در مصاحبه‌شان گفتند...».  این درحالی است که پیش‌تر رضا جاودانی و جواد خیابانی در مصاحبه‌ای از انحصار و توجه زیاد صداوسیما به یک شخص خاص گله کرده بودند. همین موضوع شائبه‌هایی را ایجاد کرده بود که فرد مورد نظر عادل فردوسی‌پور است.

 

مزدک میرزایی درباره عادل فردوسی پور چه نوشت

در همین راستا مزدک میرزایی در اینستاگرامش صراحتاً این موضوع را رد کرد و نوشت:

 

متاسفانه بعد از اولین گفتگوی لایو اینستاگرامی با آرمین قبادی پاشا، یکسری از دوستان از صحبتهای من سؤبرداشت داشتند و با توجه به اینکه در لایو بعدی کاملا توضیح دادم ولی می‌بینم هنوز یک سری سوال می‌پرسند در این مورد.

 

بیشتر از ۲۵ ساله که عادل رو می شناسم و به جز خوبی چیز دیگه‌ای ازش ندیدم. اون یکی از بهترین دوستان من بوده و خواهد بود. از توقف برنامه ۹۰ من هم مثل خیلی‌ها ناراحت شدم. این رو برای اون عده‌ای میگم که به شایعه‌سازی علاقه دارند.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها
ناشناس 1399/02/08
همه عادل رو می شناسند مرد بود و هست و خواهد بود جای دونفرتون خالی

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.