2020/09/23
۱۳۹۹ چهارشنبه ۲ مهر
آزار دختر جوان توسط خواستگار قلابی

آزار دختر جوان توسط خواستگار قلابی

او مرا با ترفند و فریب به خانه اش کشاند و مورد آزار و اذیت قرار داد. بعد هم فیلم سیاه از من تهیه و تهدیدم کرد که اگر به کسی حرفی بزنم فیلم را منتشر می کند، اما بار دوم که مرا آزار داد، تصمیم به شکایت از او گرفتم.

دوات آنلاین-خواستگار قلابی که به اتهام آزار و اذیت دختر جوان و تهیه فیلم سیاه از او بازداشت شده بود، در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شد.

 

به گزارش جام جم، روزهای پایانی تابستان امسال دختر ۲۷ ساله ای به نام بهار با حضور در اداره پلیس تهران مدعی شد از سوی خواستگارش مورد آزار و اذیت قرارگرفته و آن مرد با تهیه فیلم سیاه او را تهدید می کند.

 

وی در اظهاراتش گفت: کارمند یک آژانس هواپیمایی در سعادت آباد هستم و سامان یکی از مشتریانمان بود، او حتی برای خواستگاری به خانه مان آمدکه پدرم از وی خواست با خانواده اش بیاید. او می گفت خانواده اش خارج از کشور زندگی می کنند و چند ماه طول می کشد که به ایران بیایند. او از پدرم خواست اجازه دهد با من بیشتر آشنا شود. پس از موافقت خانواده ام گاهی باهم بیرون می رفتیم، اما فهمیدم او همسر و دو فرزند دارد و تصمیم به پایان دادن رابطه‌مان گرفتم. یک روز او مرا با ترفند و فریب به خانه اش کشاند و مورد آزار و اذیت قرار داد. بعد هم فیلم سیاه از من تهیه و تهدیدم کرد که اگر به کسی حرفی بزنم فیلم را منتشر می کند، اما بار دوم که مرا آزار داد، تصمیم به شکایت از او گرفتم.

 

با این شکایت بود که متهم بازداشت شد. این در حالی بود که پزشکی قانونی آزار و اذیت شاکی را تایید کرده بود. روز گذشته متهم در شعبه دوازدهم دادگاه کیفری حاضر شد و در دفاع از خود گفت: اتهامم را قبول ندارم. بهار با اصرار خودش با من ارتباط داشت و حتی باهم به سفر کیش رفته بودیم. ما با هم صیغه محرمیت خوانده بودیم و یک سكه هم مهریه اش بود.

 

این در حالی بود که شاکی جاری شدن صیغه محرمیت را نپذیرفت و قضات بعد از شنیدن دفاعیات متهم برای صدور رای وارد شور شدند.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.