2020/06/05
۱۳۹۹ جمعه ۱۶ خرداد
رفتارهای زنانه‌ای که مردان از آن متنفرند

رفتارهای زنانه‌ای که مردان از آن متنفرند

مردان از 5 رفتار زنانه تنفر دارند. اگر می‌خواهید با همسرتان همیشه رابطه خوبی داشته‌ باشید مراقب رفتارتان باشید.

دوات آنلاین-خانم‌ها گاهی کارهایی می‌کنند که به تصور خودشان بد نیست اما رفتارهایی است که باعث رنجش مردان می‌شود. به ویژه 5 رفتار زنانه وجود دارد که مردان از آنها بیزار هستند. برای اینکه یک رابطه عاشقانه و شاد داشته باشید این 5 کار را که تبیان به آنها اشره کرده است انجام ندهید.

 

اعتماد به نفس پایین

زن هایی که اعتماد به نفس پایین دارند مرد ها را فراری می دهند.

مردان جذب زنهایی که مشکلات زیادی دارند نمی شوند. مرد ها علاقه دارند در اطراف زنهایی باشند که کمترین دردسر را درست می کنند.

 

مردها دوست ندارند در کنار کسی باشند که مدام در حال گریه کردن است. همچنین متنفرند در کنار زنانی باشند که مدام دیگران را برای اشتباهات سرزنش می کنند به جای آنکه در صدد رفع آن مشکل بر می آیند.

 

کنترل کردن

مردها زنانی را که می خواهند آنها را کنترل کنند دوست ندارند.

زنهایی که آنها را یاد غر غر کردن های مادرشان می اندازد و زنهای کنترل کننده تاثیری بر روی مردان ندارند.

مردهایی که کنترل می شوند پشت سر زنانشان دروغ می گویند و دزدکی همه کاری انجام می دهند. این امکان را به او می دهید تا زمان کمتری را با شما بگذراند.

زن های کنترل کننده مسئله عدم امنیت و اخبار های نا درستی را برای مردان ایجاد می کنند. مرد ها هرگز با زنانی که آنها را کنترل می کنند نمی مانند اهمیتی ندارد که شما چقدر خوب و خوشگل هستید. زنها نباید مرد ها را به مانند بچه ها بزرگ کنند.

5 رفتار زنان که مردان از ان متنفرند

 آویزان بودن

هیچکس دوست ندارد در اطراف زنی باشد که مثل چسب به او چسبیده است، هیچکس دوست ندارد با کسی قرار بگذارد که او را یاد بچه ها می اندازد. مردها دوست ندارند اطراف زنی باشند که نیاز به توجه دارد.

 

چسبیدن به مردها کاملا آنها را دفع می کند. مردها دوست دارند که هر چند گاهی با دوستانشان بیرون بروند بدون اینکه زنی مزاحم آنها باشد.

 

زنان بیکار

مرد ها دوست ندارند اطراف زنان بیکار بچرخند. مردها زنانی که پولشان را به باد می دهند دوست ندارند. مردها زنانی را می خواهند که بتوانند از پس خودشان بر بیایند.

 

که پیشینه شغلی خوبی داشته باشند. زنی که از این شغل به آن شغل می پرد جذابیتی برای هیچ مردی ندارد. زنی که نمی تواند شغل خود را نگه دارد چگونه می تواند مرد خود را نگه دارد. از مرد ها هیچ وقت پول نخواهید و راجع به مشکلات مالیتان با انها صحبت نکنید چون این مسئله او نیست پس به آن اهمیتی نمی دهد.

 

فرار کردن به خانه مادرتان

مردها از زنهایی که در شرایط سخت به مادرشان رجوع می کنند تا مشکلشان را برایشان حل کند، فرار می کنند.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.