2020/08/11
۱۳۹۹ سه شنبه ۲۱ مرداد
قتل، پایان عشق به همسر صیغه‌ای

قتل، پایان عشق به همسر صیغه‌ای

متهم:هشت سال قبل با سارا آشنا شدم. او در این سالها همسر صیغه ای من بود و با هم رابطه خوبی داشتیم...

دوات آنلاین-راننده سالخورده که متهم است پس از قتل همسر صیغه ای اش جسد وی را مثله و با کمک دوستش حوالی شهر رها کرده بود به زودی محاکمه می شود.

 

به گزارش جوان، رسیدگی به پرونده از اوایل مرداد سال ۹۷ با ناپدید شدن زن ۴۵ساله به نام سارا در یکی از خیابان های جنوب تهران آغاز شد.

 

پسر آن زن در توضیح به ماموران پلیس گفت: «چند سال قبل پدرم فوت کرد و مادرم بعد از فوت او به تنهایی در خانه اش زندگی می کرد. او روز گذشته تماس گرفت و از من خواست به دیدنش بروم اما وقتی مقابل خانه اش رسیدم هرچه زنگ زدم کسی در را باز نکرد. مجبور شدم با کلید در خانه را باز کنم اما وقتی وارد خانه شدم هر چه مادرم را صدا کردم از او خبری نبود. هر جا به فکرم می‌رسید سراغش رفتم اما بی فایده بود و کسی از او خبر نداشت. به همین دلیل تصمیم گرفتم پلیس را خبر کنم.»

 

 بعد از این توضیحات، تلاش برای یافتن زن میانسال آغاز شد تا اینکه در نخستین گام از تحقیقات ماموران با بررسی فهرست مکالمات تلفن همراه زن میانسال دریافتند وی با مرد سالخورده ای به نام کریم در ارتباط بوده است.

 

با بدست آمدن این سرنخ کریم ۷۲ساله بازداشت شد و مورد تحقیق قرار گرفت.

 

او به ماموران گفت: «راننده کامیون هستم و هشت سال قبل با سارا آشنا شدم. او در این سالها همسر صیغه ای من بود و با هم رابطه خوبی داشتیم. آخرین بار به سفر کاری سه ماهه رفته بودم که بعد از برگشت متوجه شدم از او خبری نیست. باور کنید از سرنوشت سارا اطلاعی ندارم.»

 

مرد سالخورده سعی داشت پلیس را گمراه کند تا اینکه در روند بازجویی ها سرانجام لب به اعتراف گشود و گفت: «فرزندان سارا از ازدواج موقت ما خبر نداشتند به همین خاطر قصد داشتم این بار بعد از برگشت از سفر با فرزندانش صحبت کنم و او را عقد کنم اما بعد از برگشت هر چه با سارا تماس گرفتم او پاسخ تماس هایم را نمی داد. تصمیم گرفتم به دیدنش بروم اما وقتی صحبت از ازدواج شد با شنیدن حرف هایش شوکه شدم، او می گفت این زندگی پنهانی او را خسته کرده بود به همین خاطر با مرد دیگری ازدواج کرده است، سارا در حال تمیز کردن مرغ بود و در دستانش چاقو بود که از عصبانیت چاقو را از دستش گرفتم و چند ضربه به او زدم بعد گلویش را بریدم و از خانه فرار کردم.»

 

آن مرد ادامه داد: «قصد داشتم جسد را بیرون ببرم اما قادر به حمل آن نبودم به همین خاطر آنرا مثله کردم و در چند کیسه زباله گذاشتم. سپس آنها را در بیابان های فشم رها کردم و گریختم.»

 

با اقرارهای مرد سالخورده، مأموران به خاطر جثه ضعیف او به حضور یک همدست برای حمل جسد مشکوک شدند و بار دیگر متهم را تحت بازجویی قرار دادند. آنجا بود که وی به تکه تکه کردن جسد با همدستی دوستش به نام حسام اقرار کرد و گفت: «بعد از کشتن سارا قادر به مثله کردم جسد نبودم به همین دلیل به خانه یکی از دوستان قدیمی ام رفتم و او قبول کرد در ازای پرداخت پول مرا کمک کند. بعد از آن بود که با هم به خانه مقتول رفتیم و جسد را تکه تکه کردیم.»

 

با اعترافات مرد سالخورده، دوست او به نام حسام بازداشت شد و بعد از اقرار به جرمش هر دو متهم روانه زندان شدند و در حالیکه تلاش مأموران برای یافتن بقایای جسد مثله شده زن میانسال ناکام مانده بود، پرونده کامل و به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

 

به این ترتیب دو متهم با درخواست قصاص از سوی اولیای دم به زودی پای میز محاکمه قرار خواهند گرفت.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.