2020/05/31
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۱ خرداد
اعتراف هولناک به قتل 2 مرد

اعتراف هولناک به قتل 2 مرد

قاتل در بازجویی‌ها عنوان کرد به دلیل مشکلات شخصی دست به جنایت زد.

دوات آنلاین-مرد جنایتکاری که در اقدامی هولناک یک راننده آژانس و مردی جوان را در سیمین شهر گلستان با شلیک گلوله به قتل رسانده بود صبح جمعه دستگیر شد.

 

هادی هاشمیان، رئیس کل دادگستری گلستان در تشریح این خبر گفت: متهم پسری ۲۴ ساله است که چهار شنبه شب در اقدامی هولناک دو مرد را با اسلحه شکاری کشته بود اما با تلاش شبانه روزی قضایی و انتظامی بامداد جمعه شناسایی و دستگیر شد.

 

هاشمیان ادامه داد: از نخستین ساعت کشف اجساد، رئیس دادگستری و جانشین دادستان پرونده با پلیس سرصحنه حاضر شدند، پس از تحقیق سرنخ هایی از قاتل به دست آمد که دنبال کردن این شواهد قاضی پرونده را به قتل رساند.

 

رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: قاتل اقرار کرده که با مردی ۳۶ ساله اختلاف شخصی داشته و تصمیم به قتل وی گرفته بود به همین خاطر پس از گرفتن آژانس در بندرترکمن به سراغ این مرد رفته و به بهانه ای وی را داخل خودرو کشاند و با شلیک گلوله کشت سپس با تهدید اسلحه راننده را مجبور کرد به جاده بین مزارع در سیمین شهر برود و در نهایت جان راننده را هم که شاهد قتل بوده گرفت.

 

هاشمیان افزود: قاتل مشکلات شخصی را انگیزه قتل عنوان کرد و پرونده این قتل در دادسرای گمیشان در حال رسیدگی است.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.