2020/02/23
۱۳۹۸ يکشنبه ۴ اسفند
نظر مردم درباره سریال ستایش‌ 3 ؛ منتقدان و موافقان چه می‌گویند

نظر مردم درباره سریال ستایش‌ 3 ؛ منتقدان و موافقان چه می‌گویند

وارد شدن شخصیت‌های جدید به فصل سوم سریال ستایش باعث جذاب‌تر شدن این سریال می‌شود اما بازی بازیگران به خوبی قصه‌اش نیست.

دوات آنلاین-فصل سوم سریال ستایش از همان ابتدا با نقد و نظرات مثبت و منفی زیادی همراه شد و برخی این سریال را پسندیدند و برخی انتقاداتی را درباره آن مطرح کردند. در ادامه نظر چند نفر از بینندگان ستایش 3 را بخوانید:

 

مریم کاملی نوشته است: مهم‌ترین مشکل سریال ستایش همان طور که خیلی از سایت‌ها نوشتند گریم خود نرگس محمدی است. او در این سال ها جوان تر شده. این موضوع خیلی مهمی است و باید از سازندگان سریال پرسید چه طور چنین اشتباهی انجام دادند.

 

محسن- ف نیز همین نظر را دارد و می‌گوید: چرا کارگردان سریال به موضوع به این مهمی دقت نکرده که گریم‌ها درست باشد. الان خیلی چیزها را توجیه می‌کنند مثلا گفته اند ستایش چون به آرامش رسیده چهره‌اش جوان‌تر به نظر می‌رسد اما این حرف‌ها قابل قبول نیست.

 

مخاطب دیگری که خودش را معرفی نکرده نظر داده است: این فصل سریال ستایش از فصل دوم خیلی بهتر است. فصل دوم اصلا تماشایی نبود اما در فصل سوم اتفاقات جدیدی می‌افتد و به نظر می‌رسد خیلی جذاب باشد. من احتمال می‌دهم حشمت و ستایش در آخر با هم آشتی کنند و همه چیز به خیر و خوشی تمام شود.

 

فریبا نظر داده است: حشمت که به این حال و روز افتاده تاوان کارهای خودش را پس می‌دهد. غرور زیادی که داشت و بدرفتاری‌هایی که با ستایش و خیلی‌های دیگر کرد باعث شد به این روز بیفتد اما او در کل آدم بدی نیست و به نظر من می‌تواند زندگی‌اش را دوباره بسازد.

 

منصور باریکانی معتقد است: موضوع سریال ستایش خیلی مهم است. متاسفانه جوانان زیادی را داریم که به دلایل مختلف فریب زن یا مردی را می‌خورند و به خاطر او به خانواده خودشان پشت می‌کنند. کاری که صابر در این سریال انجام داده موضوعی است که نمونه‌های آن را در جامعه می‌توان دید. ما خودمان یک نمونه مشابه در فامیل داریم.

 

بیننده‌ای که خودش را دوستدار ستایش معرفی کرده نوشته است: حشمت تاوان کارهایی را پس می‌دهد که با ستایش کرد. حالا هم باید تحمل کند. او نمی‌تواند به جایی برسد مگر این‌که ستایش او را ببخشد. محمد هم بهتر است به جای این‌که مرتب پیش پدربزرگش برود بیشتر به فکر مادر خودش باشد.

 

مخاطب دیگری نظر داده است: سریال ستایش در فصل سوم هیچ اتفاق تازه‌ای ندارد و کل موضوع خلاصه می‌شود به این که حشمت می‌خواهد دوباره به زندگی برگدد و در آخر هم موفق می شود وهمه چیز خیلی مصنوعی تمام می‌شود. اینها اصلا جذاب نیستند. باید داستان جذاب‌تری برای آن انتخاب می‌شد.

 

سمیرا –ن معتقد است: وارد شدن شخصیت‌های جدید به فصل سوم سریال ستایش باعث جذاب‌تر شدن این سریال می‌شود اما بازی بازیگران به خوبی قصه‌اش نیست. مثلا حشمت فردوس خیلی مصنوعی است و آن تکه کلام افتاد که می‌گوید توی ذوق می‌زند.

 

حمید-ج نظر داده است: سریال ستایش اشکالات زیادی دارد. از گریم تا خود قصه که خیلی کند پیش می رود اما در مجموع قابل قبول است و از خیلی دیگر از سریال‌ها بهتر است و می‌توان آن را تماشا کرد البته بهتر بود بین پخش آن و بوی باران فاصله می‌افتاد چون نرگس محمدی و مهدی سلوکی در هر دو تا سریال بازی کرده‌اند و همین باعث می‌شود دیگر بازی‌های آنها به چشم نیاید.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها
مخاطب 1398/06/29
ستایش چقدر جوون تر شده.... خدایا مارو پیر کن
پگاه 1398/06/29
چرا ستایش انقدر جوون شده چرا صابر رو نشون نمیدن واقعا کارگردان و نویسنده چه فکری با خودشون کردن بجای آقای رامسین کبریتی که نقش صابر رو بازی میکردن و الان در خارج از کشور هستن یه بازیگر دیگه میاوردن
سودا 1398/06/30
به نظر من که واقعا سریال عال است خب بالاخره بعد از مشکلات انسان احساس جوانی می کند و نرگس محمدی هم. اینگونه جوان شده است😊😊😊
ناشناس 1398/06/30
ایا بپری سبما با کشتن صابر لومیره؟ایا انیس خوب میشه؟انقام می گیره؟
ناشناس 1398/06/30
این سریال اموزنده هست بیشتر کارهای حشمت فردوس ومحمد وخواهرش وخودستایش نگاه می کنم. به نظرم حشمت موفق میشه تمام اموالش باکمک نازگل بدست میاره وپری سیما وپدرش دوباره سرخونه اول.
ناشناس 1398/06/30
پری سیما اونقدرهم باهوش نبود وحسابی لو میره نه تلفن وتبریک صابر نه جای کشتن صابر دوتا چیز متضاد واقعا بدبازی کرده.
رفیعی 1398/06/31
عجب سریال داغونی شده! فاصله زمانیِ پایان ستایش دو تا شروع ستایش سه ,چند ساعته!!اونوقت چطوری ستایش به آرامش رسیده و جوون شده؟!ما رو سوژه کردن!! حیف بودجه!قدر گاندو رو ندونستیم گیرِ ستایش و بوی باران افتادیم
ناشناس 1398/06/31
دلیلی نداشت برای فصل سوم نرگس محمدی رو بیارن باید میانسالی ستایش رو میدادن به یه بازیگر دیگه صابر هم که مثل روح نشونش میدن همسر دوم صابر هم که زیور بود رو کلا حذف کردن خلاصه نویسنده و کارگردان هر کاری که دلشون خواسته انحام دادن ایکاش قبل از تولید ستایش ۳ یکبار فصل ۱ و ۲ رو نویسنده و کارگردان نگاه میکردن گویا یادشون رفته
ناشناس 1398/06/31
سریال خیلی اموزنده ای هست.وهرکسی باید درنقش خودش عالی نشان دهد واین اتفاقها درجامعه زیاد می افتد به خصوص کشورخودمان.همه نوع بحثی هست بحث خانواده و جایگاه بزرگترو احترام ارزش وو....اینها حشمت فردوس ستایش محمد ونازگل نقش اصلی هستند وهرکدام باکمک هم موفق می شوند ببینیم تا اخرسریال چه چیزی به ما می فهمانند..کاربد بد هست انقام کینه حسادت ووواینها عواقب خوبی نداره امثال انیس وبدتر امثال پری سیما. اتفاق اول صابر می میرد. اتفاق دوم ستایش وانیس تمام تلاشون می کنند تا حشمت به اموالش برسه.وانیس هم نمی ذاره پری سیما وبرادرش وقاتل واسه خودشون برگردند.همان طور که مثبتها نگاه می کنیم نتیجه نقش منفی ها هم نگاه کنیم..
ناشناس 1398/06/31
سریال خیلی اموزنده هست مثبت ومنفی کارهم نگاه کنید درست برداشت کنید ببینید ستایش که انتقام نگرفت الان باچه لذتی ویاری خدا زندگی می کنه وانیس وپری سیما که انتقام گرفتند به چه بلایی گرفتارشدند.وونه کارگردان نه نویسنده نه تهیه کننده همگی بدون مشکل عالی فیلم ساختند نوشتند.عالی نوشتند. عمیق نگاه کنیم.درست فکرکنیم.تا متوجه بشيم چه چیزی به ما فهمانند یاد دادند هشداردادند ووو
ناشناس 1398/07/01
سلام دوستان من بیشترسریالها نگاه می کنم این سریالها دقت عمیق می خواد نگاه درست می خواد واینکه این داستان یا رمان یاهرچبزی زمانی بوده اتفاق افتاده حالا مال یک قرن دوقرن پیش هرچی. اون زمان موبایل واین نوع ماشینها وو...نبوده رفتارها عملکردها اتفاقها درست بوده حالا امدند به روز وباکمی امکانات نشون دادند داستان دختری ازخانواه ای هست به نام ستایش تو انتخابش تو کارش اشتباه نکرده اما متاسفانه دوفرهنگ دودید باهم خوانی نداشته ومهم ترسطح طبقه مالی بوده باعث اختلاف شده ستایش خانواده وهمسر ازدست داد اما محکم واستوار با ایمان وباخدا بود واتفاقات روزمره رایادداشت می کنه با تمام اتفاقات تغییری نکرد یعنی به فکرمباد روزی بچه ها بزرگ بشن وانتقام بگیرند بچه ها انسانی اجتماعی وجدانی به باراورد اینقدر روح بزرگی داشته که چه عالی بخشیده.ونتیجه این همه گذشت سربلندی وسرافرازی چیزی نیست. منتظرم پایان سربلندی وسرافرازی ستایش ببینم.وبازیگرانی مثل داریوش ارجمند نقش اول واصلی هست داره مگه بین فرزند فرق نذارید دختروپسری نکنید خانواده اولویت اوله. بعدکارواجتماع ومقام وپول. همه جا عالی بی نظیر بود جز درخانه. اونم به روش سنت خودش می خواست به پای بچه های این نسل نبود خواست خانواده هم مثل زمان نسل خودش باشند. همین قدرکه احترام ازخانواده می خواست خانواده هم احترام می خواستند.اما یک طرفه. بود.بازیگری مثل داریوش گرانترین بازیگروفرد کمی نیست که امده جلو بازیگران تازه کار این فیلم تمام کنه وافتخاربزرگی هست برای بازیگرانی که مقابل داریوش ارجمند بازی می کنند.
علی 1398/07/01
یه چندسالی تو اب نمک خابوندنش فقط گفتن یه چیزی درست کنیم کبریتی که یه شبه بجاش گذاشتن
ناشناس 1398/07/01
بنظر من توضیح تهیه کننده راجع گریم ستایش قانع کننده نیست لطفا به شعور مخاطب توهین نکنید .بعد هم نشون دادن سایه صابر آزاردهنده بود به فیلم لطمه زد .داستان خوبی داره سریال ستایش و بازی خوب داریوش ارجمند و مهدی سلوکی
ناشناس 1398/07/03
پلیس ایران ودستگاه قضایی خیلی باهوش وباسیاست عمل می کنند تا قاتل وهمدست شک نکنند.تا زمان گیرافتادنشون. پری سیماوحمید فکرمی کنند خیلی زرنگ اند با این سیاست کثیف شون.دوتا وکیل متضاد هم نه به وکیل حشمت که قانونمند وراه درست وازحق حشمت دفاع می کنه. ونه به وکیل قلابی پری سیما که جز بیچارگی برای موکلش چیزی نمی خواد یعنی بلد نیست خودش هم گیرمی افته.
ناشناس 1398/07/03
ایا پری سیما دخترهای صابر نابود می کنه؟ایا موفق میشه خونه روازچنگشون دربیاره؟
ناشناس 1398/07/04
حس می کنم صفایی برادرانیس ودخترش چنین قدرتی نداشتند واین پری سیما دخترش نیست ودوست دخترش هست که واسه دوستش کارمی کنه وشریکی اموال تقصیم میشه دیشب می گفت نه دختردایی تون هستم ونه مادرتون عمه منه.؟خیلی داره جالب وپیچده میشه.پری سیما تا فعلاظاهرن موفق شده اما اخرش بدجور گرفتارمیشه. انیس تمام تلاشش می کنه تادختراش نجات بده واموال ازچنگش بیرون بیاره.من می گم حمید قاتل هم بی سیمی چیزی بهش وصل نیست واسه پلیسها؟؟
ناشناس 1398/07/04
دخترهای انیس زیور خانم همسردوم صابر بزرگ برده مدت20سال همان موقع حشمت خونه 300متری زد به نامش وبعد50میلیون پول نقد الان نیست این زیورکه توخونه کارمی کنه خودزیورنیست؟؟؟یا پری سیما انداختش بیرون؟
ناشناس 1398/07/04
بدون اجاره همسر اول عقد پری سیما وصابر باطل نبوده؟اینکه صابر تمام امالک پدرش به صورت وکالت گرفته چطورکرده به نام پری سیما؟وکیل قلابی گیرمیافته؟وکیل جدید هم نمی تونه کاری کنه؟
ناشناس 1398/07/04
افرین به بزرگواری ستایش عالی بی نظیر
ناشناس 1398/07/04
حشمت دوباره میره زندان به خاطرغرورش زیربارکمک ستایش نره. بازندان رفتنش به پری سیما بیشتر شک می کنند وانیس هم کارستایش تقلید می کنه وتلاش می کنه کمک حشمت برای اموالش ودختراش می کنه.
ناشناس 1398/07/04
دوستان این سریال رو با گریم نرگس محمدی و شبه صابر قضاوت نکنین خب شاید یکم. بی ملاحظگی شده ولی خب شما. اصل کاریه رو ول کردین چسبیدین به حاشیه. داستان ستایش خوبه ولی. خب منم قبول دارم که شبه صابر و گریم نرگس محمدی. نشان از بی توجهیه. ولی نباید به خاطر اونا. داستان خوب و اموزنده ش رو ول کرد و فقط. عیب جویی کرد!!!!!!! خواهشا یکم بیشتر به مفهومی بودن و اموزنده بودن داستان توجه کنید. اینکه. فردوس. بعد از این همه نفرت از ستایش به چه روزی اومده. و اخر هم ستایش برا ازاد شدنش چقدر کمک می کنه
ناشناس 1398/07/05
ستایش پول داش خونه اجاره کنه قبول ولی ی سوال این خانم با اشپزی صدی چند براش میافته ک زود 400 میلیون سود خالص بهش داد؟؟
خودمم 1398/07/10
پسر همسایه چشه که ستایش قبول نمیکنه؟ هم خوشگله هم خوشتیب . خیلی هم دلش بخواد
سایرا 1398/07/11
به نظرم ستایش هم عاشق پسر همسایه شده
ناشناس 1398/07/12
پری سیما ازکجا شاگرد بنگاه دارمی شناخته؟همین که پول رعنا بالا کشید وکلاهبرداری کرد.
ناشناس 1398/07/12
ایا پری سیما با وکیل قلابی همان مشاوره ازدواج می کند؟وایا مشاوره لو.نمیره؟
ناشناس 1398/07/12
اخرسریال ستایش چی میشه؟انیس به حرف میاد همه چی رو میکنه؟حشمت به دارایش میرسه؟پریسیما گیر می افتد؟حمید قاتل صابر گیر می افته؟غلومی انتقام انیس از صفایی ودخترش وحمید می گیره؟
ناشناس 1398/07/12
حشمت فرودس. کی به اموالش میرسه؟بعداز دستگیری. پری سیما؟ بعدازگر فتن حمید قاتل صابر؟ انیس خوب میشه؟بخشیده میشه؟
ناشناس 1398/07/13
انیس به حرف میاد برادرش می بخشه اما دخترش پریسما نه.وزندگی خودش ودختراش نجات میده ونمیذاره. حق بچه های طاهر پایمال بشه..پریسیما دیگه نمیتونه ازحالا اینهمه نقشه وظلم وستم وووعاقبتش خوب نیست.
میثم 1398/07/17
این فیلم خیلی اعصاب آدم بهم میریزه آخه این پلیس ها چرا تخقیق نمی کنند چطور شده که حشمت فردوس همه دارایشو حتی ماشین زیر پای خودشو حتی خونه ای که نشسته بوده به اسم پسرش کنه بعد خودش کارتون خواب بشه بعد صابر همه چیزو به اسم زنش بکنه چرا حشمت خودش قضیه به پلیس نمیگه که با کلک از من وکالت گرفتن قضیه مرگ غلامی می توانند به زندان برن از هم سلولی های غلامی به طورنامخصوص پرسو جو کنند در موضوع قتل میرن از قاتل سوال می پرسن قاتل دروغ میگه غصه تمام میشه این همه راه برای پیدا کردن هست می توانند انگشت نگاری کنند حتما قاتل یه جایی دست زده مثلا به طور نامخصوص قاتل ها رو زیر نظر داشته باشه تا به جایی برسن فیلم ها کلان دوغ هست ولی این فیلم های ایرانی شورشو دار آوردن در سریال ستایش قسمت آخر صفای با دخترش وحمید میرن زندان خشمت زن میگیره وبه مالش میرسه ستایشو محمد هم پیش حشمت میاین کل فیلم های ایرونی ۹۰ درصدشون همین جوری در دقیقه آخر قصه عوض میشه دیگه با خودم عهد کردم فیلم ایرانی نبینم اگه واقعا نظر مخواهی چرا نظراتی که فیلم را توصیف کرده میارید
ناشناس 1398/07/17
سریال اموزنده ای هست تا ما بخواهیم بهمیم نویسنده برچه اساسی اینها نوشته زمان میره کارگردان نویسنده فیلم نامه پلیس هم درسته. وداره درست پیش ميره ما عمیق دقیق نگاه نمی کنیم ونظراتی میدهیم.پلیس دادگاه زندان کانتری همش به وقش خودش تو اوج کار میان. پلیسها اروم کارخودشون می کنند واجازه میدهند خلافکارها کارخودشون انجام بدهند تا به نقطه اوج برسند اونجاست راهی جزفرار وزندان ندارند. ستایش باذتمامدمشکلات حشمت بخشید بااین حرفی که صابر به ستایش زد گفت عاقل باش خودت وبچه ها گم گور بشید ستایش اینجا سرقبرصابرهم رفت ختم چهلم هم واسش گرفت انیس هم می بخشه اجازه میده محمد با دحترصابر لیلا ازدواج کنه.
ناشناس 1398/07/17
ستایش سه یعنی ستایش همه ببخشه.ستایش باتمام مشکلات غهمها عاشق بودن طاهر نشان میده عشق یعنی چی؟ ستایش درست گفته طاهر مرد خونه شه قبل خونه اشه. تمام سربلندی وپیروزی ازان ستایش هست.ستایش انسانیت معنا کرد همه چی پول نیست قدرت نیست انسانیت هست مردم داری صداقت پدرمادر داری اصل ونسب. هست.
ناشناس 1398/07/19
با عرض سلام و خسته نباشید فکر میکنم این سریال خیلی سطح پلیس و نیروی انتظامی کشور را در سطح پایین جلوه میده درصورتی که سریالهایی که بعنوان مثال آقای فخیم زاده قبلا ساخته اند سطح پلیس و آگاهی کشور را واقعی نشان میده و بنده فکر میکنم که یک نوع بی احترامی به پرسنل زحمتکش نیروی انتظامی کشوره به این علت که چندین سال در این سریال به تصویر کشیده میشه با چندین قتل و جنایت ‌و پلیس به آن پی نمی بده حالا بگذریم به کشدار بودن سریال
محمد 1398/07/21
به شعور مردم توهین می‌کنه اعصاب خرد کنه دیگه نمی‌بینم
ناشناس 1398/07/21
بنظرمن فقط اعصاب خردکنه فقط ستایش۱خوب بود نمیدونم چراالکی پول خرج کردن برا۲ و۳همش الکی جلوه میدن ستایش میخواد ازدواج کنه آخر سری الکیه من میگم مهدی بادخترداییش عروسی میکنه ستایش هم طلق معمول مجردمیمونه حالا می بینید وستایش بیمارمیشه
ف،،ن 1398/07/23
سلام ،، گر صبر کنی ز غو ره حلو ا سازم ،،،،،،پیشاپیش قضاوت نکنید ،، تحمل داشته باشید و مثبت فکر کنید ظلم کنندگان از نظر خد ا وند پو شیده نیستند ،،، ستا یش بزرگو ا ری کرد و بخشید ،الان هم پد ر بزرگ شرمندش ،شده ،ستا یش دل بزرگی د اره با این که از پدر شوهرش انقدر ظلم و ستم دید ،باز دست از خوبی ومحبت بر نداشت ،و من خودم همیشه شعارم اینه تو نیکی میکنو در دجله انداز که ایزد ،،،،،،،،،،،درکل سریال آمو زنده و پر باری هست همه هم خوب ،،دست سازندگان و همه بازیگران ووووو درد نکنه خداوند همه کجرو وان ر ا به راه راست هدایت کند ،،،آمین
اسماء 1398/07/24
سریال ستایش دقیقا سرگذشت زندگی منه که دراوج جوانی درسن 22سالگی شوهرم رویراثرتصادف ازدست میدم و8ساله که خودم تنهایی پسرودخترموبزرگ کردم وهم مردخونه بودم ومادر وباحفظ شئونات الهی وتوسل به اهل بیت الحمدالله که توانستم مقاومت کنم وتنها چیزی که سبب شد ازدواج مجدد نکنم عشق به شوهراولیم هست که تاآخــــــرعمر این عشق باروح ونفسم تنفس میکنه )
ف،،،م 1398/07/25
واقعا حیف بود ستایش رو تو فصل 2 انقدر گریمش کردن اصلا لازم نبود فیلم دیگه البته از نظر من ،، من عاشق بازی وصدای ستایش مخصو صا وقتی با گریه و بغض از دست شهرام عصبانی میشد هرکی هرچی میخواد ایراد بگیره مهم نیست ، در اصل محتو ا ومفهو م سریال هست که کسی توجه نداره وبه ریزه کاری ها که میشه گذشت کرد اهمیت ند ن ،،، من با این سریال هم خندیدم هم گریه کردم یعنی انقد ر بازی همه شونو دوست دارم شهرا م پور اسد هم بینظیره و با زیش حرف نداره بیست،،،، متشکر از شما که نظرات مارو در معر ض دید تما شا کنندگان سریال ستایش میگذارید
ناشناس 1398/07/25
آخه تو قرن 21 چند روز قبل متوجه میشن دریا چه جوی داره که اگه شرایط مساعد نبود کشتیا بار نبرن. این نویسنده تو همون سالهای فصل یک مونده. آخه چرا به مخاطب بی احترامی میکنین؟ جالبه امشب فردوس دوباره زد به دریای طوفانی اونم با اون ناخدای ناشی و ... حرصم میگیره.
ناشناس 1398/07/25
توهین بیشتر به مخاطب اینه که هی سریال رو با سکانسهای غیرضروری و دیالوگ های بیهوده کششش میده و حوصله آدم رو سر میبره. فقط به خاطر اینکه هی پول بیخود در بیاره. الان نگاه. نصف دیالگوها طولانی و بیهوده و پرت از داستان اصلی هستند.
محمد 1398/07/26
سلام چرابرامخاطب جاانداخته نمیشه که ستایش ازکجا۴۰۰میلیون اوردحشمت وازادکرد؟حتی بچه هاشم ازش نمیپرسن؟داستان خوبی داره ولی سوتی خیلی داره خیلی جای کارداره
اسماء 1398/07/27
ســــــریال پرمخاطبیست وسبب شده ڪه خانواده های آشنایی ڪه میشناسم روهرشب ساعت 20:45ســـــرتی وی جمع ڪنه وازتموم دست اندرڪاران این مجموعه تشڪرمیڪنم چون بیــــــشترقصه این مجموعه قصه زندگی خودمه ومتاسفانه درفـــــرهنگ ڪشورما وقتی یڪ زن جوان شوهرش روازدست میده همه نگاه اطرافیان بش منفی میشه ولی نمیدونن مازنای جوان چه دردوعذابی ڪشیدیم )
ناشناس 1398/07/27
به نظرم نقش محمدخیلی کم رنگه, هیچ برنامه ای برااین نقش توسریال نیست وفقط بیکاردنباله حشمته وکل نقشش شده اینکه هرازگاهی بابابابزرگش جروبحث وشوخی کنه, همین.. آشتی بچگانه حشمت وستایش روهم که من به عنوان یه بیننده هنوزنتونستم هضم کنم, این دوتادوفصل دشمنیشون طول کشیدچه طورتوپنج دقیقه یکی شدعروس یکی شداقاجون, نمیگم نبایدآشتی میکردن اتفاقایکی ازشیرینی های این سریال آشتی این دوتابود, ولی حداقل آشتیشون بایددوسه قسمت طول میکشیدواین اتفاق تدریجی میفتاد؟تاتصنعی به نظرنیاد! بدمیگم؟!
شیوا 1398/07/27
با سلام منم موافقم که سریال پرطرفداری هست اما پر از ایراددددد برای مثال من چندتاشو میگم 1چرا ستایش انقدددد افتضاح گریم شده؟2چرا حشمت فردوس انقد راحت بامرگ صابر کنار اومد؟؟؟مگه میشه پدری پسرش بمیره بعد از ختمش بره دنبال بیزینسش؟؟؟چقد غیرواقعی3 کارگردان که نصف بازیگراشو عوض کرده چرا برا صابر جایگزین نکرد بازیگر؟4حشمت فردوس چقد راحت با از دست دادن مال و منالش کنار اومد؟؟خیلی مصنوعی هست بنظرم،،،5چرا انقد این سریال رو کش میدن؟؟؟ خیلی سکانسهای اضافی و الکی داره واقعا خسته کننده داره میشه6چرا دوقسمت پرداخته میشه به انیس و پری سیما ستایش و حشمت فردوس رو نشون نمیده شب بعدش پرداخته میشه به ستایش و حشمت انیس و پری سیماو حمیدو،،،نشون نمیده چه تقسیم بندی اشتباهی،،،خلاصه اشتباه زیاد داره اینم بگم من27سالمه عکسای17سالگی که میبینم متوجه میشم چقدر تغییر کردم چهره ام صدام رفتارم حتی پوششم ستایش چطور بعد از20سال هیچ تغییری نکرده؟در ضمن اینطور که من حساب کردم دخترای صابر هرکدوم الان بایدبالای30سال سنشون باشه چطور تو فیلم میگن22-23ساله ان پس نارگل20سالشه محمد هم18سالش جالبه محمد لیسانسشم گرفته نازگل هم وکیل شده کاش کارگردان این فیلم این اشتباهات جزیی رو دقت میکرد بهشون چون خیلی تاثیرگذاشته رو کیفیت فیلم
امیر محمد مهدی 1398/07/27
دوستان دقت کنند نقش حشمت فردوس طوریه که بسیار مغروره دیدید که تو قایق با خدا با چه لحن دستوری صحبت می کرد خب همچین شخصیتی نه تنها بچه هاش براش مهم نیستند بلکه به همه چه پیر و جوان و ...با لحن بی احترامی صحبت می کنه و این انعکاس برای جامعه ما معضل بین خانواده ها ایجاد می کند
محمد 1398/07/28
یکی ازنکاتی که باعث میشه لج بیننده هادربیادوبیننده نقاط قوت این سریالوهم نبینه بی توجهی به فصل ۲این سریاله مثلاتوفصل دوم اگه یادتون باشه این ماسنا دربه دردنبال یه وام دوتومنی بودبراجهیزیه نازگل, بعدچطوراین خانوم آشپزی که لنگ دومیلیون بود۴۰۰میلیون وجه رایج این مملکت ومیده بابت آزادی حشمت فردوس؟ چطورمیشه بیننده هابه این نکته دقت دارن ولی عوامل این سریال توجه ندارن؟!! ولی درک!ل نگاه صفروصدی اشتباههاین سریالم مث بقیه سریالهایه سری نقطه ضعف داره یه سری نقطه قوت. , اگه بخوایم فقط نقاط ضعف وببینیم بی انصافیه اگه هم بخوایم فقط نقاط قوتوببینیم سطحی نگری وسادگیه یکی ازنقاط قوت این فصل که میشه بهش اشاره کرداراده قوی فردوس ومقاومتش مقابل سختیاس که من به عینه دیدم دراطرافیانم به خیلیاانگیزه ازصفرشروع کردن میده ولی نسبت به انتظاراتی که ازاین سریال میرفت نقاط ضعفش بیشترازنقاط قوتشه
ناشناس 1398/07/28
دقت کردین ازوقتی ستایش جوون شده موهای سفیدشقیقه های دامادش محسن که توفصل قبل بودهم به آرامش رسیدن ومشکی شدن؟!!! راستی شماازمرضیه دوست ستایش وشوهرش خبرندارین؟! نمیبینمشون اشکالی نداره حتمااوناهم به آرامش رسیدن. ...
ناشناس 1398/07/28
از نظر من وقتی سریال زیبا وپربیننده ای درست میشه لزومی به ادامه ان به سری دوم وسوم نیست الان سری سوم ستایش بسیار بی محتواست. فردوس حشمت فقط داد می زند ونوه اش را سرکوب می زند .ستایش که فقط در حین کار خانه است . پری فقط به فکر بکش بکش هست . وقتی متنی زیبا وپر محتوا برای سریالی ندارید چرا چراچرا ادامه اش می دهید؟؟؟؟
ناشناس 1398/07/28
با سلام سریال ستایش هرچه جلو تر میرود از موضوع اصلی فیلم نامه دورتر شده و بیشتر شبیه سریال های وقیح ترکیه ای میشود که همه عاشق هم میشوند و با هم رابطه دارند واقعا صدا و سیما دارد چه موضوعی را تبلیغات و ترویج میدهد من خودم بشخصه زیاد درگیر موضوعات تعصبی و این حرفا نیستم اما موضوع سریال ستایش چون میبایست در خصوص حق ناس و قتل و تقاص بدی و جزای خوبی باشه منحرف شده به عشق و عاشقی .حشمت با خانوم بزرگ - ستایش با مظفری -راننده با ارباب خانوم و از طرفی رابطه همون خانوم ارباب با وکیل کاری خودش ..
ناشناس 1398/07/28
من بانظراون عزیزی که عقیدشون اینه که سریال رنگ وبوی سریالهای ترکیه ای گرفته موافقم! البته ماباعشق وعاشقی مخالف نیستیما ولی...
ناشناس 1398/07/28
اگه فیلم هندی درست میکردن هشمت فردوس همه رو میزن از این سریال افتضاح بهتر میشد
میلاد 1398/07/28
چرا شب قبل از تصادف جواب منفی داده،و چرا کارگردان میخواد با این قسمتهای آخر ستایش سه جوانان مجرد رو به سمت زنان بیوه بکشونه
ناشناس 1398/07/28
به نظر من این سریال پراز پند واندرز هست شاید اکر ستایش فرار نمیکرد خیلی آرامش بیشتری داشت درحقش ظلم شد طعم عشق اول و زندگی مشترک رو نچشید و با تمام زحماتی که برای بچه هاش کشید وظلم هایی که درحقش شد هردوتا بچه رفتن سمت پدربزرگشون پس فداکاری ستایش چی میشه حشمت حق داره عاشق بشه ولی عروس جوونش باید همچنان از خودش بگذره و گذشت کنه یکی از پیام های این فیلم اجحاف در حق خانوم های ایرانی هست که به راحتی از حقشون میگذرن لطف مکررمیشه حق مسلم
دریا 1398/07/28
فیلم ستایش رو هندی کردن... آقای مظفری تصادف کرد زنده موند که ستایش رو بگیره... چه جوره که به قاب عکس طاهر میگفت من هیچ وقت ازدواج نمیکنم
ناشناس 1398/07/28
صحنه تصادف مهدی خواستگاریش ازستایش تواون حالی که روزمین افتاده خیلی کلیشه وتکراری, خیلی بچگونه وهندیومصنوعی نمیدونم نویسنده این سریال داره بامردم شوخی میکنه یاواقعاقصه رواینجوری چیده؟!! باباچراشمافک میکنیدبایه مشت بچه مهدکودکی طرفین؟!! خواهرزاده ده ساله من به این صحنه میخندید, آخه این چه وضعشه؟!
ناشناس 1398/07/28
دوتاجمله تواین قسمت بودکه روی بعضی ازسوتی هاونقاط ضعف این سریال وسفیدکرد: حشمت به محمد:صدای کلفتتوبه رخ کسی که حرف زدن یادت داده نکش محسن به نازگل:وقتی یه چیزی حق کسیه ولی اون شخص یه مدت طولانی ازاون حقش استفاده نمیکنه دیگران فکرمیکنن اون حق دیگه حقش نیست! اینکه کسی یه مدتی ازحقش حرف نزنه نمیشه گفت که دیگه اون حقونداره...
رضا 1398/07/29
بابا خداوکیلی به کجای این سریال میگید خوب؟بابا همش بچه بازی!!!من موندم آقای داریوش ارجمند چرا قبول کردن توی این سریال خسته کننده ی بی روحِ کلیشه ایِ لج درار و...بازی کنن.آقای کارگردان کافیه خجالت بکش.درسته صدا ئ سیما دیگه چیزی توی چنته نداره ولی دلیلی نداره اینجور سریالهای بچه بازی رو هم 1،2،3 مجوز بده.
ناشناس 1398/07/29
واقعا يكي از سبك مغزترين سريالهاي سالهاي اخير اين ستايش هست كه اونقدر بهش آب زيپو بستن كه اصلا ارزش نگاه كردن را نداره. ديشب ديالوگهاي بين ستايش و مظفري و مردم در صحنه تصادف اونقدر هندي بود كه حال آدمو بهم ميزد. من شخصا همونجا تلويزيون را خاموش كردم و ديگه ادامه اش رو نديدم و اصلا ديگه دوست ندارم ببينم. اين فيلم توهين به شعور و خواسته ايراني هاست و اصلا ارزش ديدن و حتي نقد رو نداره. فقط حيف آقاي ارجمند كه در اين فيلم بازي كرد.
ناشناس 1398/07/29
در این سریال بی حرمتی ب مقام مادر شده ( رفتار آقای مظفری با مادرش) شخصیت حقیر مردها در مقابل زن از حشمت فردوس گرفته و مظفری و اون راننده قاتل ک جز پول ب چیزی فکر نمیکرد حالا دیگه همشون عین سریالهای در و پیتی ترکی و هندی عشق و عاشقی راه انداختن ، آقای کارگردان مخاطب تو ایرانی های با فهم و درک و شعور بالا هستند وهمچنین باشخصیت، و لایق این فیلمای آب گوشتی نیستند لطفا ب شعور ایرانی توهین نکنید
س.س 1398/07/29
سلام آقای کارگردان خیلی زحمت کشیده اما مردم را بچه فرض میکنه...چرا وقت مردم رو میگیرند هدفشون از ستایش 3 چیه ؟ ازدواج ستایش ..عشق وعاشقی حشمت؟؟
ناشناس 1398/07/29
چراتوصداسیماواخبارفقط نظراتی روکه نسبت به این سریال مثبته روپخش میکنن چراصداسیماانتقادهایی که به این سریال میشه روپخش نمیکنه.. ببینیدکی گفتم, صداسیمایی که جلوی بازپخش گاندو روگرفت چون به دولت گفته بودبالاچشمت ابرویه, بعدتموم شدن ستایش را به را توای فیلم وتماشاو.. این سریال بی محتواوکلیشه ای روپخش میکنه! اگه صداسیماراست میگه نظرمنتقدهاروپخش کنه چرافقط قربون صدقه هاروپخش میکنه ؟!! ؟
سعید 1398/07/29
مسخره ترین فیلم
ناشناس 1398/07/29
من فقط بخاطر حشمت و حرف زدنش نگاه میکنم مردمو چی فرض کردین اخه
ناشناس 1398/07/29
واقعا متاسفم برای خودم که وقت گذاشتم این فیلم افتتاح را دیدم بابا به شعور مردم احترام بگذارید هر چی این فیلم جلو تر میره بد تر و بدتر میشه تو را خدا خجالت بکشید
ناشناس 1398/07/29
سلام ، حیفم اومد که در خصوص این فیلم چیزی نگم واقعا جای بسی تاسف است که این داستان رو در آخر بصورت کاملا غیر واقعی و دور از عقل و منطق میخوان جمع کنن ، اگه توان تجزیه و تحلیل ندارید لزومی نداره به هر شکلی که شده میخواین تموش کنین اگه برای خودتون ارزش قائل نستید لااقل به شعور این مردم فهیم‌ خوهین نکنید . چه اتفاقی در ذهن ستایش خانم خطور کرد که از صفر به صد رسید و کشته مرده ی آقا مظفری شد. چی رو دارید رواج میدید واقعا متاسفم ....
ناشناس 1398/07/29
صدرحمت به برنامه کودک... پیام بازرگانی ازاین سریال قابل باورتره!
محمد 1398/07/29
من خودم بیشترین انتقادوبه این سریال دارم, ولی نبایداینجوری رگباری اعتراض کنیم بایدبه نظرورای اون عزیزانی که طرفداراین سریالن احترام گذاشت, ونقدمودبانه کرد...
خودمم 1398/07/30
به نظر من خیلی کار درستی کردن که دارن برای ازدواج افراد میانسال یا کهنسال و یا ازدواج زنان بیوه، فرهنگ سازی میکنن. حالا به هرشکی که باشه.... مهم اینه که حتی دست و پا شکسته دارن به این موضوع مهم و اجتماعی اشاره میکنن.
ناشناس 1398/07/30
بابا این چه ساختن
ناشناس 1398/07/30
از فصل دوم سریال ستایش ناز گل میخواد عقد کنه اما ستایش میگه باید پدر بزرگت باشه و رضایت بده بعد اینجا ی کاره ستایش پا شده بدون اینکه با کسی مشورت کنه میاد میگه ی اقایی اومده خواستگاری و من بهش جواب بله دادم بدون اینکه حتی نظر دیگران رو بپرسه و از طرفی این خانواده با تلاش های بسیار زیاده ستایش تازه ب آرامش رسیده بعد خودش دوباره میاد این آرامش رو بهم بزنه
ناشناس 1398/07/30
بابا تمام احترامی که برا زحمات گارکردان و دیگر عوامل سریال قاءلم اما واقعا داره خیلی بد تمومش میکنه ن ب اون هم فداکاری ستایش واژه خانواده ن ب اینکه یهو خانواده رو ول میکنه
سعید رحمانی قادر آباد 1398/07/30
دیگه واقعا داره سریال بی جذابی میشه و از حالت تماشایی در میاد خصوصا جواب مثبت به ازدواج اونم اینقدر مسخره حتی جا پهن کردن برای مهدی خخخ کلا همه سریال ها وسطاش دیگه حال بهم زن میشه و دارای بدآموزی...
ناشناس 1398/07/30
صدرحمت به فصل ۲باوجودجذابیت نداشتنش لااقل بازی بازیگرامصنوعی نبپد, لااقل اینقده سکانس های بیخودبی محتوانداشت, لااقل اینهمه به شعورمخاطب توهین نشده بود
ناشناس 1398/07/30
پیشنهاد دارم این سریال و عوامل آن بسیار تشویق شوند ..چون با هجویات و دیالوگهای بسیار ابتدایی در حد فیلمهای دهه 40 توانسته اند وقت و هزینه بر مردم تحمیل کنند .. داریوش ارجمند با این همه ادعا و حرف و حدیث و تعریف از خودش که فیلم خاص بازی می کنم و .... رسما کاندید اسکار باید بشود ....تاسف عمیق برای مسئولین هنر این مرز و بوم و امثال این آدم و سایرین که دراین سریال فوق چرت مردم را سر کار گذاشته اند
ناشناس 1398/07/30
متاسفم اصلا فصل سوم خوب نبود یا این سریال بد اموزی مردم به سمت ازدواج های نادرست میکشونید نمیدونم چطور بهش مجوز دادن شده
ناشناس 1398/07/30
دیشب سریال کلا تهین بود به خانومایی که بچه دار نمی شن چی رو داری رواج میدی آقای نویسنده که هر کی بچه دار نشد مرد خوب بره زن دوم بگیره خجالت بکشید اینقدر بین زن وشوهرا موش ندوونید اگه سوژه ندارید فیلم نساز
ناشناس 1398/07/30
دیشب یعنی زنایرو که بچه دار نمی شن رو بیچاره کرد واقعا کار درستی که این طور بین زن وشوهرا وارد پیشین وقتی ی زنی بچه دار نشد و مریض شد از درد تنهایی و یا بچه دار نشدن باید شوهرش بره زن بگیره به خدا که تنهایی هزاران بار بهتر از أین کار ه
ناشناس 1398/07/30
واقعا متاسفم برای این سریال که آی ن همه بد آموزی توشه مخصوصا دیشب واقعا چرا مجوز میدین پس چرا خانمها همه بد بختی های مرد رو تحمل میکنه ولی مرد نه چرا اینقدر به زنها توهین میکنید ومردها رو بهشون پر و بال میدینفکر کنید فلم بسازید
ناشناس 1398/07/30
به جای سریال تلوزیونی کتاب یخونین، میشینین وقتتون روصرف سریال های بی محتوا میکنین بعدم عصبی میشین؟! سریالهایی که دیدنشون به شعور مخاطب توهین میکنه ندیدنش ارامش بخش تره تلوزیونو خاموش کنید یک پارچه هم بکشید روش یا توسایت دیوار بزارین واسه فروش خوب میخرن، تمام
نگار 1398/07/30
یادمه اوایل منو شوهرم با چه ذوقی این فیلمو نگاه میکردیم مخصوصا جایی که انیس حرف زد ولی از پریشب که فیلم رفت تو عشق و عاشقی ستایش اونم به این طرز مسخره دیگه شوهرم فقط تیتراژ پایانیشو گوش میده منم واقعا پشیمونم از وقتی که رو این سریال هدر کردم
ف.ص 1398/07/30
این سریال جنبه بدآموزی برای خانواده ها داشت. چرا زنی که بچه دار نمیشه شوهرش حق داره زن بگیره ولی زنی که شوهرش بچه دار نمیشه محکوم به تحمل اوست؟ این فیلم میخواست مرد سالاری رو نشون بده و توهین به ارزش و احترام به یک زن رو. من تعجب میکنم که چجوری میشه بازیگران این دیالوگ هارو میگن واقعا خودشون حرف هایی رو که میزنن قبول دارن؟؟ کارگردان و نویسنده واقعا فکر نمیکند که با نمایش این فیلما چه تاثیرات منفی ای رو زندگی واقعی مردم میذارن؟؟ پس بهتره عاقلانه و منصفانه بنویسند و فیلم بسازند.
ناشناس 1398/07/30
بیشترازاینکه برابودجه ای خرج این سریال شده متاسف باشم,, وبیشترازاینکه براعوامل این سریال متاسف باشم؛ براخودم متاسفم که چراوقتموگذاشتم برادیدن این سریالی که سرتاسرتوهین به فهموشعورمه! فقط میخوان سریال ویه جوری جمع کنن بیننده هااصلابراشون مهم نیست!
ناشناس 1398/07/30
نویسنده می‌خواد هر جور شده این و اونو بهم وصل کنه حالا ب هر قیمتی حتی ب قیمت بی حرمتی ب جایگاه مادر ( مظفری) و ارزش زن😏سریال بسیار ایراد داره فقط نمک آقای حشمت فردوس این سریالو قابل دیدن کرده .
پارسا 1398/07/30
واقعا که مسخره رو بنهایت رسوندن،،،، این خانوم مظفری که دشمن ستایش شده بود چطور به این راحتی قبول کرد ستایشو بعنوان عروس؟؟؟؟؟ سریع جمش کنید بساط این فیلم ضعیف رو همه منتظر فوق لیسانسه ها هستن حداقل طنز و کمدیه بهتر از این فیلم هزار تیکه و هزارپارست
احمد 1398/07/30
سلام واقعا از سعید سلطانی این انتظار نمی رفت این سناریوی مضحک را بسازه زنی با داشتن پسر دم بخت و دختری که تازه ازدواج کرده بعد از ۲۰ سال تصمیم به ازدواج با کسی که حکم پسرش را داره بگیره چرا اینقدر بد آموزی نشان مردم میدهید
میلاد 1398/07/30
سلام ستایش فصل یک خیلی سریال جزاب وپر معنایی بود اما ستایش فصل سه به نظر من بسیار مصنوعی وقابل پیش بینی هست که اصلا به ادم حس جزاب و احساسات را نمیده. اقای کار گردان موضوع خیلی پیش پا افتاده است خواهش میکنم دقت کنید
احمد 1398/07/30
واقعا برای داریوش ارجمند متاسفم با آن کارنامه هنری در این سریال بازی کنه
لیلی 1398/07/30
وای چقدر بد گفتید یکم دقت کنید جای خوبم داره اول ازهمه که رستوران شمال رافروخت که ۴۰۰میایون داشت درضمن ستایش ازمهدی چندسالی هم کوچکتربود وقتی مادرش تعریف کرد بعدهم زن بود اجازه ازدواح نمیخواست عاشقم شده بود حق ازدواج داشت نگید که به زنان بیمار توهین شده دقت که کرده باشید خانم بزرگ گفت چون بچه دوست داشت نهایتا دخترم راول میکرد میرفت ولی اینجوری زیرنظرخودم ازدواج کرد دخترمم رهانکرد اقتداردخترش وخودش راحفظ کرد کاری که امشب خانم مظفری باامدنش به محضرکرد اقتدار خودش راحفظ کرد نذاشت ادم بد باقی بمونه همش گیردادی به گریم ستایش بهتر که اون گریم نبود چون اونجایک زن پیر وفرسوده بود ولی اینجا انرژی دارن دوباره باید دل مهدی رامیبرد من که دوست داشتم حرفای اموزنده جالبی فردوس به محمد یادداد
مادر 1398/07/30
ازدواج عجولانه ستایش توهین مهدی به مادرش از ضعفهای فاحش بود توبیمارستان به مادرش خیلی بی محلی کرد باید اول مادرشو توجیه میکرد در مورد تابلو نه اینکه قهر کنه
ناشناس 1398/08/01
یعنی ستایش یه رستوران 400میلیونی داشت دربه دردومیلیون وام بودوخودش تورامسراجاره نشین؟! ؟!!!! چه طورمیشه کسی رستوران۴۰۰میلیونی داشته باسه ولی خودش اجاره نشین باشه اخه؟!!
ناشناس 1398/08/01
بخدااگه داریوش ارجمندتواین سریال نبودده درصداین بیننده هاروهم نداشت
شهلا 1398/08/01
تا باشه از این عروسی ها 😀 هموطنان عزیز خونسردی خودتو حفظ کنید چندتا عروسی دیگه تو راهه افتادددددد
ناشناس 1398/08/01
با سلام این همه ما در تربیت فرزند تلاش می کنیم که ازدواج خوب وطبق عرف داشته باشیم کارگردان ستایش به تمام شئونات ما اهانت کرده خانمی راکه داماد دارد پسر در سن ازدواج دارد به عقد یک پسر مجرد در می اورد وتبدیل به یک ارزش می کند جای تاسف دارد
ناشناس 1398/08/01
چرا ستایش با این شخصیت و بعد چند سال گرفتاری حالا خانواده گرم صمیمی که داشت ازدواج مجدد را قبول کرد .و همه را متواری کرده. چرا دل محمد را شکست .ستایش می توانست بچه هاش کوچک بودن ازدواج کنه نه الان. من اساس می کنم به شخصیت زن بودنش لطمه زد
ناشناس 1398/08/01
از وقتی که ستایش ازدواج مجدد را قبول کرد و من گریه محمد را دیدم از فیلم ستایش و خود شخص ستایش بیزار شدم چون خودم زن و مادر هستم هیچ چیز نمی تواند جای فرزند را پرکند حتی همسر
ناشناس 1398/08/01
چرا کار گردان در بخش 3 ستایش ازدواج مجدد گذاشت می توانست سریال را تغییر دهد یه جوری دیگه چون خیلی زننده بود به زنان بی سر پرست توین شد البته زنانی که تمام هم قمشان خوشبختی فرزندانشان هست
ناشناس 1398/08/01
سلام سریال خیلی خوبی من سه فصل شو دیدم ولی یه جاهای اشکال داشت یک اینکه بعد از چندسال وسختی ستایش بجای اینکه سن شون بالا باشه اما در این فصل خیلی جوان دیده میشدوانگار با نازگل هم سن بودند تو سریال وبعد اینکه نویسنده این سریال بجای اینکه بیاید مخاطب رو وارد جامعه کند در این قسمت که ستایش صاحب دو فرزندوداماد هستند ودرست است که خیلی زحمت کشیدن برای حفظ خانواده اش از حشمت وفکرو ذکراش بزرگ کردن ودرست تربیت کردن فرزنداش بود اما نباید ایشون ازدواج می کردند درفیلم چرا اگر بیست سال پیش بود حق شون بود اگر اینطور باشه مردم جامعه ما خانم های چهل پنجاه سال بعد از فوت شوهرشون وصاحب دامادوعروس وپسر ودختر هستند بروند ازدواج کنند .من از این قسمت فیلم ستایس به عنوان مخاطب خیلی ناراحت شدم وفیلم های ایرانی آخرش بی مزه تمام میشه .......
ناشناس 1398/08/01
ستایش الان باید بالای ۵۰ سال باشه بچه هاشم باید بالای ۳۰ سال باشند ، دهه ۶۰ ازدواج کرد و شوهرش دهه ۶۰ مرد ( ۱۳۶۸ ) آشنایی ستایش و طاهر بخاطر فرار برادرش از جنگ بود
ناشناس 1398/08/01
لیلی خانم چون زن بود اجازه قانونی نمیخواست باید با این عجله بی کس و کار میرفت ازدواج می‌کرد ترسید اگه دو روز صبر کنه داماد فرار کنه برای همین نه پسرش و نه پدر شوهرشو آدم حساب نکرد مردم تو این جور ازدواجا نظر پسر ۱۰ سالشوتم میپزسن و سعی میکنن دلشو بدست بیارن بعد ازدواج میکنن ، طرز ازدواجش از نظر من دور از شان یک خانم اصل و نسب داره ایرانیست
ناشناس 1398/08/01
فکر کنم یکی ی اسلحه پشت سر ستایش گذاشته بود ک حتما با اون آقا ازدواج کنه 🥴 تو این فیلم ک همه چی ممکنه اینم امکان داره😀
ناشناس 1398/08/01
نمیدونم حرص گریم ستایشوبخورم حرص آشتی خنده دارحشمت وستایش وبخورم حرص یهوعاشق شدن ستایش وبخورم حرص چهارصدمیلیون پول بی زبونوبخورم که معلوم نبودازکجااومد؛ آخه نامرداچندبغض به یه گلو.
دریا 1398/08/01
خیلی بد تمومش کردن..وقتی مهدی مظفری تصادف کرد ستایش به جای اینکه بگه اورژانس توو راهه گفت آژانس توو راهه... چرا مهدی زنده موند خوب میمُرد...ستایش نباید با مهدی ازدواج میکرد..باید نظر محمد رو هم جلب میکرد...من واسه حشمت فردوس ناراحتم که دیگه آواره مسافرخونه شد و نمیتونه خونه ستایش بره با اون داماد جدید زندگی کنه..البته از کارگردان بعید نیست که تصمیم گرفته باشه همه رو باهم یه جا جمع کنه..بعداز بیست سال تازه حشمت داشت بهشون عادت میکرد...کلمه ی عروس از دهان حشمت می ارزید که هیچ وقت ازدواج نکنه ستایش..‌اینهمه به قاب عکس طاهر میگفت من دیگه ازدواج نمیکنم کسی نمیتونه جای تورو بگیره پس یهو چی شد... ستایش رو جوون کردن که شوهرش بدن وگرنه قصه میتونست روی زندگیه نوه های فردوس ادامه داشته باشه
ناشناس 1398/08/01
ستایش چکارکردی ؛گریه محمدیادم نمیره
شیوا 1398/08/01
واقعا از کارگردان سریال پس از باران بعید بود ساختن سریال بی محتوایی مثل ستایش اقای سلطانی فیلم معرکه پس از باران شما همچنان در ذهن ماست و البته فیلم مضحکه ستایش،،،بازم من به افتخار استاد ارجمند میبینمش که اگه داریوش ارجمند توش نبود مفت نمی ارزید
ناشناس 1398/08/01
تورو خدا یکی بمن بگه چطور ستایش 40سالشه؟؟،؟دارم دیوونه میشم والا اگه متولد60 هم باشه الان38 سالست مگه زمان جنگ عروس نشد،؟یعنی اگه سال66هم عروس شده باشه اون موقع هم18ساله بوده باشه الان 50سالشه نازگلشم اگه تو19سالگی دنیا اورده باشه الانرنازگلش 31سالست دخترای فردوس هم بالای35 سال سن دارن چرا تو فیلم میگه دخترای صابر بالای22-23سالن دقیقا بالای33-34سالن یعنی هرجور حساب میکنم خانمایی که تو دهه شصت ازدواج کردن الان همه بالای 50 سن دارن،،، و خانمی که بیوه بوده با دو تا بچه بسختی کار کرده خرج بچه هاشو داده چطور هیچ اثر پیری توی چهرش نیست والا که شوخیشم مسخرست،،، متاسفم برای عوامل این فیلم که با سهل انگاری بچگانشون عزت فیلمشونو لگدمال کردن
وارش 1398/08/01
رواج دو همسری(به دلیل واهی بچه دار نشدن )، بی احترامی به مادر، قهر از خانه بخاطر منطقی عمل نمودن مادر، تشویق به ازدواج مردان مجرد با زنان بیوه متاسفانه همه اینا نقاط ضعف و بد آموزیهای این سریال هستن
ناشناس 1398/08/01
فردوس فردوسی ک میکردن این بود بابا هنوز مشکیه پسرت تنته 😂
هادی اسمعیلی 1398/08/01
سلام عرض میکنم خدمت دست اندر کاران سریال ستایش. میخواستم بگم چرا نقش محمد تو این فصل سریال این‌قدر خنگ هست؟! آدم مگه چقدر میتونه خنگ باشه که یه ضرب المثل رو نفهمه. اون که قبلا اون طوری نبود! سناریو رو طوری نوشتن که انگار محمد،بچه ۱۰ ساله است! بنظرم این یک ایراد خیلی بزرگ به چنین سریال زیبائی وارد میکنه.
ناشناس 1398/08/01
یکی ب من بگه کی این سریال تموم میشه؟🤮
ناشناس 1398/08/01
حشمت فردوس تویی که دم از مرام و معرفت میزنی داغ دوتا جوون دیدی دوباره می خوای داماد بشی دست ستایش درد نکنه که خون تو رو خیلی قشنگ به جوش آورد اون شوهر کنه کثیفه ولی تو زن سوم بگیری تمیزه؟
شاکی 1398/08/02
من میگم ایناماروازپشت کوه اومده فرض کردن بازبعضی هامیگن نیمه پرلیوانوببین؛ باباطرف هرچقدرم که شوت باشه دیگه یه ضرب المثل عامیانه رومیدونه, اون لحظه ای که محمدداشت دنبال گربه میگشت توخونه خانم بزرگ من ازعصبانیت بالش وگازگرفته بودم؛چراماروخنگ فرض میکنیدکه یه جوان لیسانسه رواینقدرخنگ معرفی میکنیدبه ما, مگه میشه یه نفراینقدرتعطیل باشه؟؟؟!!!! آخه این لیوان لامصب کلاخالیه دیگه نیمه پری نداره که ببینمش
حرف حساب 1398/08/02
به روح طاهرقسم ایناازقصداین سری رواینقده بدساختن آخه مگه میشه سهوا اینقده گاف بدی توساخت یه سریال؟
ناشناس 1398/08/02
من این آقای سلطانی رویه حاببینم, جلوش وامیستم وفقط یه سوال ازش میپرسم؟! ؟ چرامن.. ... ؟! مگه باهات چیکارکردم؟!
دلشکسته 1398/08/02
به نطرشمااین حشمت اون حشمته؟! مالشوبالاکشیدن, پسرشوزدن کشتن وقاتلش معلوم نیس اونوقت این اقافکرعشق وعاشقیه نه این حشمت فردوس حشمت فردوسی که میشناختیم انتظارداشتیم نیست
ناشناس 1398/08/02
چرااین فصل واینجوری سوتی بازارکردن؟؟ خوب شدطاهروصابرمردن واینروزاروندیدن
ناشناس 1398/08/02
خیلی افتضاحه
ناشناس 1398/08/02
به نظرتون انیس و خانواده ش هنوز زنده ان؟!!! پیداشون نیست
ناشناس 1398/08/02
بدترین سریال تلویزیونی شده... چقدر بی تدبیریی دراین فیلم برده شده
ناشناس 1398/08/02
عرض ادب خدمت دوستان تو ی برنامه تهیه کننده حضور داشتن گفتن الان داخل فیلم همون زمان فصل دوم هست فقط چندماه گذشته تو فصل دوم سال90-92بود بااین اوصاف دور از عقل نیست گریم ستایش یا سن و سالش مشکل گریم او در فصل دوم بود ک همه را شوکه کرد خدا میدونه من چندتا خانم40-44ساله میشناسم ک مث همین ستایش جوون موندن شرایط سختی هم داشتن فقط ی مسئله ای میمونه سل 92گوشی و تکنولوژی این قدر ب وفور نبوده ک اگه فرض کنیم تهران زودتر از سایر استان ها همه چیزو درک میکنه حل میشه
ناشناس 1398/08/02
ستایش ۳بامن همونکاری روکردکه بمب اتم آمریکاباهیروشیما کرد؛ نابودم کرداین سریال....
ناشناس 1398/08/02
اصلاگریم تابلوعه ستایش یکی ازایرادهای این فصله که اگه اون هم حل بشه صدتانقطه ضعف دیگه داره برااون هاچه جوابی دارن؟!
ناشناس 1398/08/02
یه سوال دارم وقصدم انتقادنیست, واقعابرام سواله؛ غلومی روبراچی کشتن؟! چی میدونست؟چیرومیخواس به حشمت بگه؟
ناشناس 1398/08/02
عاطفه بوددوست ستایش؟!! چی شد؟! شوهرش چی شد؟! اگه سریال توهمون زمانی که فصل دو روبازی کردن پس چرااین دوتانقش ومالیدن رفت؟! پوووووووف چی بگم؟چی دارم بگم؟
ناشناس 1398/08/02
غلومی تو زندان با حمید راننده پریسیما هم بدن بوده متوجه میشه که اولا این حمید ی برادری داشته ک تو کار جعل سنده دوما ب حمید گفته بوده گنج پیدا کردم. اینا را گذاشت کنار هم ب اضافه اینکه ی شبه پولدار شده بود حمید. ب اضافه اینکه صفایی ک رفیق قدیمی خودش بود الان شده بود پدرزن پسر حشمت. که همون پریسیما صاحب کار حمید باشه این شد که فهمید ی خبراییه خواست بیشتر بچاپه حمیدو دید نمیتونه رفت ب فردوس بگه حمید دید و فهمید آیت به هر بهانه ای باج میخواد درنتیجه کشتنش
ناشناس 1398/08/02
سریال ستایش اشکال های زیاده داره مخصوصا ازوقتی ستایش با مهدی ازدواج کرده دیگه بدتر شده من این کاررو موفق نمی‌دونم و منتظرم تموم بشه تا فوق لیسانسه ها بیاد😏
سمیه 1398/08/03
دوتا سکانس قشنگ امشب داشت یکی موقعی بود که حشمت به محمد گفت من بدون تو به بهشت هم نمی رم(این حرفش یعنی ستایش که مادرش بود حاضر شد ازدواج کنه حتی اگه محمد رو دیگه نبینه) ... سکانس خواستگاری حشمت از خانم بزرگ هم عالی بود و خنده دار
اکبر 1398/08/03
متاسفم واسه مادری که ازدواج مجدد رو به داشتن وجود بچه ش ترجیح داد... من جای محمد باشم دیگه سراغی ازش نمیگیرم.. ستایش با ازدواجش دیگه به محمد زنگ نمی زنه...انگار بچه ش رو فراموش کرده..... اصلا من ندیدم که ستایش به محمد بگه پسرم ..از بس که به هم نمیومدن
ناشناس 1398/08/03
از اقای سلطانی بعیده که اینجوری مقام یک مادر را پایین بیاره مگه میشه یک مادر در عرص سه روز اینجوری بشه اونم با اون همه توهین و تهمتی که بهش کردن بهد با وجود پسر و پدر شوهر تو خونه شوهر سر خونه بیاره این سریال به همه توهین کرده مگر یک زن تنهای خودساخته چقدر بدبخت و مستهسل هست که به یک همچین ازدواجی راضی بشه. عیر قابل تصور بود سرانجام این سریال بماند که پریسما همینجوری داره ادم میکشه و پلیس عزیز هم از محمد خنگ تر دارن جرت میزنن. اطفا به شعور ادما توهین نکنید.
علی 1398/08/03
بسیار عالیه به نظرات نمیشه اکتفا کرد ولی اصل مطلب همونه که خود کارگردان ونویسنده تشخیص دادن ما برای همه سریالها ایراد میگیریم بلاخره هر کاری نقاط ضعف وقوتی داره / التماس دعا
مخاطب 1398/08/03
تنها نکته مثبت سریال، تیتراژ پایانی با صدای دلنشین شهاب مظفریه
ناشناس 1398/08/03
بابقیه کاری ندارم, ولی من خودم هیچ رقمه توکتم نمیره حشمت فردوسی که ازجوونیش کت وشلوارگرون قیمت میپوشه, ندونه که مارک یه کت وشلواروبایدبکنه یانه؟! بابامثلاحشمت فردوسه ها, اونوقت ازنوه اش میپرسه این وبکنم یانه؟!!!
ناشناس 1398/08/03
یادش بخیراون قدیم ها بزرگترها و ریش سفید هامون الگوی همه بودن ولی متاسفانه تو این سریال بی ادبی و اهانت و خشونت حرکات وقیحانه حشمت فردوس شورشو درآورده
ناشناس 1398/08/03
بد آموزی برای فرهنگ ایران زمین .
ناشناس 1398/08/03
احترام به حقوق پدرو مادر اهمیت ویژه ای داره تو قرآن هم خیلی توصیه شده به احسان و نیکی پدر مادر اما فرزندان هم حق و حقوق خودشان را دارند پدرو مادر هم باید به عقیده و نظر فرزندشان ارزش و احترام قائل بشن وقتی ستایش پشت میکنه به بچه هاش و حتی نظر اونا رو در مورد ازدواج مجددنمی پرسه متقابلا بچه ها هم نباید سراغی ازش بگیرن این زن یک زن خودسر و دیکتاتور هست
ناشناس 1398/08/03
بخدااین سریال خیلی بدآموزشده چرابایدیه مردزن وبچه دارباصاحب کارش عاشقی کنه کارگردان این کاراراتصویرکشیده دیگه مابایدچه انتظاری ازمردهامون داشته باشیم
ناشناس 1398/08/03
من از اینکه ستایش محمدا ول کرد وازدواج کرد خیلی بدم اومد پس محمد بیچاره بره کجا زندگی کنه حتی یه زنگ واسه پسرش نزد اینو میگن مادر نمونه؟که اشک بچتا در بیاری؟ بعدم زن که بچه دار نمیشه چرا مرد بره زن دوم بگیره میتونست بچه بیارن
ناشناس 1398/08/04
هییییییییی.... اون ازپراید, اون ازگوشت مرغ, اون ازدلار اینم ازآخروعاقبت سریال ستایش؛ وایسادنیا وایسادنیامن میخوام پیاده شم...
ناشناس 1398/08/04
دکی, بیبین, افتاد؟, متخصص, فک کنم اگه این سریال این چهارتاکلمه رونداشت دوسه قسمت ازقسمتاش کم میشد؟! ؟! والابخدا...
مرادی 1398/08/04
به نظر من فیلم نامه نویس بصورت کاملا حرفه ای و آرام میخواهد فرهنگ جدیدی را بین عامه مردم اشاعه دهد فرهنگی که دست به دست بین بازیگران این سریال میچرخد ومفهوم جدیدبه دور از همه تفکرات ورسوم ایرانی‌واصیل عرضه میکند به یکباره ستایش آرام ومحجوب به شخصیت دور از انتظار تبدیل میشود پرده هایی که جامعه ما سالها آن را مظهر حجب و حیا میدانند به یکباره کنار میرود ستایش به آدمی دور از انتظار بیننده تبدیل میشود در تمام طول سریال باید گفت ستایش کمترین حدس و پیشگویی را از بیینده میگیرد به همین خاطر سریال ستایش در نظر عامه مردم یکدفعه تنزل میکند ستایش محبوب جامعه میباید با فرهنگ ایران به جلو حرکت میکرد ستایش برای مردم سنبل همه خوبی های رفتاری بود
ايراني 1398/08/04
سريالي كه با دكي ! و زكي ! و افتاد ! براي خودش بيننده جذب ميكنه ديگه حال و روزش معلومه چيه.
دهه چهلي 1398/08/04
واقعا باعث خوشحالي هست وقتي نظرات را مي خوانيم. عليرغم تصور كارگردان و نويسنده و صدا و سيماي ايران ، مردم ايران بسيار با شعور و فهيم هستند و با مرور نظرات متوجه ميشويم بالاي 95 درصد نظرات اين فيلم را به عنوان يك فيلم سخيف، بي ارزش و توهين آميز ميدانند. اي كاش مرجعي بابت توجه به اين نظرات وجود داشت و از ادامه پخش اين فيلم جلوگيري ميكرد.
د - ر 1398/08/04
بابا يكي جلوي اين نويسنده و كارگردان رو بگيره، حالا گير دادن به انيس ميخوان خوبش كنند روپاهاي خودش وايسته بعد شوهرش بدن. وايستا دنيا من ميخوام پياده شم.....
بیننده 1398/08/04
می خوام یادی کنم از صابر اون خاکی که ریختن رو سرت زیادی بودصابر با این زن هایی که انتخاب کردی فقط زیور کم بود که اونم دیشب اومد امیدوارم هر چه زودتر حشمت رو بکشن که تمام آتیش ها از گور اون بلند شده یه مرد خودخواه مریض روانی دیکتاتور که با فرق گذاشتن بین بچه ها و خرد کردن شخصیت پسرها و عروس ها یه همچین جوی رو درست کرد فقط خدا کنه بحای حشمت اون محمد ساده لوح قربانی نشه
ناشناس 1398/08/04
حشمت نمی میره اون پوستش کلفته محمد می میره آخه خدا این موجود منفور رو می خواد چیکار ببره پیش خودش
ناشناس 1398/08/04
یا فاطمه زهرا یعنی دیگه اوضاع زیور رو کجای دلم بزارم زنه به دزدی افتاده خدایاااااا توبه،،، اخه نویسنده این فیلم این فیلمنامه رو از کجا دراورده من نمیدونم،،،یعنی هیچکس نبوده کنترل کنه متن فیلمنامه رو بخدا من بودم بهشون تذکر میدادم که خیلی بی رویه دارید داستان پردازی میکنید بی خود و بی جهت همه چیرو بهم ربط دادن حیف از عوامل این فیلم که حتی جای یک تشکر خشک و خالی هم برا خودشون دریغ کردن
انيس 1398/08/04
آقاى نويسنده وكارگردان در اين سريال از هيچ توهينى كوتاهى نكرديد توهين به والدين ،به مقام زن ،به حق فرزند وبه ادب ونزاكت فرهنگ ايرانى كه فردوس از ان بهره اى نبرده وعشق مثلثى واقعا مرحبا
ناشناس 1398/08/04
الهی خیر نبینی انیس همون شیطانی که بودی هستی واقعا ذات بد نیکو نگردد.....
ناراحت 1398/08/04
وای صابرآتیش جهنم حلالت با این زن هایی که گرفتی
دهه شصتی 1398/08/04
تو این سریال به مردو زن و کوچیک وبزرگ توهین شد به فرهنگ ایرانی توهین شد ولی چیزیکه درآورتر از همه ی اینها هست اینه که دیشب زیور میگفت به ارواح خاک پدرم تو خواب مدرم اومده به خوابم گفته یه فرشته میاد سراغت متاسفم برای نویسنده و کارگردان و عوامل سریال مغز مریض شما به اموات هم رحم نکرده آخه مگه خواب دیدن مرده و اون دنیا شوخیه شرم کنید
روبینا 1398/08/04
به نظر من نویسنده توی این سریال خیلی اغراق کرده . چطور ممکنه ستایش به راحتی فروس را بخشید و از زندان آزاد کرد؟ حشمت باعث شد ستایش از شهر و دیار خود آواره بشه و پدرش رو به روستای خانوادگیشون تتره و توسط گرگ کشته بشه. بعدا هم فراری و با شناسنامه جعلی زندگی کنه. چه زود یادش رفت با آخ پسرش که دلم برای پدربزرگ می سوزه. بعد حشمت رو آورد خونه اش تا پسرش پاهاشو بشوره. بعدا بدون اینکه دفاعی از تهمتی که مادر مظفری بهش زده بود وانمود می کنه که زن پاکدامنی یه و خودشو بیشتر به چشم آقای مظفری نشون میده تا اون مصر به ازدواج با او بشه. حال ازدواج رو بدون دلیل پیش همه مطرح میکنه و اطرافیان هم بدون اینکه بپرسن طرف کیه شاید طمع به مال و منالت داره بدون توجه قهر می کنن. یک زن سرخود و همه چیز دان! لطفا از نویسنده بخواهید رمان ننویسد بلکه چیزهایی بنویسد که مردم یاد بگیرند که در چنین شرایط بحرانی چطور مثبت برخورد کنن. نه اینکه بعدا بچه ها پشیمان شده و پیش ستایش بر می گردند این دیگه هیچ درسی توش نیست.
ناشناس 1398/08/04
صابر با سه تا زن...حشمت فردوس با دوتا زن که میخواد سومی رو هم بگیره...حمید با داشتن زن و بچه میخواد پری سیما رو بگیره ...اونم ستایش که دوبار شوهر کرده....خانم بزرگ هم‌ میخواد ازدواج دوم کنه...دامادش هم که دوتا زن داره... آخه این چه وضعیه رواج چند همسری رو میدین ...واقعا متاسفم
عزراییل 1398/08/04
تنها شخصیت مثبت این فیلم محمد هست که در نهایت گلچین روزگار بهش امان نمیده و میشه جوان ناکام.
دریا 1398/08/04
حشمت فردوس عین پسرای 16 ساله رفتار میکنه اون محمد بیچاره هم که به خاطر یتیم بودن چسبیده به فردوس و مجبور مدام فحش بخوره توقع داشتیم حداقل شخصیت های سن و سال دار فیلم الگوی ما باشن، مثل حشمت فردوس، ستایش و... ولی متاسفانه برعکس خیلی بی ادب و گستاخ هستن
ناشناس 1398/08/04
تو این فیلم همه رو میخوان سیاه نشون بدن یا سفید ،
ناشناس 1398/08/04
دلیل مظفری برای عاشق شدن وفاداریش ب شوهرش بود ک از این وفاداریش نتیجه گرفته بود پاک ترین و بهترین زن دنیاست خوب مظفری حالا ک دیگه وفادار نیست چون با تو ازدواج کرد پس بهترین زن دنیا هم نمیتونه باشه خوب رو دست خوردی🥴
مریم 1398/08/04
این دخترای صابر چقد راحت با خانم های بابای مرحومشون رفتار میکنن...این یعنی چند همسری در یک خانواده چندان آزار نمیده
ناشناس 1398/08/04
مقام زن رو تنزل داده تو این فیلم نشون داد ک زن ها یا دنبال پولند و بخاطرش راحت آدم میکشند یا یا دنبال شوهر و عشق و عاشقین ب قیمت گذشتن از بچه هاشون ، یا دارن ب این و اون تهمت میزنن . کارنامه کاریه بدی بود ، شروع خوبی داشت ولی در ادامه صد رحمت ب فیلمای بد آموز ترکی
در انتظار ظهور صاحب الزمان(عج) 1398/08/05
با سلام و درود خداوند بر تمام ملت عزیز و شریف ایران اسلامی یکپارچه شعور و غیرت، عزیزان بزرگوار لطفا به جای مثال کشیدن از فیلم های ساخت ترک و لر و عرب و بلوچ و ... که توسط برخی افراد که هوای خارج از این سرزمین پاک را در سر می پرورانند و جهت تشویش اذهان و ضربه به اعتقادات و وحدت ملت با ایمان اقدام می کنند، بهتر است بجای تخریب فرقه ها با زبان های مختلف در کشور عزیزمان، به جای توهین، تحقیر و کوچک کردن ، فکرمان را برای ارائه ی راهکار فرهنگی و اخلاقی چه به عنوان موافق و چه به عنوان مخالف برخی مسائل خارج از عرف این سریال بیان نماییم یقینا می تواند تاثیر بهتری بر روی جامعه و زندگی آینده ی جوانان داشته باشد، تا توهین به قومیت های ملی مملکت عزیزمان!!!!!!!!!!!!!! ******سریال ستایش (3 )******* دارای نقاط و نکات قوت و ضعف فراوانی است، اما این سریال به هر حال بر مبنای برخی حوادث و اتفاق هایی که در درون زندگی افراد و خانواده ها اتفاق افتاده است ساخته می شود، لذا کسانی که فیلم را نظاره گر هستند، می توانند با هوش و زکاوت خود نکات آموزنده ی آن را که در حد شرع و عرف باشد بپذیرند و از نکات غیر انسانی و غیر اخلاقی آن پند گرفته و دوری ورزند.در واقع این سریال برای بسیاری از افراد جامعه زنگ هشدار است!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس 1398/08/05
توراخدانگیدمحمدمیکشن من فقط بخاطرمحمداین سریالومیبینم انشاله دکی قربونی محمدمیشه
ناشناس 1398/08/05
خیلی جالبه مگه زیور زن صابر نبود یعنی این صابر انقد بی غیرت بود که بعداز طلاق دیگه کلا بیخیال شد
محمد 1398/08/05
یعنی دیگه حال ادم و بهم میزنید ،با این فیلماتون .الکی کشش میدید. .بسه بابا .
ک . 1398/08/05
سلام ، من میگم که آیا حشمت فردوس کشته میشه ؟ اگر کشته بشه دیگه یه ریال هم ارزش نداره خواهش میکنم طوری را فیلم را جمع کنید که از دیدن فیلم ضرر نکرده باشیم. ممنون
ر 1398/08/05
کسی از ستایش خبری نداره؟!!!! مثلا اسم فیلم ستایشه.
مونا 1398/08/06
واسه ستایش متاسفم که دیگه سراغی از محمد نمیگیره
ناشناس 1398/08/06
فیلم ستایش واقعاعالی بودمفهوم این فیلم اینه هرکاربدی تقاص داره مثل انیس طاهرکشت موادتوماشینش کردودخترخودش معتادشدخودش بیست سال عذاب کشیدفلج شدنمیتونست حرف بزنه واینکه عاقبت هر کاربدتقاص داره بدبخای برکسی تقاص داره.ستایش به طاهرگفت خستم خیلی احساس تنهایی میکنم
ناشناس 1398/08/06
اسم فیلم رو باید میذاشتن حشمت فردوس والا همش دارن اونو نشون میدن
دهه چهلی 1398/08/06
ستایش فکر کنم رفته ماه عسل. ولی تو این فیلم یک نفر دیگه هم اصلا وجود نداره و اون هم پلیسه. پلیس تو این فیلم فقط جنازه ها رو جمع میکنه. و دو تا زن و یه مشت آدمکش که خود پلیس اونها رو آزاد کرده دارن همه رو میکشن. یعنی اگه پلیس حشمت رو رصد نکنه و یا دیر برسه باید به خیلی چیزها شک کرد.
محسن از تهران 1398/08/06
تمام انتقادات به این سریال رو میشه در چند جمله خلاصه کرد: اول اینکه داستان هر قسمتش رو میشه در یک جمله ی یک خطی گفت. مابقی اتفاقات به معنای واقعی کلمه آب بستن به قصد پر کردن زمان سریال هستند. خاطره گویی ها و مونولوگ ها یا دیالوگ های کاملا بی ارتباط با جریان اصلی داستان و یا صحنه های به شدت کش دار که زمان بسیار طلایی سریال رو هدر میده و بیننده شاهد راه رفتن یا از پله های طولانی بالا رفتن یا از ماشین سوار و یا پیاده شدن بازیگران یا به فکر فرو رفتن های زاید بازیگران و نظایر اون میشه. اینها نمونه هایی از مهارت کارگردان در طولانی کردن قصه هست که ممکنه با هر بهونه ای از جمله خواسته مسئولان صداوسیما برای پرکردن کنداکتور برنامه های شبکه 3 به هر قیمتی انجام شده باشه. ایراد دوم رفتار بسیار غیر منطقی و غیر عاقلانه شخصیت هاست. مثلا شب گذشته (قسمت 39) که حشمت فردوس برای مشورت گرفتن از نوه و دامادش به دفتر وکالت اونها رفت، برخورد انفعالی و ابلهانه هر دو نفر از جمله دامادی که گفته می شه استاد حقوقه بسیار خودنمایی می کرد. هیچ شکی به شماره تماس زیور نکردند. هیچ شکی به اینکه زیور مدام می گفت تنها بیا (اینکه به پلیس نگو به کنار، مدام می گفت تنها بیا!) نکردند. هیچ پرس و جویی در باره آدرس محل قرار نکردند. هیچی شکی نکردند که شکایت اخیر حشمت با این قرار میتونه ارتباطی به هم داشته باشه. هیچی تلاشی نکردند که کم و کیف بیشتری از موضوع رو از انیس جویا بشوند. در کل میشه گفت فقط دو تا آدم ابله و بی تجربه می تونن نسبت به این تماس مهم انیس که : سر قرار نرو میخوان بکشنت " همچین واکنش منفعلانه ای نشون بدن. سوم انفعال بیش از حد پلیس و شخصیت خنثی و غیر مسئول فرمانده کلانتری که بیشتر به فکر غذا دادن به ماهی های آکواریومشه . پلیس های بیکار ی که خونه اون دوتا خلافکار رو زیر نظر می گیرنم اما از بقیه ماجرا ها به راحتی میگذرن و حضوری در متن قصه ندارند. در حالیکه اون بازپرس وقتی به ملاقات انیس رفت باید می فهمید در این خونه انیس به شدت تحت فشاره و پری سیما نگذاشت حتی یک لحظه بازپرس با انیس تنها بشه. بعد می بینیم که باز پرسه توی ماشین هی میگه فک کنم انیس یه چیزی میخواست بگه!!!! دست کارگردان درد نکنه با این بازی کردن عامدانه اش با شعور تماشاچی. البته شک نکنید نویسنده نخبه ی سریال !!! در جلسه آخر به هممون ثابت میکنه که پلیس به همه چی اشراف داشته و کارگردان میخواسته بیننده رو حرص و آزار روحی بده و با اعصاب و روان همه بازی کنه که موفق هم بوده! چهارم شخصیت بلاتکلیف محمد یا همون متخصص و دختر کوچک صابر هست. این دو شخصیت کوچکترین زیرکی یا احساس مسئولیت یا قوه تعقل نسبت به هیچ چیزی ندارند و بخصوص اون دختر دوم صابر که باید از کارگردان پرسید به چه کسی دین یا تعهد اخلاقی داشته که این دختر رو آویزون این سریال کرده. ایرادهای فنی متعدد دیگه ای هم به سریال وارده که از زیاده گویی پرهیز می کنم.
ناشناس 1398/08/06
این آقای نویسنده و کارگردان از این ب بعد تشریفشون رو ببرن هند برای اونا فیلم بسازند
ناشناس 1398/08/06
در این فیلم ب شعور ایرانی توهین شد
ناشناس 1398/08/06
آقای نویسنده شما از این ب بعد برای برنامه کودک قصه بنویس
ناشناس 1398/08/06
سریال مسخره ایه
ناشناس 1398/08/06
حیف برای آقای ارجمند ک تو این سریال بازی کرد
فاطیما 1398/08/06
سلام.واقعافیلم ستایش عالی بعضیافقط به جزییات توجه دارن مفهوم فیلم توجه ندارن ماچکاربه سوتی داریم فیلمش واقعاپنداموزدرس عبرتی که هرکاری کنیم ماهنون دراینده بخودمون برمیگرده اگ خوبی کنیم وخوب بخواییم برکسی خدابهترین میده.واگه به کسی بدی کنیم بدترخدابهمون میده مثل انیس که تقاص پس دادواینکه پری سیمابدجنسی درمیاره عاقبتشم نشون میده که چی سرش میادپس به کارگردان ونویستده هیچکی حق توهین نداریم واقعازحمت کشیدن وسریال پنداموزیک عده فقط جزییات میبینن..ستایشم اوایل فیلم گفت به طاهرهم سرمزارش رفت وهم قاب عکسش گفت واقعاخستم واینکه مهدی مظفری زیرماشین شدبخاطرستایش تااین حدرفت ستایشم عذاب وجدان گرفت قبولش کرد..واقعانم فیلمش عالیه دست تمام اینایی که براین فیلم زحمت کشیدن دردنکنه عالیه وهمه خانواده راس این ساعت دورتی وی جمع میکنه.من خودم زیاداهل تی وی نگاه کردن نیستم ولی فیلم ستایش دنبال میکنم واقعانم فیلمش عالیه
فاطیما 1398/08/06
واقعافیلمش عالیه
سارا 1398/08/06
محمد بمیره خیلی ناراحت کنندس ولی حداقل باعث میشه بینی ستایش به خاک مالیده بشه چون از بچه اش گذشت فورا بی فوت وقت یارو رو از تخت بیمارستان به اتاق عقد کشید.هر چند این ستایش ممکنه بگه فدای سرم . اصلا از ستایش خوشم نمیومد تو این فصل. نه به خاطر ازدواجش به خاطر این که حتی یه تک زنگ به محمد نمیزنه. مادره مثلا.
امیر محمد مهدی کاظمی 1398/08/06
خدا رو شکر سریال تمام شد اولا کارگردان به فکر این نباشه ستایش ۵ رو بسازه دوما مردم از اینجور عشق و عاشقیای هوس بازانه خوششون نمیاد سوما ترویج ندهند پسر ها دنبال بیوه ها بگردند رابعا فیلم و سریالی از موفقیت شغلی و درسی فرزندان بسازید تا خانواده ها به این فیلمها افتخار کنند و درس بیاموزند لطفا
ناشناس 1398/08/06
چرت بود اخه پایان دیگه ای نمیتونستند براش در ست کنند مزخرف مزخرف بدرد نمیخوره ارزش دیدن نداشت
ناشناس 1398/08/06
میتونستن یک جور بهتر درستش کنند
علی 1398/08/06
تو رو خدا با فیلمهاتون رواج ندید بچه ها پدر و مادراشون رو به اسم صدا کنند بیچاره پدر مادرها با خون و دل بچه بزرگ می کنند در حسرت گفتن بابا و مامان از فرزندشون می مونند چقدر ما بیچاره ایم
ناشناس 1398/08/06
همه راحت بشین دیگه سریال تمام شدبهونه ای بودکه خانواده رادورهم جمع میکردوشبهای پاییزرامی گذروندیم حیف شد !به تمام زحمت کشان سریال خسته نباشیدمیگم
ناشناس 1398/08/06
منم پسرم بهم میگه مامان مریم.. هیچ هم ناراحت نمیشم خیلی هم خوبه به نظرم ایرادی نداره
عجب از شما 1398/08/06
اگه بچت بهت میگفت مریم باز ایرادی نداشت؟!! مامان مریم بهتره تا بگه مریم
ناشناس 1398/08/06
توروخدا سری چهار شو نسازین برید سراغ ایده های وداستانهای جالبتر
ناشناس 1398/08/06
به نظر من فیلمی بهتره که آموزنده باشه و به درد جامعه کمک کنه نه اینکه به بهانه جمع کردن خانواده ها پای تلویزیون بدآموزی درس بدهد این نوع فیلمها همه نوع سن بیننده داره حیفه جامعه بابتش مسیرش رو گم کنه مثلا تو فیلم می تونستند رواج بدهند بچه ها مادرهاشون رو مادر صدا کنند ویا پسر مجرد عاشق دختر مجرد بشه و زن بیوه هم با مرد بازنشسته و با تجربه ازدواج کنه و مادر به فرزندش بدجنسی نکنه و شخصیت زن برای پول درآوردن و طمع نباشه بیچاره قشر زن که داره میسوزه
سبحات 1398/08/06
محمد تو این فیلم خیلی با شخصیت و با کلاس بود انشالله تو سریال ستایش ۴ با مادرش بگه مادر و مادرش هم به فرزندش بی اعتنا نباشه والا زشته بدون رضایت فرزندان مجردش هوای عشق و عاشقی ورش داشته اینو باید زمانی اینکار رو می کرد که بچه هاش کوچک بودن
ناشناس 1398/08/07
آقای امیر محمد مهدی کاظمی مگه زنهای بیوه وبا دارن که پسرها نرن طرفشون؟؟؟!!! خیلی بد نوشتی من خودم یه پسرم و اگر یه روزی تو زندگیم از زنی خوشم بیاد حتما میرم سمتش و اصلا برام مهم نیست که بیوه باشه یا نه، بچه داشته باشه یا نه مهم اینه که در کنار کسی که دوستش دارم به آرامش برسم بهتره این عقیده های کهنه و غلط رو از جامعمون پاک کنیم
Z 1398/08/07
چرا خیلیاتون با ازدواج زن بیوه و پسر مجرد مشکل دارین؟ واقعا عجیبه تو این دوره و زمونه کسی این عقیده و فکرارو داشته باشه من خیلیارو میشناسم که با این شرایط ازدواج کردن و کنار هم خوشبختن.. مهم با دل خوش و تفاهم زندگی کردنه نه اینکه حتما مجرد با مجرد ازدواج کنه.. یخورده دیدگاهتون رو باز کنید.. دیگه از اینکه دوتا مجرد با هم ازدواج کنن و تهش کارشون به طلاق برسه بهتره که
ناشناس 1398/08/07
با اینکه نقاط ضعفش زیاد بود ولی باز قشنگ بود
ناشناس 1398/08/07
اتفاقا مادربابچش دوست باشه بچه بامادرراحت باشه مهم دل وقلب مادرش به اسم بگه این نشون دادن نزدیکی مادروفرزندکه فرزندبامادرش راحت تمام حرفش به مادرمیزنه بهترین دوست مادرهرچی فرزندبامادرش راحت باشه خیلی خوبه هرمشکلی داشته باشه بجای که به غریبه بگه بدش بخان همون به مادربگه
ناشناس 1398/08/07
اخه این ماشین چی بود که حشمت سوار شده بود... قحطی بود... یاده دخترای نینجا توو عصر جدید افتادم
ناشناس 1398/08/07
شایدباورتون نشه ولی بانظراون داداشمون که گفته بوداین رسم ورسومات غلط بایدجمع شه, به طرزوحشتناکی مواااااااافقم...
اسیرغم 1398/08/07
به نظرمن اگه ستایش چهره گریم شده فصل دو رو داشت عمراً مهدی مظفری باهاش ازدواج میکرد!والا بخدا
الهه 1398/08/07
از این قسمت خوشم امد پریسما حقش بود بمیره
پارسا 1398/08/07
کسی مخالف نیست که پسرمجرد عاشق زن بیوه بشه نحوه ازدواج ستایش و مظفری خیلی احمقانه است و دور از واقعیت عمه من دقیقا مثل ستایش تو اوج جوونی با دوتا بچه بیوه شد ازدواج نکرد تا زمانی که بچه هاش 20ساله شدن یادمه همسرشون که شدیدا اقای محترمی هستن چندین بار باپدر من که داداش بزرگ عمم هستن صحبت کردن تا اجازه بگیرن دختر عمم راضی نبود نزدیک به4ماه این اقا رفتن و اومدن تا به دختر ثابت کنن که نیومدن جای پدرشونو بگیرن خلاصه بچه ها بعد از6ماه راضی شدن و عمه من عروس شد ازدواج درست اینه نه ازدواج ستایش که خیلی ابکی و مسخره بود
سلیمانی از فلاورجان اصفهان 1398/08/07
با سلام و خسته نباشی به دست اندرکاران و نویسنده و بازیگران سریال ستایش 3 : سریال ستایش 3 خوب بود بد هم نبود بازیگران هرکدام نقشهای خود را به خوبی ایفاء کردند ، ولی من نه از سریال ستایش از تمام سریالهاو مجموعه های ایرانی این ایراد دارم که ایراد من به جا و حرف تمام ایرانیان خودمان است ، نه من به عنوان یک خانم 55 ساله باید بگویم سریالهای ایرانی اولش به عزا آخرش هم یعنی اواخر قسمت بی سرو پا است یعنی بی معنی تمام میشود بی معنی از نظر ما اینست که آخرین قست سریالها و مجموعه ها معلوم نیست به کجا ختم شده به عنوان مثال 1-دیگر از ستایش و مهدی مظفری در اواخرهای فیلم خبری نبود که حشمت فردوس با ازدواج عروسش مخالف بود 2- از مهدی سلوکی دیگر سکانسی نشان ندادند که آخر این همه حرفها حشمت به محمد زد آیا باز هم در آخر فیلم با پدر بزرگ بود یا که نه دیگر طرفش نرفت 3- چرا در قسمت آخر با توجه به دسیسه هایی که صفا و دخترش برا ی حشمت چیده بودند و او را از خانه وزندگیش بیرون کردند چرا به نوه اش گفت ببین کی مراسم دختر صفا است تا بروم 4- این زیور کجا بود که یک دفعه در این فصل پیدایش شد 5-با توجه به بدیهای صفا و دخترشان باید گفت بدتر از مرگ حقشان بود چرا که از فصل اول تا سوم به ستایش نادر ی خیلی بی حرمتی شد خصوصا به آقای ارجمند . باز هم دستتان درد نکند ولی سعی کنید نه آقای سعید سلطانی تمامی نویسنده ها و کارگردان فیلم آخرین قسمت با معنا با شد نه بی معنا با تشکر فراوان .
ناشناس 1398/08/07
آقای پارسا نظر بی منطق و شخصی خودتون رو با ی ملت یکی نبینید کی گفته اشکال نداره زن بیوه با مرد مجرد ازدواج کنه خیلی هم ایراد داره زن بیوه بره با یکی مثل خودش ازدواج کنه یا پای فرزندانش بشینه اونا رو سرانجام بیاندازه
حسین 1398/08/07
پدر و مادر باهزار امیدوآرزو بچه بزرگ می کنند خوشبختیشو ببینند اینکه به جهت هواداری از قشر زن بیوه پسرها رو قربانی کنند یا رواج دهند تو جامعه به نظر خیلی از ماها منطقی نیست با هیچ عقل سلیمی سازگار نیست
ناشناس 1398/08/07
مگه زن بیوه خودش خواسته که زندگیش اینطوری بشه؟ سرنوشت براش اینجوری رقم خورده، دست خودش نبوده که اونم یه روزی یه دختر با نشاط بوده شماها اگه دوست ندارین با این قشر ازدواج نکنین اما احترامشون رو نگه دارید.. چون به اندازه کافی تو جامعه ما اذیت شدن
ناشناس 1398/08/07
سریال ستایش از فصل اول فقط حکایت جوانان عاقل بوده که درست انتخاب کردن و پدر و مادرهایزورگو که آخر فهمیدن اشتباه کردن... یه ذره شانیت برای شعور والدین قائل میشدن بد نبود
مارال 1398/08/07
واقعا فقط جای تاسف داره
ناشناس 1398/08/08
صابر چشم بازارو کور کرد با این زن گرفتناش😂😂
ناشناس 1398/08/08
خیلی تاسف آوره که یکی از نکات مورد اعتراض تعداد زیادی از دوستان ازدواج پسر مجرد با زن بیوه است. آیا در مورد ازدواج مرد بیوه با خانم مجرد هم همینقدر معترض میشوند. به نظر من هم این ازدواج می توانست به شکلی عاقلانه تر و مناسبتر مطرح شود ولی اصل موضوع و پرداختن به آن جالب بود و این همه حساسیت به نظرمن باعث تاسف و نگرانی است. نکته دیگر که در باره این ازدواج در نظرات تکرار شده این است که اگر ستایش میخواست ازدواج کند وقتی بچه ها کوچک بودند ازدواج میکرد. در حالی که به نظر من یک پیام سریال با همه نواقص میخواست این باشد که یک زن مقاوم در زمان لازم به فکر بچه هایش بود وتوانست با همه سختیها از پس بزرگ کردن آنها برآید و حالا درمیانسالی و پس از اینکه آنها از آب و گل در آمده اند فرصتی هم پیدا کرده که به خودش هم فکر کند واینها نه تنها مغایرتی با هم ندارند بلکه در کنار هم یک زندگی را کامل کرده اند. نه اینکه القا شود که هر زنی در زندگی حتما به دنبال یک حامی است.
ناشناس 1398/08/08
سریال باهمه ی پستی و بلندیها و گاهی ضعف فیلمنامه ولی خیلی عالی تموم شد ومثل سریال دلدادگان که وقتی یادم میاد چطوری آخرش مخاطب را ....فرض کرد اعصابم خوردمیشه نبود.داستانش شسته رفته تموم شد و منطقی.زیاد چیزی تهش نموند که بی جواب بمونه.
اسیرغم. میناب 1398/08/08
حداقل محمدوهم زن میدادین بعد فیلم تموم میکرد گناه داشت.دلم میخواست جشن عروسی خانم بزرگ وحشمت وببینم زدین توذوقومون.خداازتون نگذره
ناشناس 1398/08/08
فیلم ستایش عالی تموم شدهیچ نقصی نبودهمه چیزبابرنامه تموم شدممنون ازکارگردان ونویسنده وتهیه کننده وهمه اونایی که زحمت کشیدن..ولی کاش ستایش فصل۴هم میساختن
اسیرغم .میناب 1398/08/08
با این ک از ستایش دوتا ستایش یه اینقد جووون ترشده بود فکنم ستایش ۴اگه بسازن ستایش چهاردست وپا وپستونک تو دهنشه والا دیگه میگن از بس ارامش دیده وشوهر لاکچری گیرش اومده سنشم کمترشده
مریم 1398/08/08
در پاسخ به اون پسران ترشیده ای که گفتن مهدی نباید باستایش ازدواج میکرد بگم :اولا کی زن مهدی میشد ، تازه دختر عمش حاضر نشد با اون ازدواج کنه ، دوما کی به پسرا زن میده ، حالا مهدی کار داشت ، هنرمند بود ، شما چی ؟👎افتاد؟👎👅
اسیرغم 1398/08/08
ستایشم ستایشای قدیم ههههه یکم حرمت حالیش میشد.من موندم قاب عکس طاهر الا کجاست پیش کیه
تینا 1398/08/08
خیلی خوب واقعا دست کارگردان این فیبم دستش درد نکنه عاللی بود فقط یه مشکل داشت اونم که قسمت اخرش نارحت کننده بود.
علیرضا کیا 1398/08/08
قسمت ۴۰ سریال که پدر پری سیما بهش شلیک کرد احمقانه و مزخرف بود پری سیما روش به انیس بود و داشت اونو خفه میکرد و پدرشم از پشت سرشون بهش شلیک کرد پس چجوری تیر به قلب پری سیما خورد لااقل به یه قسمتی از پشتش میخورد نه مستقیم تو قلبش
سریال بین حرفه ای 1398/08/08
سلام به همه ستایش بینا. بمیرم واسه دل پر دردتون. منم هر سه فصل و دیدم و فصل سوم نسبت به فصل دوم بهتر ساخته و پرداخته شده بود و علاوه بر شیرین تر شدن فضای داستان سرانجام داستانهای اصلی و فرعی سریال هم خوب رقم میخورد. از نقاط قوت این سریال جمله های حشمت فردوس درباره ی مادر و مال دنیا و مقاومت دربرابر سختیها و خانواده و ... بود که واقعا هر کدومش به اندازه چندین سال تجربه به جوونی مثل محمد می آموخت. اینکه وقتی خونه بزرگتر داشته باشه خیلی از مشکلات حل میشه مثل رفع کدورت با خانواده شوهر نازگل، مثل یاداوری یه سری نکته های ریز تربیتی به محمد و نازگل، مثل بلند شدن از زمین بعد از زمین خوردن و شروع دوباره و خیلی چیزای دیگه. اما یه سری اشکالاتی هم به این سریال وارده . مثلا ازدواج عجولانه ی ستایش. من به شخصه خیلی از تصمیم مصمم ستایش خوشم اومد که قاطعانه تصمیمشو گرفت اما دوست داشتم با عقل و منطق پدرشوهر و فرزندانشو متقاعد میکرد تا با رضایت قلبی همه خانواده ازدواج میکرد. و اینکه حتی وقتی آدم با رضایت کل خانواده ازدواج میکنه برای مشخص کردن تاریخ مراسم یه جوری هماهنگ میکنه که همه بتونن باشن ولی ستایش با اینکه دید پسرش شهرستانه ولی بی توجه به اون قرار عقد رو گذاشت. خب گیرم که پسرش موافق هم بود بلاخره باید یه جوری تاریخ میذاشتن ک اونم بتونه بیاد. یه نکته ی دیگه اینکه حشمت دفعه دوم که مرتقالها رو برد دبی بار بیست تنی رو با همون لنجی برد که میخواست بار ده تنی رو ببره‌ آیا نباید با یه لنج بزرگتر بار دوبرابری رو میبرد؟؟ و یه چیز دیگه که ذهن منو خیلی درگیر کرد اینکه قاضی ای که به پرونده ی اولیه فردوس توی ستایش سه رسیدگی میکرد دقیقا همون بازیگری بود که در دادگاه دعوای حضانت بچه های طاهر بین ستایش و حشمت در ستایش ۱ قاضی بود اونم دقیقا با همون سن و سال. حتما قاضی هم به دلیل ارامش زیاد تغییری نکرده و بازنشسته هم نشده بود. و این وسط خواب محمد که تو ستایش دو دختر کوچیکه صابر و دیده بود چی شد؟؟ چرا نگرفتش پس؟ و اینکه تو فصل دو دختر بزرگه صابر قد بلند تر از دختر کوچیکه بود ولی تو ستایش سه قدش کوتاهتر شده بود. و کاش بجای دخترای فردوس دوتا دختر خوشگل و عملی میذاشتن که معلوم باشه تو پر قو بودن ولی این دوتا بیشتر میخورد بچه های گلین خانوم باشن تا صابر. و از همه مهمتر چرا پری سیما همون اول که اموال فردوس و بالا کشید همه رو برنداشت و نرفت؟؟ خب معلومه نمیشه خونه و اموال یه نفر و با کلک ازش گرفت و تو خونش زندگی کرد و تو محل کارش کاسبی. بلاخره باید میدونست که یه روزی لو میره. اگه همون اول گم و گور میشد نیازی به این همه قتل نبود و خودشم کشته نمیشد. پلیسا هم ک در خواب به سر میبردن و اگه انیس لو نداده بود که میخوان حشمتو بکشن و حشمتم به نازگل نمیگفت و نازگل هم به پلیس نمیگفت نمیدونم چند نفر دیگه قرار بود بمیرن تا پلیسا قاتلا رو شناسایی کنن. یه چیز تو مایه های بوی باران میشد خخخخ. راستی از حق نگذریم صحنه ی زبون بازکردن انیس هم واقعا قشنگ بود گریه کردم باهاش. واقعا خانم تیرانداز هنرمنده. درکل بد نبود فقط کاش این گافای کوچیکم نداده بودن.
ناشناس 1398/08/08
فقط تیتراژ آخر سریال قشنگ بود
عليرضا 1398/08/08
كل داستان غير واقعي تسنعي و اصولا در دنياي كاملا خياليه داستان زني كه قاتل ها اجير كرده شخصيت قاتلها سكانس مسخره قتل دختر توسط پدرش سكانس خيلي خيلي مضحك بازجويي در پليس آگاهي كل ماجراي بي منطق بدان كشيدم حشمت فردوس ازدواجهاي عجيب و غريب كه مقدمه آنها اصلا موخره اش نمي خواند اين سريال اشكالاتش از كل سناريو بيشتر است
ناشناس 1398/08/08
خانم بزرگ و دامادش چرا لهجه ی شمالی نداشتند؟؟؟ بعدم اینا که برا فلاحتی زن دوم گرفته بودن که زن اولش تنها نمونه چه اصراری بود که قضیه رو به زن اولی بگن؟؟ خب میذاشتن اون طفلی با خیال اینکه شوهرش بهش وفاداره با مریضی خودش سر کنه و اروم زندگی کنه و با مادرش هم خصومتی نداشته باشه. یه زن اگه تنها باشه به نظر من که یه زنم خیلی بهتره تا اینکه بدونه هوو داره.
مریم 1398/08/08
اقای اسیر غم قاب عکس طاهر حتما الان درخانهی خودش است
نا شناس 1398/08/08
همه ی گافای سریال یه طرف اون تیتراژ آخر هم به طرف. واقعا باید شاعر این شعر بی سر و ته رو ممنوع الکار کنن. حیف شهاب که این شعر بیخود رو خونده و سوژه شده. ببینید چه جوک هایی برای این شعر بی معنی درست کردن. ولی انصافا شعر تیتراژ اول عالیه دم خواننده ش گرم.
ارزو 1398/08/08
ببا چه قدر ایراد می گیرین قشنگ بود دیگه والله همیت که داریوش ارجمند می ایسته و یک کلام می گه افتاد یه دنیا می ارزه کم شخصیتی نیست که گ
ناشناس 1398/08/08
راستی دقیقا نقش اون هفت هشت تا برادر خانوم بزرگ چی بود تو این داستان؟؟
ناشناس 1398/08/08
نمیدونم چرا اینقدر اصرار داشتند که همه چیز مهدی مظفری فتوکپی طاهر باشه. اون از ظاهر شدنش با دسته گل پشت در و جمله ی مراسم تموم شده؟ اونم از تصادفش با ماشین و اون هم از عقد سوت و کور و بدون حضور حتی یک نفر از سمت ستایش و ...
مریم 1398/08/08
ولی من اخر نفهمیدم اخر داستان چه لحظه شادی داشت ؟ لطفا یکی به من بگه ؛ از این سردرگمی در بیام ؟😚😑
یکی ازبنده های خدا 1398/08/09
ستایش واقعاعالی بودمفهوم فیلم اینه اگ بدکسی بخوای خدابدترمیده بدجنسی دربیاره خداجوابت میده واینکه پری سیمادستورقتل صابردادوبعدغلومی دیگ ادم کشی داشت براش مثل آب خوردن میشدخداجوابش دادخودش مردحکایت آن چیزی که برخودت نمیپسندی بردیگران نپسند..انیس طاهرکشت بیست سال اززندگی نفهمیدواقعاآموزنده بود..کاش فصل۴ستایشم میساختن که دامادشدن محمدببینیم عروس شدن دختراصابرهمگی سروسامان میگرفتن
مریم 1398/08/09
راستی دربارهی سوتی ستایش بگم : دختر بزرگه صابر چه رود ترک کرد بدون هیچ قرص و دارو و کمپی 🤔🤔 ولی خیِلی اراده داشت کسی خواست ترک کنه یه سر پیش دختر صابر بره 🖑🖑🖑🖑👱
نازگل 1398/08/09
درباره ازدواج پسران مجرد با زنان بیوه فقط یه نکته بگم تا زمانی که ما زن ها درباره خودمون اینطوری فکر میکنیم و زن بیوه رو از زن های دیگه جدا میکنیم... در صورتی که اون همجنس ماست و باید بیشتر از همه درکش کنیم، و تا زمانی که ما درباره همجنس خودمون اینطوری صحبت میکنیم.... همیشه جنس دوم باقی می مونیم والسلام
یلدا 1398/08/09
سریال ستایش عالی بودپنداموزکه هیچ وقت ادم بدکسی نخادچون سرخودش میاد..کاش ستایش۴میساختن دامادی محمدودختراصابرم میدیدیم یاتوهمین فیلم اخراش چندماه بعدمیاچندسال بعدمیزددامادی محمدودختراصابرم میدیدیم
مریم 1398/08/09
ولی از حق نگذریم تیتراژ همهی فصل های ستایش عالی و بی نظیر بود مخصوصا زمانی که شهاب مظفری خوند : زندگی عین دریای بی ابه 😭😭😭😭😭😭😭😭
مریم 1398/08/09
اگه بخوان ستایش 4 بسازن فکر کنم بچه مهدی و ستایش به دنیا بیاد بعد بزرگ شه ولی باز ستایش جوون باشه ؟ 😎 نظرتون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
زیبا 1398/08/10
فصل سوم نسبت به دومش خیلی بهتربود. .ولی دیگه نیازی به ساخت فصل 4 نیس به نظرم .شخصیت حشمت تواین فصل خیلی بهتر شده بود جوری که با پایانش دلم واسش تنگ شد. محمدم خیلی ساده ومهربون بود خداروشکر قسمت آخر عاقل شد و حشمت وستایش به خواسته شون رسییدن . درمورد ازدواج ستایش هم باید یکم یشتر بهش پرداخته میشد وپسرش به مرور زمان با قضیه کنار میومد ولی نه اینقدر سریع و هول هولکی درکل خوب بود..
سید امین موسوی 1398/08/11
باسلام و خسته به عوامل این سریال اول اینکه خیلی حرکات و راه رفتن و نشست و برخواستن لبخند زدن تعجب کردن گوشه چشم نگاه کردن و خیلی از موارد دیگرش عین پدرم بوده بجز اخلاقش این فصل ستایش خیلی خیلی قشنگتر و جذاب تر از فصل 1و2 بوده لطفا ادامه ساخته شود که اینده محمد و دیگر نوه ها چی به کجا کشیده میشه که مربوط به نسل امروز جوانها این مرز بود میشه ساخته بشه و بنظر من بزرگترین ضعف این سریال و همه سریال های ما گریم هستش ستایش در فصل 2 پیروعینکی شده ولی دراین فصل خیلی جوان بوده نصبت به فصل 2 بوده تشکر فراوان از کارگردان رو دارم
نهال 1398/08/12
به نظر من خیلی فیلم بدی بود.
سارا 1398/08/13
عالی بود بسیازید
مریم 1398/08/13
سارا جان شوخی خوبی بود مرسیییییییییییییییییییییییییییی😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡
فاطیما 1398/08/16
منم بانظرساراجون موافقم ستایش عالی بودادامش بسازن
ناشناس 1398/08/16
دلتون خوشه سریال ساختید ستایش نمیدونم پایتخت حیف وقت آدم که بشینه اینجور چیزی ببینه
ناشناس 1398/08/17
سریال دلدادگان رو یادتونه ..عاشق شدن ارغوان .. با ماشین پرت شدن ته دره ولی نمردن... چرت بود... ستایش از دلدادگان چرت تر😐😖
یسنا 1398/08/18
ستایش خوب بوددرکل کاش ستایش۴هم ساخته میشداینده نوه هاحشمت فردوس میدیدیم..افتااااااددد👇
سریال بین حرفه ای 1398/08/21
میگم دوستان چطوره فصل ۴ رو بسازن برا دیدن سر و سامون گرفتن بچه های صابر و محمد فصل ۵ بسازن برا دیدن آینده و سر و سامون گرفتن بچه های نازگل و محمد و دخترای صابر و ته تغاری ستایش و فصل ۶ برا دیدن سرنوشت نوه های اینا فصل ۷ برا دیدن صحنه های مردن ستایش و حشمت فصل ۸ و ادامه ی ماجرا.. خوب نمیشه به نظرتون؟
سریال بین حرفه ای 1398/08/21
به قول مهران مدیری تو ویلای من: ولی دوتا فصلشو بین راه زدیا شیطون خخخخخخ عیبی نداره سرت سلامت مدیر. ولی باحالش همون دوتا فصل آخر بودا
شکفته مشایخ 1398/08/22
سلام خدمت شما هستیم از شما خواهش می کنم سریال ستایش مهدی مظفری زودتر پخش کنید دست شما درد نکنه کارگردان سعید سلطانی تهیه کننده آرمان زرین کوب پخش کنید دست شما درد نکنه عالی بود ممنون میشم
سریال بین حرفه ای 1398/08/22
اسم سریال شده مهدی مظفری؟؟!!🤔🤔🤔
ناشناس 1398/08/23
اگه سریال ساختن اینطوری باشه (پراز گاف و سوتی) هرکسی میتونه بهتر از این سریال بسازه نیازی به نویسنده وکارگردان نیست اصلا من خودم یه فیلم نامه عالی دارم در یک کلام این سریال افتضاح
مریم 1398/09/15
وای چقد سریال دلدادگان و ستایش مزخرف بودن... توو فیلمهای ایرانی همه چی ساختگیه... یه بار هم قضیه به ازدواج ختم نشه حتما همه باید سر و سامان بگیرن...ارغوان توو دلدادگان به امیر التماس میکرد بیا منو بگیر..توو ستایش هم دم در محضر ستایش کاری کرد که مظفری عقدش با دختر داییش به هم خورد... انگار داریم به سمتی می ریم که دخترا میرن سراغ پسرا... با عجز و لابه خواهش میکنن که پسره بگیرش

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.