2020/07/08
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۸ تير
دو خون به‌خاطر دستگاه دی وی دی

دو خون به‌خاطر دستگاه دی وی دی

متهم: دو روز قبل از حادثه از مقتول یک دستگاه «دی‌وی‌دی» خریدم اما فراموش کردم پولش را بدهم. دوستم مرا در پارک دید و بر سر اینکه چرا پول دستگاه را نداده‌ام شروع به فحاشی کرد و...

دوات آنلاین-پسر جوانی که متهم است در جریان خریدن یک دستگاه «دی وی دی» پسر جوانی را با ضربه چاقو کشته است پس از محاکمه در شعبه ششم دادگاه کیفری استان تهران به قصاص محکوم شد.

 

سحرگاه 6 اسفند‌ سال 96 مأموران کلانتری 140 باغ فیض از مرگ جوانی در یکی از بیمارستان‌ها باخبر شدند.

 

در بررسی‌های مقدماتی مشخص شد قربانی ماجرا در جریان یک نزاع با دو ناشناس، هدف ضربات چاقو قرار گرفته و مجروح شده اما پس از انتقال به بیمارستان جان‌ باخته است.

 

کارآگاهان جنایی سرانجام عاملان جنایت را که دو برادر بودند در خانه‌شان واقع در غرب تهران بازداشت کردند.

 

ارشیا در بازجویی گفت: «مقتول را از مدت‌ها قبل می‌شناختم. دو روز قبل از حادثه از او یک دستگاه «دی‌وی‌دی» خریدم اما فراموش کردم پولش را بدهم. چند روز بعد‌ دوستم مرا در پارک دید و بر سر اینکه چرا پول دستگاه را نداده‌ام شروع به فحاشی کرد. برادر بزرگ‌ترم وقتی دید دعوایمان شده خواست میانجیگری کند که خودش هم وارد ماجرا شد. مقتول چاقویی در دست داشت که برادرم چاقو را از دستش گرفت و یک ضربه به او زد. بعد از آن هم به خانه رفتیم نمی‌دانستیم که مرتکب قتل شده‌ایم.»

 

متهم اصلی پرونده پس از محاکمه در شعبه ششم دادگاه کیفری استان تهران درحالی که مدعی بود برای دفاع از خودش چاقو را از مقتول گرفته است گفت من اتهام قتل را قبول ندارم اما پس از محاکمه قضات دادگاه او را به اتهام قتل عمدی با توجه به درخواست اولیای دم به قصاص نفس محکوم کردند.

 

منبع: ایران

 

شگفت انگیزهای دیجی کالا
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.