2020/08/05
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۵ مرداد
مسعود ریگی: حرف زدن درباره قهرمانی استقلال زود است

مسعود ریگی: حرف زدن درباره قهرمانی استقلال زود است

مسعود ریگی هافبک تهاجمی استقلال که به خاطر بازی‌های تیز و برنده‌اش این روزها سرزبانهاست می‌گوید حرف زدن درباره قهرمانی استقلال فعلا زود است

دوات آنلاین-مسعود ریگی هافبک دونده و جنگنده استقلال در کنار علی کریمی در میانه میدان تیم آبی‌پوش تهرانی زوج مکمل خوبی را تشکیل داده‌اند.

 

ایران ورزشی نوشت:به بهانه بازی‌های خوب استقلال و صدرنشینی این تیم و بازی موفق این بازیکن در مقابل تیم سابقش شهرخودرو با این بازیکن گفت و گویی اختصاصی داشتیم که در ذیل از نظرتان می‌گذرد.

  

 *مطلبی تو را به جهت دوندگی و بازی مؤثرت در خط میانی با آندو تیموریان مقایسه کرده و حتی لقب شبه آندو را به تو داده بودیم. در رابطه با این عنوان چه نظری داری؟

 بازیکنان را با هم مقایسه نکنید چون هر بازیکنی خصوصیات خاص خودش را دارد. آقا آندو هم هافبکی استثنایی بود که واقعاً در میانه میدان برای هر تیمی وجودش غنیمت بود.

 

*با حضور در صدر جدول به نظر در مسیر قهرمانی قرار گرفتید و مدعی اصلی قهرمانی هستید؟

 هنوز صحبت کردن در مورد قهرمانی خیلی زود است. لیگ هم ماراتن طولانی و سختی است که بازی‌های متعددی در آن برگزار می‌شود و تیم‌ها راه طولانی را پیش رو دارند و در این بین تیمی موفق‌تر خواهد بود که افتش کوتاه اما اوجش بیشتر و حتی دائمی باشد. خدا را شکر بعد از سپری کردن دوره کوتاه و موقت ابتدای فصل که چند نتیجه نه چندان خوب گرفتیم در ادامه تبدیل به تیمی شدیم که بسیار خوب بازی کردیم و چند برد متوالی هم کسب کردیم و در مسیر خوبی قرار گرفتیم.

 

*فعلاً در صدر قرار گرفتید و با بردهای خوب خودتان را به عنوان مدعی اصلی قهرمانی مطرح ساخته‌اید، فکر می‌کنی چقدر از راه قهرمانی را رفته‌اید؟

 بازی به بازی پیش می‌رویم و از حالا حرفی از قهرمانی نمی‌زنیم. راه برای قهرمانی طولانی است و تیمی می‌تواند بیشتر موفق شود که هر هفته بهترین نتایج را کسب کند و کمترین نوسان را داشته باشد. قانون و قاعده‌ای که ما هم سعی می‌کنیم بر اساس آن پیش برویم و بازی کنیم.

 

دیاباته هم نباشد دشتی هست

*در بازی بعدتان مقابل پیکان، دیاباته‌ای را در اختیار ندارید که قدرت اصلی گلزنی‌تان است. در غیاب او به مشکل نمی‌خورید؟

 شیخ دیاباته مهاجمی بزرگ و خیلی خوب است اما در غیاب او هم در استقلال بازیکنان خوب دیگری نظیر دشتی و مرتضی تبریزی و سجاد آقایی و یکی دو بازیکن دیگر هستند که می‌توانند در کار تهاجمی و گلزنی عالی کار کنند تا تیم‌مان در گلزنی هم موفق باشد. به همین دلیل هم در غیاب دیاباته هم در گلزنی به مشکل نمی‌خوریم. تیم ما در نتیجه‌گیری و گلزنی روی روند خوبی قرار گرفته به همین دلیل با غیبت هیچ بازیکنی به مشکل نمی‌خورد.

ریگی: حرف زدن درباره قهرمانی استقلال زود است

*استراماچونی حرفی با بازیکنان در خصوص قهرمانی نداشته؟

 نه سرمربی‌مان هیچ صحبت خاصی فعلاً در این خصوص با ما نداشته است. ایشان یک مربی بزرگ و صاحب سبک است که موفق شده به بهترین شکل تیم را تمرین بدهد و به مصاف حریفان بفرستد. ما هم توانسته‌ایم خواسته‌های سرمربی‌مان را به نحو احسن در زمین پیاده کنیم و خیلی خوب نتیجه بگیریم و انتظارات را تا حدودی برآورده سازیم.

 

*در مورد تیم شهرخودرو چه صحبتی داری؟ به نظرت این تیم قوی‌تر از تیم فصل قبلش بود که تو در آن حضور داشتی؟

 آقا یحیی مربی خوبی است که شاکله اصلی تیم را هم حفظ کرده است. این تیم مقابل ما خیلی خوب بازی کرد و حتی در 15 دقیقه پایانی بازی و در دقایق دیگر ما را اذیت کرد. تیم شهرخودرو واقعاً تیم خوبی نشان داده است، تیمی که شاید هیچ تیم به اندازه آنها نتوانسته بود استقلال را اذیت کند.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.