2020/06/04
۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۵ خرداد
تعرض به دختران کنار بزرگراه

تعرض به دختران کنار بزرگراه

پسر ناشناس ناگهان چاقویی زیر گلویم گذاشت و مرا به زور به داخل شمشادها برد که از ترس بیهوش شدم.

دوات آنلاین-پسر شیطان صفت به بهانه پرسیدن آدرس دختران را فریب داده و با تهدید چاقو آنها را داخل شمشادها مورد آزارواذیت قرار می داد.

 

به گزارش جوان، سوم شهریور امسال بود که دختر جوانی سراسیمه به اداره پلیس رفت و از پسر شیطان صفتی به اتهام آزار شکایت کرد. شاکی که دختر ۲۰ساله ای به نام شیرین بود، توضیح داد: کارمند شرکت خصوصی در حوالی یوسف آباد هستم. ساعت ۸ صبح در حوالی یکی از خیابان های بزرگراه کردستان از تاکسی پیاده شدم و به طرف محل کارم به راه افتادم. هنوز مسافت زیادی را طی نکرده بودم که پسر جوانی در حالی که کاغذی در دست داشت از داخل شمشادهای کنار خیابان بیرون آمد و برای پرسیدن آدرس به من نزدیک شد. پسر ناشناس ناگهان چاقویی زیر گلویم گذاشت و مرا به زور به داخل شمشادها برد که از ترس بیهوش شدم. وقتی به هوش آمدم متوجه شدم پسر شیطان صفت به من تعرض کرده و از محل گریخته است.

 

با این شکایت تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی به دستور بازپرس دادسرای امور جنایی تهران برای شناسایی متهم وارد عمل شدند. همزمان با ادامه تحقیقات مأموران با شکایت مشابهی روبه رو شدند که حکایت از این داشت پسر شیطان صفت در حوالی همان محل به بهانه پرسیدن آدرس قصد تعرض به دختر جوانی داشته است، اما دختر جوان از دام او فرار کرده است.

 

پس از آن مأموران با چهره نگاری از متهم تحقیقات گسترده ای را برای شناسایی وی آغاز کردند تا اینکه به پسر میوه فروشی در همان نزدیکی که شباهت زیادی با متهم داشت، مشکوک شدند.

 

مأموران پس از شناسایی متهم از سوی شاکی ها، وی را به عنوان مظنون حادثه بازداشت کردند. متهم در بازجویی ها جرم خود را انکار کرد، اما با توجه به شواهد و مدارک، وی برای تحقیقات بیشتر به دستور بازپرس جنایی در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.