2020/08/03
۱۳۹۹ دوشنبه ۱۳ مرداد
پیشگویی‌های نوستراداموس برای سال 2020 میلادی؛ از زلزله تا ترور در آمریکا

پیشگویی‌های نوستراداموس برای سال 2020 میلادی؛ از زلزله تا ترور در آمریکا

زلزله بزرگ در آمریکا و ترور یکی از رهبران این کشور از جمله پیشگویی‌های نوستراداموس برای سال 2020 میلادی است. پیش بینی‌های دیگر او را هم بخوانید:

دوات آنلاین-نوستراداموس پیشگوی فرانسوی است که سالیان سال بعد از مرگش هنوز در سراسر جهان شناخته شده است. برخی پیش‌بینی‌های او درست درآمده است. جالب این‌که او برای سال 2020 میلادی که به زودی شروع می‌شود نیز پیشگویی‌هایی دارد.

 

نوستراداموس عطار بود و پیش گویی هم می‌کرد او سال 1503 به دنیا آمد و در سال 1566 میلادی فوت شد اما شهرت او همچنان در سراسر جهان پابرجا است. او برای سال 2020 میلادی 5 پیشگویی مهم دارد.

زلزله کالیفرنیا

زلزله‌ای قوی در قاره آمریکا رخ می‌دهد

نوستراداموس پیشگویی کرده که در سال 2020 زلزله‌ای قوی و شدید در قاره آمریکا به وقوع خواهد پیوست.

 

با توجه به احتمالات علمی درباره احتمال وقوع زلزله در قاره آمریکای شمالی و مرکزی این زلزله احتمالا می‌تواند در نوار زلزله‌خیز در مناطق غرب ایالات متحده آمریکا، مکزیک و یا شیلی باشد.

 

بیشتر بخوانید: کدام پیشگویی‌های نوستراداموس به واقعیت تبدیل شدند؟

 

وداع یک پادشاه با تاج و تخت؛ پیش‌بینی نوستراداموس

عصر ایران نوشت: نوستراداموس پیشگویی کرده در سال 2020 یک پادشاه یا ملکه مهم با تاج و تخت خود وداع خواهد کرد.

 

او نامی از یک کشور خاص نبرده اما گمانه زنی‌ها برای امسال روی "الیزابت دوم" ملکه بریتانیا متمرکز شده است. دلیل این تمرکز سلطنت طولانی مدت (65 ساله) او و نیز زمزمه‌هایی است که اخیرا در برخی رسانه‌ها و محافل سیاسی بریتانیا درباره تأسی ملکه بریتانیا به پادشاه مستعفی اسپانیا و کنار رفتن از قدرت و سپردن سلطنت به یک نیروی تازه و جوان‌تر به میان آمده است.

 

رکود اقتصاد جهانی در سال 2020

بنا بر پیشگویی نوستراداموس در سال 2020 یک قدرت اقتصادی بزرگ دنیا وارد بحران اقتصادی خواهد شد و متعاقب آن اقتصاد جهانی وارد یک دوره رکود خواهد شد.

احتمال برکناری ترامپ

ترور یا مرگ یک رهبر در آمریکا

یکی از بحث برانگیزترین پیشگویی‌های "نوستراداموس" در مورد "ترور و مرگ" است. این پیشگوی فرانسوی برای سال 2020 از "مرگ" یکی از مهمترین رهبران جهان در آمریکا یاد می‌کند.

 

به تعبیر برخی مفسران این رهبر مهم می‌تواند ترامپ باشد و البته به صورت نمادین، احتمال عزل او در روند پرونده استیضاح هم می‌تواند در حکم "مرگ سیاسی" او باشد؛ هر چند که شواهد و قرائن چنین چیزی را نشان نمی‌دهد و مجلس سنا که تحت تسلط جمهوریخواهان حامی ترامپ است به احتمال قریب به یقین رای به برکناری ترامپ نخواهد داد.

 

درگیری نظامی 2 قدرت بزرگ

بنا بر پیشگویی " نوستراداموس" در سال 2020 جهان شاهد درگیری بین  دو قدرت بزرگ خواهد بود. با توجه به روابط پرتنش بین آمریکا و چین احتمال می‌رود این درگیری بین این 2 کشور باشد.

 

نوستراداموس برای سال 2020 پیشگویی‌های دیگری نیز دارد.

 

رواج سفر انسان به فضا، نزدیک شدن یک شهاب سنگ بزرگ به روسیه و حتی تهدیدی داخلی علیه رهبر روسیه (مثل ترور) از جمله این پیشگویی‌هاست.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.