2020/03/30
۱۳۹۹ دوشنبه ۱۱ فروردين
دستگیری جوانی که برادر بزرگش را کشت

دستگیری جوانی که برادر بزرگش را کشت

متهم: وقتی وارد خانه شدم برادرم با چاقو به سمتم حمله کرد که با صندلی از خودم دفاع کردم و با صندلی آشپزخانه یک ضربه به دست بردارم زدم که...

دوات آنلاین-رییس کلانتری 138 جنت آباد از درگیری مرگبار دو برادر در خانه اش خبر داد.

 

سرهنگ علیرضا یوسف‌وند در خصوص این پرونده گفت: ظهر امروز – شنبه – مورخه 3 اسفند امسال پسر جوانی در جنت آباد شمالی در تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 از درگیری با برادر بزرگترش خبر داد که تیمی از ماموران کلانتری به محل اعزام شدند.

 

وی افزود: مامور موتور سوار با حضور در جلوی خانه پدری پسر جوان تحقیقات را آغاز کرد که جوان 31 ساله ادعا کرد برادر بزرگترش که اعتیاد به مواد مخدر دارد به او همسرش فحاشی کرده و از دست کارهای او خسته شده است که در همین حین پدر خانواده برای میانجیگیری به جلوی در ساختمان آمد و همراه با مامور پلیس شروع به آرام کردن پسرش کرد.

 

رییس کلانتری 138 جنت آباد ادامه داد: در حالیکه مامور پلیس با پدر و پسر جوان در حال صحبت بود ناگهان پسر بزرگ خانواده که اعتیاد به مواد مخدر دارد از پشت پنجره آشپزخانه در طبقه اول شروع به فحاشی به برادرش کرد که در این صحنه پسر جوان با بستن در خانه به روی پلیس و پدرش داخل خانه شد و مامور پلیس و پدر خانواده پس از شکستن شیشه در ورودی موفق به باز کردن در خانه شدند اما وقتی وارد خانه شدند با صحنه خونینی روبرو شدند.

 

این مقام پلیسی ادامه داد: پسر بزرگ خانواده از ناحیه سینه هدف ضربه چاقو قرار گرفته بود و با مرگ دست و پنجه نرم می کرد که با اعلام این خبر به اورژانس خیلی زود امدادگران در محل حاضر شده و جوان زخمی را به بیمارستان سینا منتقل کردند اما این پسر به خاطر شدت خونریزی روی تخت بیمارستان تسلیم مرگ شد.

 

سرهنگ یوسف وند در خصوص صحنه قتل گفت: مامور پلیس که در صحنه جرم حضور داشت جوان 31 را هدف تحقیق قرار داد و این جوان در اعترافاتش عنوان کرد که وقتی وارد خانه شدم برادرم با چاقو به سمتم حمله کرد که با صندلی از خودم دفاع کردم و با صندلی آشپزخانه یک ضربه به دست بردارم زدم که همین باعث شد چاقو به بدن برادرم وارد شود و سپس روی زمین افتاد.

 

وی در پایان گفت: در صحنه جرم صندلی شکسته نیز وجود داشت که با دستور بازپرس ویژه قتل پسر جوان بازداشت و تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.