2020/01/25
۱۳۹۸ شنبه ۵ بهمن
چه ویژگی‌هایی در زنان باعث حسادت دیگران می‌شود

چه ویژگی‌هایی در زنان باعث حسادت دیگران می‌شود

زن‌ها به دلیل اینکه بر اساس عرف جامعه از سوی مردان انتخاب می‌شوند و خودشان دیگری را انتخاب نمی‌کنند به صورت ناخودآگاه در یک رقابت قرار می‌گیرند تا بیشتر مورد توجه قرار بگیرند.

دوات آنلاین-حسادت جزو طبیعت هر انسانی است اما از آنجایی که زنها بر اساس عرف جوامع بشری به جای اینکه انتخاب کنند انتخاب می‌شوند حسادت در انها نسبت به همدیگر بیشتر است چرا که زن‌هایی با ویژگهای برجسته بیشتر مورد توجه مردان قرار می‌گیرد و همین باعث رقابت بین زنان نسبت به هم می‌شود.

 

برترین‌ها نوشت: بیشتر زنان اگر رقیبی قوی‌تر از خود داشته باشند و نسبت به او احساس ضعف کنند به او حسادت می‌کنند چراکه تصور می‌کنند به انچه او دارد نمی‌توانند برسند. اما چه خصوصیاتی در خانم ها موجب برانگیختن حسادت دیگر زنان می شود؟ اگر می خواهید ببینید که در ذهن خانم های دیگر چه می گذرد و چه خصوصیاتی شما را مورد تهدید قرار می دهد، با ما همراه شوید.

 

1. زیبایی

این واقعیت را بپذیرید یا نه، شما تمام افراد را بر اساس زیبایی شان قضاوت می کنید.

هر چه زیباتر باشید، زنان بیشتری به شما حسادت می کنند.

اگر زیبا هستید، مشکلات زیادی با دیگران خواهید داشت. بنابراین بهترین پیشنهاد ما این است هنگامی که با دوستان تان به سر می برید، زیبایی خود را به رخ دیگران نکشید و به جای زیبایی ظاهر، به شخصیت تان امکان خودنمایی دهید.

 

2. دانایی

شما عاقل، خواستنی و با اعتماد به نفس هستید.

بیشتر افراد دانا مورد حسادت دیگران به خصوص زنانی که هم سطح شان نیستند، قرار می گیرند.

افراد دانا فعالیت های خود را مدیریت می کنند، کارهای مهم خود را در خانه انجام می دهند و بیرون از خانه را به خوش گذرانی می گذرانند. اگر شما هم جزو این دسته افراد هستید، زیاد به چشم می آیید. بنابرین با افراد هم سطح خود رفت و آمد کنید. گفتگو با دیگران خوب است اما به شرطی که آنها از نظر عقلی هم سطح شما باشند.

 

3. بدجنسی

برخی زنان به طور ذاتی بدجنس اند و بدون هیچ دلیلی به دیگران حسادت می کنند. حتی اگر انسانی کامل باشید، باز هم این افراد از شما ایراد می گیرند. از دوستانی که پشت سر دیگران حرف می زند، دوری کنید. مطمئن باشید که این افراد از شما نیز پیش دیگران غیبت خواهند کرد. بنابراین این شما هستید که باید عاقل باشید. افراد بدجنس معمولا دوستان زیادی ندارند.

 

4. اعتماد به نفس

ویژگیهایی که باعث می‌شود زنان به شما حسادت کنند

سعی کنید خودتان باشید اما از داشتن اعتماد به نفس زیاد در مقابل دیگران خودداری کنید. خانم ها دوست دارند با افرادی شبیه خودشان ارتباط داشته باشند، بنابراین اگر اعتماد به نفس شما بیش از دیگران باشد، در خطر حسادت دیگران خواهید بود.

 

5. لباس

هنگامی که شما پیراهنی زیبا به همراه کفش های پاشنه بلند به تن می کنید، حسادت زنان دیگر را بر می انگیزید. خوب است که همیشه لباس های زیبا به تن کنید اما در این کار زیاده روی نکنید.

 

6. تناسب اندام

ویژگیهایی که باعث می‌شود زنان به شما حسادت کنند

یکی از چالش های تمام زنان، تناسب اندام است. اگر شما لاغرتر از دوستان خود هستید، انتظار بی توجهی از آنها را داشته باشید. طبیعی است که آنها شما را از خود دور کنند زیرا خوش اندامی شما در جمع از جذابیت آنها می کاهد و این تهدید بزرگی برای آنها محسوب می شود.

 

7. قدرت

اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که شخصیت قوی دارند، مطمئن باشید که مورد حسادت افراد دیگر قرار خواهید گرفت.

شما ذهن تان پر از ایده هایی است که دوست دارید با دیگران مطرح کنید. این جلب توجه شما، دوستان تان را از شما دور می کند.

 

8. رقابت

خانم هایی که نسبت به دوستان خود حس رقابت دارند، اغلب آدمهای تنهایی هستند.

رقابت های کوچکی مانند بازی تنیس یا پینگ پنگ خوب است اما بدانید که چه زمانی رقابت کنید و چه زمانی این فرصت را به دوستانتان دهید تا احساس موفقیت و برد کنند.

 

9. پول

ویژگیهایی که باعث می‌شود زنان به شما حسادت کنند

اگر وضع مالی شما بهتر از دوستان تان است، حتما واژه «بچه پولدار» را زیاد شنیده اید. اگر شلوار مارک دار به تن یا غذای خود را در رستوانی لوکس صرف می کنید، موجب حسادت دیگران خواهید شد. از نظر آنها شما فردی آسوده خاطر هستید که از مشکلات زندگی هیچ نمی داند.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.