2020/07/07
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۷ تير
محکومیت پسر بعد از ازدواج با شاکی

محکومیت پسر بعد از ازدواج با شاکی

زن جوان: همه ماجرا از هدیه ماهان در روز تولدم شروع شد. آن روز ماهان بعد از دادن انگشتر با من عکس انداخت و پدرم این عکس را در صفحه اینستاگرامم دید...

دوات آنلاین-پسر جوانی که پس از برقراری ارتباط با دختری جوان با شاکی ازدواج کرده بود با حکم تبعید از سوی دادگاه مواجه شده است.

 

به گزارش جوان، اواخر سال ۹۶ مرد میانسالی همراه دخترش نگار ۱۷ ساله به اداره پلیس رفت و از پسر ۲۱ساله به نام ماهان به اتهام رابطه نامشروع شکایت کرد.

 

آن مرد گفت: چند روز قبل در صفحه اینستاگرام دخترم عکس او را کنار ماهان دیدم. دخترم سن کمی دارد و ماهان او را اغفال کرده که از او شکایت دارم.

 

با طرح این شکایت پسر جوان بازداشت شد و پرونده برای تحقیقات بیشتر به شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

 

ماهان در تحقیقات گفت: آن روز نگار جشن تولد گرفته و من و دوستانش را دعوت کرده بود. برای او یک انگشتر خریدم و حین دادن کادو با هم عکس گرفتیم. من به او علاقه مند هستم و قصد ازدواج داریم در این مدت رابطه ما دوستانه بوده است، اما پدرش با ازدواج ما مخالف است به همین دلیل شکایت کرده است.

 

 دختر و پسر جوان یکسال بعد از محاکمه موفق شدند با هم ازدواج کنند. صبح دیروز نگار در دفتر شعبه نهم دادگاه کیفری منتظر ملاقات با ریاست دادگاه بود. او در حالیکه سند ازدواج و یک برگه توبه نامه شوهرش را در دست داشت، گفت: چند سال قبل مادرم طلاق گرفت و پدرم با زن دیگری ازدواج کرد. سه خواهر و برادر هستیم و ماهان تک فرزند خانواده بود. او پدرش فوت کرده بود و مادرش نابینابود. ما با هم آشنا شدیم و قصد ازدواج داشتیم.

 

زن جوان انگشتر دستش را نشان داد و گفت: همه ماجرا از هدیه ماهان در روز تولدم شروع شد. آن روز ماهان بعد از دادن انگشتر با من عکس انداخت و پدرم این عکس را در صفحه اینستاگرامم دید. همین بهانه ای شد تا او با تحریک های نامادری ام شکایت کند. من سن کمی داشتم که به همین شعبه آمدم و ناخواسته برگه های شکایت را امضا کردم اما به ماهان علاقه مند بودم به همین خاطر هر طور شده پدرم را راضی کردم تا با ماهان ازدواج کنم حالا بعد از دو سال شوهرم به دو سال تبعید به بوشهر و شلاق تبعید شده است»

 

زن جوان گفت: «زندگی خوب و آرامی داشتیم تا اینکه شوهرم از این حکم مطلع شد. او می گوید اگر این حکم اجرا شود ادامه زندگی غیرممکن است. او همه تلاشش را کرده است به مسجد محل رفته و نزد پیش نماز مسجد توبه کرده است. حالا توبه نامه اش را با مهر مسجد و سند ازدواج برای ریاست شعبه آورده ام تا شوهرم از این اتهام تبرئه شود. من و پدرم قبل از ازدواج رضایت داده بودیم، اما گویا این حکم قبل از رضایت صادر شده است.»

 

دختر جوان سرش پایین بود و گفت: «پدرم وضع مالی خوبی دارد. او بیزینس و ثبت شرکت در کشورهای مختلف دارد اما تحت تأثیر حرفهای نامادری ام برای ما تصمیم می گیرد. شوهرم مربی بدنسازی است و در کارخانه پدربزرگش مشغول کار است. بعد از ازدواج به ترکیه رفتیم اما به خاطر شرایط کاری شوهرم مجبور شدیم به ایران برگردیم. بعد از برگشت پدرم دوباره بهانه گیری هایش شروع شد. امیدوارم با این استاد مشکلم حل شود و در کنار شوهرم زندگی آرامی داشته باشم.»

 

شگفت انگیزهای دیجی کالا
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.