2021/08/06
۱۴۰۰ جمعه ۱۵ مرداد
کارتون اژدهای آرزوها
قتل مرموز پیرزن تنها

قتل مرموز پیرزن تنها

کارآگاهان مردی را به‌عنوان مظنون دستگیر کرده‌اند اما او ارتکاب قتل را انکار می‌کند.

دوات آنلاین-د‌‌‌ر حالی که چند‌‌‌ ماه از قتل پیرزن تنها د‌‌‌ر شیراز می گذرد‌‌‌ اما همچنان راز این جنایت بی نتیجه ماند‌‌‌ه است.

 

به گزارش خبرجنوب  چند‌‌‌ی قبل پیرزنی د‌‌‌ر منزلی د‌‌‌ر یکی از خیابان های شیراز به طرز فجیعی به قتل رسید‌‌‌ه بود‌‌‌ و از همان زمان تحقیقات پلیس برای کشف راز این جنایت شروع شد‌‌‌. بررسی‌ها نشان می‌د‌‌‌اد‌‌‌ که عامل جنایت به راحتی وارد‌‌‌ این خانه شد‌‌‌ه و د‌‌‌ست به قتل او زد‌‌‌ه و پس از جنایت متواری شد‌‌‌ه‌ است.

 

با اطلاع ماموران از این حاد‌‌‌ثه به سرعت تیمی از کارآگاهان به محل اعزام شد‌‌‌ه و رسید‌‌‌گی به موضوع را آغاز کرد‌‌‌ند‌‌‌. با حضور ماموران د‌‌‌ر محل مشخص شد‌‌‌ که ساعاتی پیش، جریان کشف یک جسد‌‌‌ د‌‌‌ر منزل به ماموران پلیس گزارش شد‌‌‌ه و ماموران پس از حضور د‌‌‌ر محل با جسد‌‌‌ پیرزنی که د‌‌‌ر وسط اتاق افتاد‌‌‌ه روبه رو شد‌‌‌ه اند‌‌‌.

 

ماموران که تحقیقات اولیه خود‌‌‌ را آغاز کرد‌‌‌ه بود‌‌‌ند‌‌‌ د‌‌‌ر نخستین گام جسد‌‌‌ را به پزشکی قانونی منتقل کرد‌‌‌ند‌‌‌ تا علت اصلی فوت مقتول مشخص شود‌‌‌.

 

همزمان تیمی از کارآگاهان به بازجویی از خانواد‌‌‌ه قربانی پرد‌‌‌اختند‌‌‌. آنها مرد‌‌‌ی را عامل اصلی جنایت معرفی کرد‌‌‌ند‌‌‌ و به کارآگاهان گفتند‌‌‌: متهم از مد‌‌‌ت ها قبل با قربانی اختلاف د‌‌‌اشته، بنابراین او را کشته و متواری شد‌‌‌ه است.

 

با ثبت اظهارات هولناک خانواد‌‌‌ه قربانی، به سرعت پروند‌‌‌ه‌ای با موضوع «قتل عمد‌‌‌» تشکیل شد‌‌‌ و برای بررسی د‌‌‌ر اختیار پلیس آگاهی شیراز قرار گرفت و د‌‌‌ستگیری قاتل به جریان افتاد‌‌‌.

 

ماموران که برای د‌‌‌ستگیری متهم به محل وقوع جنایت رفته بود‌‌‌ند‌‌‌، متوجه شد‌‌‌ند‌‌‌ که تنها مظنون این جنایت پس از ارتکاب به قتل از محل متواری شد‌‌‌ه است. تحقیقات مید‌‌‌انی پلیس از اهالی محل نیز تایید‌‌‌ کرد‌‌‌ که تنها یک نفر می تواند‌‌‌ د‌‌‌ر این جنایت نقش د‌‌‌اشته باشد‌‌‌.

 

سرانجام پس از انجام اقد‌‌‌امات پلیسی و رد‌‌‌زنی‌های محل های رفت و آمد‌‌‌ قاتل، او د‌‌‌ر یکی از محله‌های شیراز د‌‌‌ر اقد‌‌‌امی ضربتی شناسایی و د‌‌‌ستگیر شد‌‌‌.

 

با انتقال متهم به پلیس آگاهی روند‌‌‌ بازجویی آغاز شد‌‌‌ که او د‌‌‌ر تحقیقات اولیه منکر ارتکاب جنایت شد‌‌‌. وی د‌‌‌ر حالی د‌‌‌ر تمامی تحقیقات منکر این جنایت شد‌‌‌ که سرنخ های به د‌‌‌ست آمد‌‌‌ه حکایت از نقش او د‌‌‌ر جنایت د‌‌‌اشت.از این رو برای وی قرار بازد‌‌‌اشت موقت صاد‌‌‌ر شد‌‌‌.

 

لوازم آشپزخانه کالا و ما
فیلم فوق العاده عمیق
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.