2020/08/04
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۴ مرداد
فیلم سیاه زوج پلید از دختر جوان

فیلم سیاه زوج پلید از دختر جوان

همسر نازنین روی من سلاح کشید و با کاتر پای مرا زخمی کرد و گفت باید پول و گوشی موبایلم را به آنها بدهم. بعد مرا به خانه ای در کرج بردند و...

دوات آنلاین-زن و شوهر سابقه دار به اتهام ربودن دختر جوان و سرقت مسلحانه از او در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شدند.

 

به گزارش خبرنگار جام جم، آذر سال قبل نیلوفر ۲۶ ساله با مراجعه به کلانتری سعادت آباد، شکایت خود را از زن و مرد جوانی که او را ربوده بودند مطرح کرد.

 

نیلوفر به پلیس گفت: عصر دیروز در میدان فرهنگ با دختری که در آرایشگاه با او دوست شده بودم قرار داشتم. قرار بود نازنین مرا با یکی از دوستان شوهرش برای رفاقت آشنا کند. برای همین سوار ماشین آنها شدم تا به کرج برویم. اما در میانه راه همسر نازنین روی من سلاح کشید و با کاتر پای مرا زخمی کرد و گفت باید پول و گوشی موبایلم را به آنها بدهم. بعد مرا به خانه ای در کرج بردند و حسابی کتکم زدند و از من پول می خواستند. آنها حتی اقدام به تهیه فیلم سیاه از من هم کردند.

 

با طرح شکایت از سوی شاکی، متهمان با ردیابی تماس تلفن همراه بازداشت و هفته قبل در شعبه نهم دادگاه کیفری محاکمه شدند.

 

سهیل ۲۳ ساله که دارای سوابق کیفری متعدد از جمله دو فقره قتل غیرعمد و سرقت است، در دفاع از خود گفت: حمل سلاح را قبول ندارم چون قلابی بود. با نقشه قبلی می خواستیم از نیلوفر سرقت کنیم. اما وقتی او را به خانه دوستمان در کرج بردیم، من پشیمان شدم و در نیمه های شب او را به میدان فرهنگ برگرداندم و همان جا رهایش کردم.

 

عاطفه ۲۱ ساله هم اتهام خود را انکار کرد و گفت: از سه سال قبل بعد از جدایی از همسرم با سهیل آشنا شدم. پدر و مادرم سالها قبل فوت کرده اند و من نیاز به حامی داشتم برای همین با او ازدواج کردم. او بارها مرا با چاقو مضروب کرده بود و برای ترساندن من اقدام به خودزنی می کرد. من نیلوفر را نمی شناختم و روز قبل از حادثه، سهیل با تهدید چاقو پول پس اندازم را گرفته بود، برای همین روز حادثه وقتی مجبورم کرد همراهش باشم جرات مخالفت پیدا نکردم. او نیلوفر را به عنوان مسافر سوار کرد و من هم به اجبار در ماشین بودم و در آدم ربایی و سرقت نقشی نداشتم.

 

رای پرونده بعد از مشورت قضات صادر خواهد شد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.