2020/09/21
۱۳۹۹ دوشنبه ۳۱ شهريور
گزارش رسانه خارجی از دورازه‌بانی بهتاش فریبا

گزارش رسانه خارجی از دورازه‌بانی بهتاش فریبا

بهتاش فریبا در سریال پایتخت به چهره‌ای جهانی تبدیل شده و یک سایت یونانی درباره او مطلب جالبی نوشته است.

دوات آنلاین-بهتاش فریبا در سریال پایتخت قرار بود به پاناتینایکوس یونان برود، آن هم با دستمزد نجومی. هر چند در فصل ششم پایتخت معلوم نشد بالاخره نقل و انتقال پیتر چک ایران انجام می‌شود یا نه اما همین موضوع به سوژه گزارش یک سایت یونانی تبدیل شده است.

 

به گزارش روز نو سایت To۱۰ یونان نوشت: در یک سریال ایرانی به موضوع انتقال یک دروازه‌بان به نام بهتاش فریبا به تیم فوتبال پاناتینایکوس یونان پرداخته شده است.

 

این سریال یک ایجنت فوتبالی را به نمایش می‌گذارد که بازی فریبا را درون دروازه نساجی مازندران در بازی با پرسپولیس زیر نظر می‌گیرد و زمینه انتقال او را به پاناتینایکوس یونان با رقم ۵۰۰ هزار یورو فراهم می‌کند.

 

نکته جالب دیگر درباره این دروازه‌بان که نقش او را بهرام افشاری، بازیگر تئاتر و سینمای ایران ایفا می‌کند این است که او یک کلاه به شکل پیتر چک سر می‌کند و همه او را با این لقب می‌شناسند و همین باعث شده حتی پتر چک نیز تحت تاثیر او قرار گیرد و در صفحه اینستاگرام افشاری کامنت بگذارد

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.