2020/07/05
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۵ تير
دستگیری عامل احتکار نیم میلیون ماسک

دستگیری عامل احتکار نیم میلیون ماسک

همسر این متهم اهل چین است.

دوات آنلاین-رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از کشف یک محموله ماسک احتکار شده در منطقه گلبرگ تهران خبر داد.

 

سردار کیوان ظهیری رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: دیشب اهالی منطقه گلبرگ در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کردند که فردی در مقابل پارکینگ منزلش در حال خالی کردن بسته‌های ماسک پزشکی است که با توجه به حساسیت موضوع تیمی از مأموران کلانتری ۱۴۷ گلبرگ همراه با رئیس کلانتری در محل حاضر شدند.

 

وی افزود: مأموران با حضور در محل و بررسی موضوع متوجه شدند که متهم ۲۵۰ جعبه که بر روی آن‌ها کلمه «نفس» نوشته شده بود را داخل پارکینگ خانه‌اش قرار داده است.

 

سردار ظهیری با بیان اینکه متهم پس از مشاهده حضور مأموران در خانه را به روی پلیس باز نکرد، گفت: پس از هماهنگی با مقام قضایی و حضور یک کلیدساز در محل، در ورودی ساختمان باز شد و مأموران تعداد ۵۰۰ هزار ماسک پزشکی احتکار شده در انباری این ساختمان را کشف کردند.

 

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت با بیان اینکه همسر متهم نیز تبعه چین است، گفت: متهم دستگیر شد و در تحقیقات مشخص شد وی این تعداد ماسک را از یک کارخانه تولیدی در منطقه بومهن خریداری و احتکار کرده تا آن‌ها را در زمان مناسبی با قیمت بالا به فروش رساند.

 

وی افزود: با اعلام این خبر دادستان منطقه و بازپرس تعزیرات در محل حاضر شدند و پس از اقدامات ابتدایی، ماسک‌ها توسط تیمی از دانشگاه علوم پزشکی بین داروخانه‌های همان منطقه توزیع شد.

 

شگفت انگیزهای دیجی کالا
کلید واژه
دیدگاه‌ها
ناشناس 1398/12/04
خدا ریشه این زالوها را از روی زمین بکنه که هر بحران و مشکلی که برای مردم پیش میاد اینها بجای کمک ، دنبال این هستند که چطور از این آب گل آلود بیشتر ماهی بگیرند .

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.