2020/07/02
۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۲ تير
مردی 4 عضو خانواده خاله‌اش را کشت

مردی 4 عضو خانواده خاله‌اش را کشت

متهم به دلیل اختلاف خانوداگی وارد خانه خاله اش شده و اعضای این خانواده4 نفره را با سلاح گرم به قتل رسانده است.

دوات آنلاین-فرمانده انتظامی بناب از دستگیری قاتل فراری4 عضو یک خانواده، در کمتر از 8 ساعت با همکاری پلیس آگاهی سقز خبرداد.

 

به گزارش خبرنگارپایگاه خبری پلیس،سرهنگ"سهراب شفقی"در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع قتل اعضای یک خانواده 4 نفره در یكی از محلات شهرستان بناب، موضوع به صورت ویژه در دستوركار كارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

وی با بیان اینکه ماموران با هماهنگی مقام قضائی به محل وقوع حادثه اعزام شدند، گفت: با توجه به اهمیت موضوع، شناسایی و دستگیری قاتل یا قاتلان در دستور کار کارآگاهان پلیس قرار گرفت.

 

این مقام انتظامی گفت: با تحقیقات و اقدامات به موقع، سریع و هوشمندانه كارگاهان پلیس، متهم که بعد از انجام قتل به شهرستان سقز در استان کردستان متواری شده بود در كمتر از 8 ساعت با همکاری پلیس آگاهی این شهر دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به پلیس آگاهی شهرستان بناب منتقل شد.

 

سرهنگ شفقی خاطرنشان کرد: با تحقیقات و بررسی های به عمل آمده و اعتراف قاتل مشخص شد، متهم با مقتولان نسبت فامیلی داشته و به دلیل اختلاف خانوداگی وارد خانه خاله اش شده و اعضای این خانواده4 نفره را با سلاح گرم به قتل رسانده است.

 

فرمانده انتظامی شهرستان بناب در پایان گفت: متهم پس از اعتراف به قتل با تشکیل پرونده برای سیرمراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

 

شگفت انگیزهای دیجی کالا
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.