2020/12/04
۱۳۹۹ جمعه ۱۴ آذر
عکس‌های مستهجن؛ شگرد شاگرد نمایشگاه برای پولدار شدن

عکس‌های مستهجن؛ شگرد شاگرد نمایشگاه برای پولدار شدن

این جوان طعمه‌هایش را به خانه دعوت می‌کرد و از آنها عکس‌های مستهجن می‌گرفت. سپس نقشه‌اش را به مرحله اجرا می‌گذاشت.

دوات آنلاین-شاگرد نمایشگاه اتومبیل برای پولدار شدن، با خریداران خودروهای مدل بالا طرح دوستی می ریخت و بعد از جلب اعتماد آنها را گروگان گرفته و خودروهایشان را به نام خود می زد.

 

به گزارش ایران چندی پیش مرد جوانی به پلیس رفت و از ربوده شدنش توسط شاگرد یک نمایشگاه خودرو شکایت کرد. او گفت: من تاجر هستم مدتی قبل برای خرید خودرو به نمایشگاه اتومبیلی در شمال تهران رفتم، اما خودرویی که دلم می خواست را پیدا نکردم. در همین حین، شاگرد نمایشگاه که پسر جوان و خوش تیپی بود از من خواست شماره تلفنم را در اختیارش قرار دهم تا خودروی مورد نظرم را تهیه کند. چند روز بعد هم با من تماس گرفت و من به بنگاه رفتم و خودرویی را خریداری کردم.

 

۲۴ ساعت گروگانگیری

او ادامه داد: بعد از خرید خودرو، ارتباطم با شاگرد نمایشگاه ادامه داشت و او هر چند روز یکبار با من تماس می گرفت. این تماس ها به رابطه دوستانه ختم شد و او مرا به خانه اش دعوت کرد، من هم دعوت او را پذیرفتم و راهی خانه اش شدم. اما ناگهان او با چاقو مرا تهدید و مجبور کرد که برگه سفیدی را امضا کنم. بعد هم ۲۴ ساعت مرا در خانه اش گروگان گرفت. خیلی التماس کردم که مرا رها کند اما او به التماس‌هایم توجه نمی کرد. بعد از ۲۴ ساعت، مرا رها کرد اما تهدید کرد که اگر از این موضوع حرفی به پلیس بزنم تصاویری که از من گرفته را در فضای مجازی منتشر می کند و آبرویم را می برد. اما این تمام ماجرا نبود، زمانی که خواستم سوار خودروام شوم تا آنجارا ترک کنم به من گفت که ماشین را به نام خودش کرده است. او خودروی مدل بالایم را با برگه سفید امضایی که از من گرفته بود به نام خودش زده بود.

 

مرد جوان گفت: ابتدا نمی خواستم شکایت کنم اما وقتی این موضوع را به یکی از دوستانم گفتم او مرا تشویق کرد و گفت بهتر است راز این آدم‌ربایی و سرقت را برملا کنی. در نهایت تصمیم گرفتم از بهزاد، شاگرد نمایشگاه شکایت کنم.

 

دستگیری مرد جوان

با شکایت مرد تاجر، بلافاصله کارآگاهان اداره آگاهی پایتخت وارد عمل شدند و به سراغ بهزاد رفتند و او برای تحقیقات به اداره آگاهی منتقل شد.

 

مرد جوان ابتدا منکر آدم ربایی و سرقت بود اما زمانی که با مالباخته مواجه شد به آدم ربایی برای تصاحب خودروی مدل بالا اعتراف کرد.

او گفت: من وضع مالی متوسطی دارم و مدتی است که در نمایشگاه مشغول بکار هستم. با دیدن خودروهای مدل بالا وسوسه می شدم که من هم صاحب یکی از آنها شوم اما می دانستم که هرگز نمی توانم به این رویا برسم.

 

بهزاد ادامه داد: تصمیم گرفتم برای پولدار شدن نقشه ای بکشم. طبق نقشه ام با خریداران خودروهای مدل بالا طرح دوستی می ریختم. خیلی از آنها این دوستی را قبول نمی کردند اما بعضی از آنها نیز با من دوست می شدند، بعد از مدتی دوستی و جلب اعتمادشان آنها را به خانه ام دعوت می کردم و با تهدید از آنها فیلم ها و عکس های مستهجن می گرفتم بعد یک برگه سفید امضا برای فروش خودرو از آنها می گرفتم، مالباخته ها را در خانه ام حیف می کردم و به سراغ کارهای به نام زدن خودروی مالباخته ها می رفتم و آنها در این مدت گروگانم بودند. بعد از به نام زدن خودروهای مدل بالا، مالباخته ها را رها می کردم و تهدید می کردم که اگر از این ماجر ا حرفی بزنند فیلم و تصاویرشان را در فضای مجازی منتشر می کنم. آنها هم به خاطر ترس از آبرویشان شکایتی از من نمی کردند. بعد هم خودرو را می فروختم.

 

با اظهارات مرد جوان تحقیقات برای شناسایی سایر مالباختگان ادامه دارد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.