2021/08/06
۱۴۰۰ جمعه ۱۵ مرداد
کارتون اژدهای آرزوها
ادعای آزار دختر 16 ساله در قرار شبانه

ادعای آزار دختر 16 ساله در قرار شبانه

متهم:باور کنید او به میل خودش با من رابطه داشت حالا او آزاد است و من در زندان گرفتار شدم.

دوات آنلاین-راننده خودرو وانت که به اتهام آزار دختر 16 ساله بازداشت شده است در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شد.

 

به گزارش جوان، صبح چهارشنبه هشتم آبان ماه مردی همراه دختر ۱۶ ساله اش به نام آرام با مراجعه به اداره پلیس از پسر ۲۲ساله به نام آرش به اتهام آزار شکایت کرد.

 

او گفت: مدتی بود به رفتارهای دخترم مشکوک بودم و او خیلی سرگرم تلفن همراهش بود. هر بار در این مورد با او حرف می‌زدم طفره می رفت و مدعی بود در فضای مجازی عکس و فیلم می‌بیند. این گذشت تا اینکه شب گذشته دخترم در حالیکه ظاهری آشفته داشت دیروقت به خانه آمد به همین خاطر علت را پرسیدم که هراسان جواب داد پسر جوانی او را در مکان خلوتی آزار داده است.

 

با طرح این شکایت پسر جوان شناسایی و بازداشت شد. آرش تحت بازجویی قرار گرفت اما جرمش را انکار کرد و گفت آرام با میل خودش با او رابطه داشته است.

 

با انکارهای متهم پرونده برای تحقیقات بیشتر به شعبه یازدهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و صبح دیروز پسر جوان از زندان رجایی شهر همراه مامور بدرقه به شعبه اعزام شد و بار دیگر مورد تحقیق قرار گرفت.

 

او گفت: با وانت کار می کردم. به همین دلیل شماره تلفن همراه را روی یک برگه نوشته بودم و آن را پشت وانت چسبانده بودم. یک روز باری را به مقصد رساندم و در راه برگشت به خانه بودم که تلفن همراهم زنگ خورد. وقتی جواب تلفن را دادم متوجه شدم دختر جوانی است که اصرار داشت با من صحبت کند. همه چیز با همان تماس شروع شد. بعد از آن تماس آرام چند بار دیگر تماس گرفت و ادعا می کرد عاشق من است.

 

متهم ادامه داد: مادر آرام کارمند بیمارستان بود به همین دلیل شبها شیفت کاری می رفت. او از این موقعیت سوء استفاده می کرد و با من قرار می گذاشت. آخرین بار هم ساعت ۱۲ شب در خیابان قرار گذاشتیم و بعد از تفریح در خیابان ها او را حوالی صبح مقابل منزلشان رساندم و رفتم.

 

پسر جوان در آخر گفت: «چطور یک دختر نوجوان ساعت یک شب از خانه بیرون می آید و پدر و مادرش متوجه نمی شوند؟ باور کنید او به میل خودش با من رابطه داشت حالا او آزاد است و من در زندان گرفتار شدم. ۲۲سال دارم و تا حالا کلانتری را ندیده ام، اما حالا باید کنار قاتل و اعدامی ها در زندان بخوابم. این شرایط برایم خیلی سخت است و نمی توانم با شرایط زندان کنار بیایم.»

 

در پایان هیئت قضایی شاکی و متهم را به پزشکی قانونی فرستاد تا بعد از اعلام نظر کارشناسان، متهم محاکمه شود.

 

لوازم آشپزخانه کالا و ما
فیلم فوق العاده عمیق
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.