2019/10/18
۱۳۹۸ جمعه ۲۶ مهر
نظر مردم درباره سریال ستایش‌ 3 ؛ منتقدان و موافقان چه می‌گویند

نظر مردم درباره سریال ستایش‌ 3 ؛ منتقدان و موافقان چه می‌گویند

وارد شدن شخصیت‌های جدید به فصل سوم سریال ستایش باعث جذاب‌تر شدن این سریال می‌شود اما بازی بازیگران به خوبی قصه‌اش نیست.

دوات آنلاین-فصل سوم سریال ستایش از همان ابتدا با نقد و نظرات مثبت و منفی زیادی همراه شد و برخی این سریال را پسندیدند و برخی انتقاداتی را درباره آن مطرح کردند. در ادامه نظر چند نفر از بینندگان ستایش 3 را بخوانید:

 

مریم کاملی نوشته است: مهم‌ترین مشکل سریال ستایش همان طور که خیلی از سایت‌ها نوشتند گریم خود نرگس محمدی است. او در این سال ها جوان تر شده. این موضوع خیلی مهمی است و باید از سازندگان سریال پرسید چه طور چنین اشتباهی انجام دادند.

 

محسن- ف نیز همین نظر را دارد و می‌گوید: چرا کارگردان سریال به موضوع به این مهمی دقت نکرده که گریم‌ها درست باشد. الان خیلی چیزها را توجیه می‌کنند مثلا گفته اند ستایش چون به آرامش رسیده چهره‌اش جوان‌تر به نظر می‌رسد اما این حرف‌ها قابل قبول نیست.

 

مخاطب دیگری که خودش را معرفی نکرده نظر داده است: این فصل سریال ستایش از فصل دوم خیلی بهتر است. فصل دوم اصلا تماشایی نبود اما در فصل سوم اتفاقات جدیدی می‌افتد و به نظر می‌رسد خیلی جذاب باشد. من احتمال می‌دهم حشمت و ستایش در آخر با هم آشتی کنند و همه چیز به خیر و خوشی تمام شود.

 

فریبا نظر داده است: حشمت که به این حال و روز افتاده تاوان کارهای خودش را پس می‌دهد. غرور زیادی که داشت و بدرفتاری‌هایی که با ستایش و خیلی‌های دیگر کرد باعث شد به این روز بیفتد اما او در کل آدم بدی نیست و به نظر من می‌تواند زندگی‌اش را دوباره بسازد.

 

منصور باریکانی معتقد است: موضوع سریال ستایش خیلی مهم است. متاسفانه جوانان زیادی را داریم که به دلایل مختلف فریب زن یا مردی را می‌خورند و به خاطر او به خانواده خودشان پشت می‌کنند. کاری که صابر در این سریال انجام داده موضوعی است که نمونه‌های آن را در جامعه می‌توان دید. ما خودمان یک نمونه مشابه در فامیل داریم.

 

بیننده‌ای که خودش را دوستدار ستایش معرفی کرده نوشته است: حشمت تاوان کارهایی را پس می‌دهد که با ستایش کرد. حالا هم باید تحمل کند. او نمی‌تواند به جایی برسد مگر این‌که ستایش او را ببخشد. محمد هم بهتر است به جای این‌که مرتب پیش پدربزرگش برود بیشتر به فکر مادر خودش باشد.

 

مخاطب دیگری نظر داده است: سریال ستایش در فصل سوم هیچ اتفاق تازه‌ای ندارد و کل موضوع خلاصه می‌شود به این که حشمت می‌خواهد دوباره به زندگی برگدد و در آخر هم موفق می شود وهمه چیز خیلی مصنوعی تمام می‌شود. اینها اصلا جذاب نیستند. باید داستان جذاب‌تری برای آن انتخاب می‌شد.

 

سمیرا –ن معتقد است: وارد شدن شخصیت‌های جدید به فصل سوم سریال ستایش باعث جذاب‌تر شدن این سریال می‌شود اما بازی بازیگران به خوبی قصه‌اش نیست. مثلا حشمت فردوس خیلی مصنوعی است و آن تکه کلام افتاد که می‌گوید توی ذوق می‌زند.

 

حمید-ج نظر داده است: سریال ستایش اشکالات زیادی دارد. از گریم تا خود قصه که خیلی کند پیش می رود اما در مجموع قابل قبول است و از خیلی دیگر از سریال‌ها بهتر است و می‌توان آن را تماشا کرد البته بهتر بود بین پخش آن و بوی باران فاصله می‌افتاد چون نرگس محمدی و مهدی سلوکی در هر دو تا سریال بازی کرده‌اند و همین باعث می‌شود دیگر بازی‌های آنها به چشم نیاید.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها
مخاطب 1398/06/29
ستایش چقدر جوون تر شده.... خدایا مارو پیر کن
پگاه 1398/06/29
چرا ستایش انقدر جوون شده چرا صابر رو نشون نمیدن واقعا کارگردان و نویسنده چه فکری با خودشون کردن بجای آقای رامسین کبریتی که نقش صابر رو بازی میکردن و الان در خارج از کشور هستن یه بازیگر دیگه میاوردن
سودا 1398/06/30
به نظر من که واقعا سریال عال است خب بالاخره بعد از مشکلات انسان احساس جوانی می کند و نرگس محمدی هم. اینگونه جوان شده است😊😊😊
ناشناس 1398/06/30
ایا بپری سبما با کشتن صابر لومیره؟ایا انیس خوب میشه؟انقام می گیره؟
ناشناس 1398/06/30
این سریال اموزنده هست بیشتر کارهای حشمت فردوس ومحمد وخواهرش وخودستایش نگاه می کنم. به نظرم حشمت موفق میشه تمام اموالش باکمک نازگل بدست میاره وپری سیما وپدرش دوباره سرخونه اول.
ناشناس 1398/06/30
پری سیما اونقدرهم باهوش نبود وحسابی لو میره نه تلفن وتبریک صابر نه جای کشتن صابر دوتا چیز متضاد واقعا بدبازی کرده.
رفیعی 1398/06/31
عجب سریال داغونی شده! فاصله زمانیِ پایان ستایش دو تا شروع ستایش سه ,چند ساعته!!اونوقت چطوری ستایش به آرامش رسیده و جوون شده؟!ما رو سوژه کردن!! حیف بودجه!قدر گاندو رو ندونستیم گیرِ ستایش و بوی باران افتادیم
ناشناس 1398/06/31
دلیلی نداشت برای فصل سوم نرگس محمدی رو بیارن باید میانسالی ستایش رو میدادن به یه بازیگر دیگه صابر هم که مثل روح نشونش میدن همسر دوم صابر هم که زیور بود رو کلا حذف کردن خلاصه نویسنده و کارگردان هر کاری که دلشون خواسته انحام دادن ایکاش قبل از تولید ستایش ۳ یکبار فصل ۱ و ۲ رو نویسنده و کارگردان نگاه میکردن گویا یادشون رفته
ناشناس 1398/06/31
سریال خیلی اموزنده ای هست.وهرکسی باید درنقش خودش عالی نشان دهد واین اتفاقها درجامعه زیاد می افتد به خصوص کشورخودمان.همه نوع بحثی هست بحث خانواده و جایگاه بزرگترو احترام ارزش وو....اینها حشمت فردوس ستایش محمد ونازگل نقش اصلی هستند وهرکدام باکمک هم موفق می شوند ببینیم تا اخرسریال چه چیزی به ما می فهمانند..کاربد بد هست انقام کینه حسادت ووواینها عواقب خوبی نداره امثال انیس وبدتر امثال پری سیما. اتفاق اول صابر می میرد. اتفاق دوم ستایش وانیس تمام تلاشون می کنند تا حشمت به اموالش برسه.وانیس هم نمی ذاره پری سیما وبرادرش وقاتل واسه خودشون برگردند.همان طور که مثبتها نگاه می کنیم نتیجه نقش منفی ها هم نگاه کنیم..
ناشناس 1398/06/31
سریال خیلی اموزنده هست مثبت ومنفی کارهم نگاه کنید درست برداشت کنید ببینید ستایش که انتقام نگرفت الان باچه لذتی ویاری خدا زندگی می کنه وانیس وپری سیما که انتقام گرفتند به چه بلایی گرفتارشدند.وونه کارگردان نه نویسنده نه تهیه کننده همگی بدون مشکل عالی فیلم ساختند نوشتند.عالی نوشتند. عمیق نگاه کنیم.درست فکرکنیم.تا متوجه بشيم چه چیزی به ما فهمانند یاد دادند هشداردادند ووو
ناشناس 1398/07/01
سلام دوستان من بیشترسریالها نگاه می کنم این سریالها دقت عمیق می خواد نگاه درست می خواد واینکه این داستان یا رمان یاهرچبزی زمانی بوده اتفاق افتاده حالا مال یک قرن دوقرن پیش هرچی. اون زمان موبایل واین نوع ماشینها وو...نبوده رفتارها عملکردها اتفاقها درست بوده حالا امدند به روز وباکمی امکانات نشون دادند داستان دختری ازخانواه ای هست به نام ستایش تو انتخابش تو کارش اشتباه نکرده اما متاسفانه دوفرهنگ دودید باهم خوانی نداشته ومهم ترسطح طبقه مالی بوده باعث اختلاف شده ستایش خانواده وهمسر ازدست داد اما محکم واستوار با ایمان وباخدا بود واتفاقات روزمره رایادداشت می کنه با تمام اتفاقات تغییری نکرد یعنی به فکرمباد روزی بچه ها بزرگ بشن وانتقام بگیرند بچه ها انسانی اجتماعی وجدانی به باراورد اینقدر روح بزرگی داشته که چه عالی بخشیده.ونتیجه این همه گذشت سربلندی وسرافرازی چیزی نیست. منتظرم پایان سربلندی وسرافرازی ستایش ببینم.وبازیگرانی مثل داریوش ارجمند نقش اول واصلی هست داره مگه بین فرزند فرق نذارید دختروپسری نکنید خانواده اولویت اوله. بعدکارواجتماع ومقام وپول. همه جا عالی بی نظیر بود جز درخانه. اونم به روش سنت خودش می خواست به پای بچه های این نسل نبود خواست خانواده هم مثل زمان نسل خودش باشند. همین قدرکه احترام ازخانواده می خواست خانواده هم احترام می خواستند.اما یک طرفه. بود.بازیگری مثل داریوش گرانترین بازیگروفرد کمی نیست که امده جلو بازیگران تازه کار این فیلم تمام کنه وافتخاربزرگی هست برای بازیگرانی که مقابل داریوش ارجمند بازی می کنند.
علی 1398/07/01
یه چندسالی تو اب نمک خابوندنش فقط گفتن یه چیزی درست کنیم کبریتی که یه شبه بجاش گذاشتن
ناشناس 1398/07/01
بنظر من توضیح تهیه کننده راجع گریم ستایش قانع کننده نیست لطفا به شعور مخاطب توهین نکنید .بعد هم نشون دادن سایه صابر آزاردهنده بود به فیلم لطمه زد .داستان خوبی داره سریال ستایش و بازی خوب داریوش ارجمند و مهدی سلوکی
ناشناس 1398/07/03
پلیس ایران ودستگاه قضایی خیلی باهوش وباسیاست عمل می کنند تا قاتل وهمدست شک نکنند.تا زمان گیرافتادنشون. پری سیماوحمید فکرمی کنند خیلی زرنگ اند با این سیاست کثیف شون.دوتا وکیل متضاد هم نه به وکیل حشمت که قانونمند وراه درست وازحق حشمت دفاع می کنه. ونه به وکیل قلابی پری سیما که جز بیچارگی برای موکلش چیزی نمی خواد یعنی بلد نیست خودش هم گیرمی افته.
ناشناس 1398/07/03
ایا پری سیما دخترهای صابر نابود می کنه؟ایا موفق میشه خونه روازچنگشون دربیاره؟
ناشناس 1398/07/04
حس می کنم صفایی برادرانیس ودخترش چنین قدرتی نداشتند واین پری سیما دخترش نیست ودوست دخترش هست که واسه دوستش کارمی کنه وشریکی اموال تقصیم میشه دیشب می گفت نه دختردایی تون هستم ونه مادرتون عمه منه.؟خیلی داره جالب وپیچده میشه.پری سیما تا فعلاظاهرن موفق شده اما اخرش بدجور گرفتارمیشه. انیس تمام تلاشش می کنه تادختراش نجات بده واموال ازچنگش بیرون بیاره.من می گم حمید قاتل هم بی سیمی چیزی بهش وصل نیست واسه پلیسها؟؟
ناشناس 1398/07/04
دخترهای انیس زیور خانم همسردوم صابر بزرگ برده مدت20سال همان موقع حشمت خونه 300متری زد به نامش وبعد50میلیون پول نقد الان نیست این زیورکه توخونه کارمی کنه خودزیورنیست؟؟؟یا پری سیما انداختش بیرون؟
ناشناس 1398/07/04
بدون اجاره همسر اول عقد پری سیما وصابر باطل نبوده؟اینکه صابر تمام امالک پدرش به صورت وکالت گرفته چطورکرده به نام پری سیما؟وکیل قلابی گیرمیافته؟وکیل جدید هم نمی تونه کاری کنه؟
ناشناس 1398/07/04
افرین به بزرگواری ستایش عالی بی نظیر
ناشناس 1398/07/04
حشمت دوباره میره زندان به خاطرغرورش زیربارکمک ستایش نره. بازندان رفتنش به پری سیما بیشتر شک می کنند وانیس هم کارستایش تقلید می کنه وتلاش می کنه کمک حشمت برای اموالش ودختراش می کنه.
ناشناس 1398/07/04
دوستان این سریال رو با گریم نرگس محمدی و شبه صابر قضاوت نکنین خب شاید یکم. بی ملاحظگی شده ولی خب شما. اصل کاریه رو ول کردین چسبیدین به حاشیه. داستان ستایش خوبه ولی. خب منم قبول دارم که شبه صابر و گریم نرگس محمدی. نشان از بی توجهیه. ولی نباید به خاطر اونا. داستان خوب و اموزنده ش رو ول کرد و فقط. عیب جویی کرد!!!!!!! خواهشا یکم بیشتر به مفهومی بودن و اموزنده بودن داستان توجه کنید. اینکه. فردوس. بعد از این همه نفرت از ستایش به چه روزی اومده. و اخر هم ستایش برا ازاد شدنش چقدر کمک می کنه
ناشناس 1398/07/05
ستایش پول داش خونه اجاره کنه قبول ولی ی سوال این خانم با اشپزی صدی چند براش میافته ک زود 400 میلیون سود خالص بهش داد؟؟
خودمم 1398/07/10
پسر همسایه چشه که ستایش قبول نمیکنه؟ هم خوشگله هم خوشتیب . خیلی هم دلش بخواد
سایرا 1398/07/11
به نظرم ستایش هم عاشق پسر همسایه شده
ناشناس 1398/07/12
پری سیما ازکجا شاگرد بنگاه دارمی شناخته؟همین که پول رعنا بالا کشید وکلاهبرداری کرد.
ناشناس 1398/07/12
ایا پری سیما با وکیل قلابی همان مشاوره ازدواج می کند؟وایا مشاوره لو.نمیره؟
ناشناس 1398/07/12
اخرسریال ستایش چی میشه؟انیس به حرف میاد همه چی رو میکنه؟حشمت به دارایش میرسه؟پریسیما گیر می افتد؟حمید قاتل صابر گیر می افته؟غلومی انتقام انیس از صفایی ودخترش وحمید می گیره؟
ناشناس 1398/07/12
حشمت فرودس. کی به اموالش میرسه؟بعداز دستگیری. پری سیما؟ بعدازگر فتن حمید قاتل صابر؟ انیس خوب میشه؟بخشیده میشه؟
ناشناس 1398/07/13
انیس به حرف میاد برادرش می بخشه اما دخترش پریسما نه.وزندگی خودش ودختراش نجات میده ونمیذاره. حق بچه های طاهر پایمال بشه..پریسیما دیگه نمیتونه ازحالا اینهمه نقشه وظلم وستم وووعاقبتش خوب نیست.
میثم 1398/07/17
این فیلم خیلی اعصاب آدم بهم میریزه آخه این پلیس ها چرا تخقیق نمی کنند چطور شده که حشمت فردوس همه دارایشو حتی ماشین زیر پای خودشو حتی خونه ای که نشسته بوده به اسم پسرش کنه بعد خودش کارتون خواب بشه بعد صابر همه چیزو به اسم زنش بکنه چرا حشمت خودش قضیه به پلیس نمیگه که با کلک از من وکالت گرفتن قضیه مرگ غلامی می توانند به زندان برن از هم سلولی های غلامی به طورنامخصوص پرسو جو کنند در موضوع قتل میرن از قاتل سوال می پرسن قاتل دروغ میگه غصه تمام میشه این همه راه برای پیدا کردن هست می توانند انگشت نگاری کنند حتما قاتل یه جایی دست زده مثلا به طور نامخصوص قاتل ها رو زیر نظر داشته باشه تا به جایی برسن فیلم ها کلان دوغ هست ولی این فیلم های ایرانی شورشو دار آوردن در سریال ستایش قسمت آخر صفای با دخترش وحمید میرن زندان خشمت زن میگیره وبه مالش میرسه ستایشو محمد هم پیش حشمت میاین کل فیلم های ایرونی ۹۰ درصدشون همین جوری در دقیقه آخر قصه عوض میشه دیگه با خودم عهد کردم فیلم ایرانی نبینم اگه واقعا نظر مخواهی چرا نظراتی که فیلم را توصیف کرده میارید
ناشناس 1398/07/17
سریال اموزنده ای هست تا ما بخواهیم بهمیم نویسنده برچه اساسی اینها نوشته زمان میره کارگردان نویسنده فیلم نامه پلیس هم درسته. وداره درست پیش ميره ما عمیق دقیق نگاه نمی کنیم ونظراتی میدهیم.پلیس دادگاه زندان کانتری همش به وقش خودش تو اوج کار میان. پلیسها اروم کارخودشون می کنند واجازه میدهند خلافکارها کارخودشون انجام بدهند تا به نقطه اوج برسند اونجاست راهی جزفرار وزندان ندارند. ستایش باذتمامدمشکلات حشمت بخشید بااین حرفی که صابر به ستایش زد گفت عاقل باش خودت وبچه ها گم گور بشید ستایش اینجا سرقبرصابرهم رفت ختم چهلم هم واسش گرفت انیس هم می بخشه اجازه میده محمد با دحترصابر لیلا ازدواج کنه.
ناشناس 1398/07/17
ستایش سه یعنی ستایش همه ببخشه.ستایش باتمام مشکلات غهمها عاشق بودن طاهر نشان میده عشق یعنی چی؟ ستایش درست گفته طاهر مرد خونه شه قبل خونه اشه. تمام سربلندی وپیروزی ازان ستایش هست.ستایش انسانیت معنا کرد همه چی پول نیست قدرت نیست انسانیت هست مردم داری صداقت پدرمادر داری اصل ونسب. هست.
ناشناس 1398/07/19
با عرض سلام و خسته نباشید فکر میکنم این سریال خیلی سطح پلیس و نیروی انتظامی کشور را در سطح پایین جلوه میده درصورتی که سریالهایی که بعنوان مثال آقای فخیم زاده قبلا ساخته اند سطح پلیس و آگاهی کشور را واقعی نشان میده و بنده فکر میکنم که یک نوع بی احترامی به پرسنل زحمتکش نیروی انتظامی کشوره به این علت که چندین سال در این سریال به تصویر کشیده میشه با چندین قتل و جنایت ‌و پلیس به آن پی نمی بده حالا بگذریم به کشدار بودن سریال
محمد 1398/07/21
به شعور مردم توهین می‌کنه اعصاب خرد کنه دیگه نمی‌بینم
ناشناس 1398/07/21
بنظرمن فقط اعصاب خردکنه فقط ستایش۱خوب بود نمیدونم چراالکی پول خرج کردن برا۲ و۳همش الکی جلوه میدن ستایش میخواد ازدواج کنه آخر سری الکیه من میگم مهدی بادخترداییش عروسی میکنه ستایش هم طلق معمول مجردمیمونه حالا می بینید وستایش بیمارمیشه
ف،،ن 1398/07/23
سلام ،، گر صبر کنی ز غو ره حلو ا سازم ،،،،،،پیشاپیش قضاوت نکنید ،، تحمل داشته باشید و مثبت فکر کنید ظلم کنندگان از نظر خد ا وند پو شیده نیستند ،،، ستا یش بزرگو ا ری کرد و بخشید ،الان هم پد ر بزرگ شرمندش ،شده ،ستا یش دل بزرگی د اره با این که از پدر شوهرش انقدر ظلم و ستم دید ،باز دست از خوبی ومحبت بر نداشت ،و من خودم همیشه شعارم اینه تو نیکی میکنو در دجله انداز که ایزد ،،،،،،،،،،،درکل سریال آمو زنده و پر باری هست همه هم خوب ،،دست سازندگان و همه بازیگران ووووو درد نکنه خداوند همه کجرو وان ر ا به راه راست هدایت کند ،،،آمین
اسماء 1398/07/24
سریال ستایش دقیقا سرگذشت زندگی منه که دراوج جوانی درسن 22سالگی شوهرم رویراثرتصادف ازدست میدم و8ساله که خودم تنهایی پسرودخترموبزرگ کردم وهم مردخونه بودم ومادر وباحفظ شئونات الهی وتوسل به اهل بیت الحمدالله که توانستم مقاومت کنم وتنها چیزی که سبب شد ازدواج مجدد نکنم عشق به شوهراولیم هست که تاآخــــــرعمر این عشق باروح ونفسم تنفس میکنه )
ف،،،م 1398/07/25
واقعا حیف بود ستایش رو تو فصل 2 انقدر گریمش کردن اصلا لازم نبود فیلم دیگه البته از نظر من ،، من عاشق بازی وصدای ستایش مخصو صا وقتی با گریه و بغض از دست شهرام عصبانی میشد هرکی هرچی میخواد ایراد بگیره مهم نیست ، در اصل محتو ا ومفهو م سریال هست که کسی توجه نداره وبه ریزه کاری ها که میشه گذشت کرد اهمیت ند ن ،،، من با این سریال هم خندیدم هم گریه کردم یعنی انقد ر بازی همه شونو دوست دارم شهرا م پور اسد هم بینظیره و با زیش حرف نداره بیست،،،، متشکر از شما که نظرات مارو در معر ض دید تما شا کنندگان سریال ستایش میگذارید
ناشناس 1398/07/25
آخه تو قرن 21 چند روز قبل متوجه میشن دریا چه جوی داره که اگه شرایط مساعد نبود کشتیا بار نبرن. این نویسنده تو همون سالهای فصل یک مونده. آخه چرا به مخاطب بی احترامی میکنین؟ جالبه امشب فردوس دوباره زد به دریای طوفانی اونم با اون ناخدای ناشی و ... حرصم میگیره.
ناشناس 1398/07/25
توهین بیشتر به مخاطب اینه که هی سریال رو با سکانسهای غیرضروری و دیالوگ های بیهوده کششش میده و حوصله آدم رو سر میبره. فقط به خاطر اینکه هی پول بیخود در بیاره. الان نگاه. نصف دیالگوها طولانی و بیهوده و پرت از داستان اصلی هستند.

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.