2020/02/28
۱۳۹۸ جمعه ۹ اسفند
مردی اتفاقی سر قبر خودش رفت

مردی اتفاقی سر قبر خودش رفت

این مرد متوجه شد همه دوستانش خیال می‌کنند او مرده است.

دوات آنلاین-مرد اسکاتلندی که مدتی بود از تماس نگرفتن دوستانش با خودش متعجب بود به طور اتفاقی قبر خودش را پیدا کرد و فهمید همه خیال می‌کنند او مرده است.

 

به نوشته تابناک یکی از ساکنان شهر اسکاتلند در شه آنگوس، قبر خود را در این گورستان پیدا کرد و معتقد است همسر سابق او، این سنگ قبر را بدون اطلاع وی نصب کرده است.

 

آلن هاتل ۷۵ ساله یک سنگ قبر با نام خود را در قبرستان محلی شهر کشف کرد و متوجه شد که چرا دوستانش طی چند ماه گذشته به وی زنگ نمی‌زند. آن‌ها گمان می‌کردند که این مرد اسکاتلندی مرده است.

 

هاتل اظهار داشت که این قبر بدون اطلاع وی بنا شده است. احتمالا" این کار توسط همسر سابق وی انجام شده است که بیش از ۲۶ سال پیش از او طلاق گرفته است. نام وی نیز در سنگ قبر مشخص شده است. هاتل معتقد است که همسرش این زمین را خریده و سنگ قبر را نصب کرده است، زیرا می‌خواهد در کنار او دفن شود.

 

مرد اسکاتلندی اظهار داشت که دفن شدن در کنار همسر سابق اش جزء برنامه‌های او نیست. وی تأکید کرد: "من حتی نمی‌خواهم دفن شوم". وی اکنون بازنشسته است و قبل از آن ۳۷ سال به عنوان جوشکار کار می‌کرد. او و همسر سابقش دو فرزند دارند.

 

روزنامه نگاران به سراغ همسر هاتل رفتند، اما او از ارتباط و سخن گفتن با آن‌ها خودداری کرد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.