2020/07/02
۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۲ تير
عوامل کیک‌های آلوده دستگیر شدند

عوامل کیک‌های آلوده دستگیر شدند

وزیر کشور با اعلام خبر دستگیری افراد مرتبط با ماجرای کیک‌های آلوده درباره شیر هم گفت جای نگرانی وجود ندارد.

دوات آنلاین-پرونده کیک‌های آلوده که برای چند روز به بحث داغ خبری تبدیل شده و نمونه‌ای از آنها در شهرهای مختلف پیدا شده بود به نتیجه رسید و افرادی که این کار را کرده بودند دستگیر شدند. وزیر کشور ضمن اعلام این خبر درباره بحث شیرهای آلوده هم توضیح داد و گفت بالاترین استانداردها در تولید شیر رعایت می شود.

 

وزیر کشور با اشاره به بررسی موضوع وجود قرص در کیک‌های خوراکی از سوی ناجا و وزارت اطلاعات، گفت: عده‌ای از افراد این کار را بعد از خرید کیک انجام داده بودند که بازداشت هم شدند و برخی آن را برای کار تفریحی انجام داده بودند.

 

شیرهای پاستوریزه آلوده نیستند

به گزارش فارس، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور عصر امروز(دوشنبه) در پایان جلسه ستاد هماهنگی اطلاع رسانی اقتصادی کشور در مورد اخبار منتشر شده مبنی بر وجود سم در برخی شیرهای مورد استفاده در جامعه، گفت: متاسفانه در صداوسیما مصاحبه غیر تخصصی انجام شد که مجری تخصص نداشت و کارشناس هم ملاحظات لازم را نداشت.

 

وی ادامه داد: از وزارت صمت و بهداشت و دستگاه‌ها دعوت کردیم، دستگاهای اجرایی و کارشناسان نسبت به این موضوع اطمینان دادند که بالاترین استانداردها در تولید شیر رعایت می شود و جای هیچ نگرانی نیست.

 

رحمانی فضلی تاکید کرد: لبنیات و فرآورده های لبنی از مهم ترین صادرات ماست و از صداوسیما خواهش می‌کنیم دقت و مراعات کند که اقدامات اینگونه می تواند همه زحمات این حوزه را بر باد دهد.

 

انگیزه متهمان کیک‌های آلوده چه بود

وزیر کشور در مورد موضوع وجود قرص در کیک های خوراکی، اظهار داشت: جریان کیک‌ها هم در نیروی انتطامی و هم در وزارت اطلاعات بررسی شد و به این نتیجه رسیدند که عده‌ای از افراد این کار را بعد از خرید کیک انجام داده بودند که بازداشت هم شدند و برخی آن را برای کار تفریحی انجام داده بودند.

 

شگفت انگیزهای دیجی کالا
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.