2020/09/19
۱۳۹۹ شنبه ۲۹ شهريور

آرات حسینی که لیونل مسی او را تحسین کرد، کیست

فیلمی که می‌بینید یک نمونه از کارهای آرات حسینی کودک ایرانی است که لیونل مسی را به تحسین واداشت.

دوات آنلاین-آرات حسینی یک پسر 6 ساله ایرانی است که اگرچه در شهر بابل به دنیا آمد اما اکنون همراه خانواده‌اش در لیورپول انگلستان زندگی می‌کند. او استعداد فوق العاده‌ای در ورزش و به ویژه فوتبال دارد. ویدیویی که در بالا می‌بینید توجه خیلی‌ها را برانگیخت و لوینل مسی و فیفا از این کودک ایرانی تعریف کردند.

 

پیام آرات حسینی به مسی

به نقل از آرات حسینی بعد از تعریف مسی از او نوشته شد: آرات می‌گوید من مسی بابت کامنتی که برایم گذاشت تشکر می‌کنم. آرزوی من بازی در باشگاه بارسلونا است و هر شب خوابش را می‌بینم. من خودم را با مسی مقایسه می‌کنم و وقتی بزرگ شدم مثل او می‌شوم. من تلاشم را می‌کنم تا به رویاهای خود برسم.

آرات حسینی در کنار مادرش

بیوگرافی آرات حسینی

به نوشته فوتوکده آرات حسینی متولد سال 92 است و یک خواهر بزرگتر از خودش دارد. پدر این کودک گفته: از سه ماهگی متوجه دستان فوق العاده قوی آرات شدم، اولین بار در 3 ماهگی انگشت دستم را به سمتش بردم. دست راستش را حلقه کرد به دور انگشتم و فشرد؛آرات وقتی به انگشتم محکم چسبیده بود، یکدفعه هر دو پایش را به سمت سرش آورده و یکباره تمام بدنش را از روی زمین بلند کرد؛

 

آن روز قدرت عجیب دستان آرات و انعطاف حیرت انگیز بدنش را دیدم. بعد از آن روز حرکت های عجیب و غریب تری از پسرم دیدم

 

اوج حرکت های انعطاف پذیر آرات از 7 ماهگی اش شروع شد زمانی که از میله آویزان بود توانست بدون هیچ کمک و آموزشی بصورت غریزی پشتک بزند 

 

آرات چند ماه بعد؛ یعنی از 13 ماهگی می توانسته به راحتی برای چندین بار پشت سر هم این حرکت را تکرار کند . وقتی دیدم پسرم استعداد عجیبی در انجام حرکات آکروباتیک دارد تصمیم گرفتم وقتم را کامل در اختیارش بگذارم و خودم به پسرم آموزش بدهم.

 

در نهایت پدر آرات که در ایران شغل آزاد داشت تصمیم گرفت از ایران مهاجرت کند. آنها اکنون ساکن انگلیس هستند و آرات عضو آکادمی فوتبال باشگاه لیورپول است.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.