2020/07/12
۱۳۹۹ يکشنبه ۲۲ تير
خودکشی مادر بعد از قتل 2 فرزند

خودکشی مادر بعد از قتل 2 فرزند

مادر خانواده به علت مشکلات مالی، روحی و روانی و جنون آنی، پس از کشتن دختر و پسر 8 و 12 ساله با یک‌شی، خود را خفه کرد و به زندگی‌اش پایان داد.

دوات آنلاین-زن جوان بعد از قتل دو کودکش در یکی از محله‌های شیراز به زندگی اش پایان داد.

 

به گزارش جام‌جم، عصر دوشنبه -21 بهمن - ماموران پلیس شیراز در جریان جنایتی هولناک در خیابان شمس این شهر قرار  گرفتند. جسد زن جوانی و دو فرزندش در خانه شان پیدا شد که بررسی‌های اولیه حکایت از قتل آنها داشت.  بررسی‌ها نشان داد، دختر هشت ساله و پسر 12 ساله بر اثر اصابت جسمی سخت به سرشان به طرز دلخراشی به قتل رسیده‌اند. همچنین شالی به دور گردن مادر خانواده گره خورده و باعث مرگ او شده  است.

 

پدر خانواده در زمان قتل در مسافرت به سر می‌برد و بی اطلاعی او از همسر و دو فرزندش باعث شک او به ماجرا شده است.

 

تیم جنایی به بررسی محل قتل پرداخت و هیچ آثاری از ورود به زور به داخل خانه و سرقت پیدا نکردند. همچنین بررسی نحوه گره شال به دور گردن زن جوان نشان داد، او خود را خفه کرده است. همچنین داروهای اعصاب و روان در خانه پیدا شد که این موضوع احتمال قتل دو کودک توسط مادر و خودکشی قاتل را مطرح کرد.

 

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس در این باره به جام‌جم گفت:  مادر خانواده به علت مشکلات مالی، روحی و روانی و جنون آنی، پس از کشتن دختر و پسر 8 و 12 ساله با یک‌شی، خود را خفه کرد و به زندگی‌اش پایان داد.

 

شگفت انگیزهای دیجی کالا
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.