2020/09/25
۱۳۹۹ جمعه ۴ مهر
زن جوان در تله مرد شیطان صفت

زن جوان در تله مرد شیطان صفت

ما باهم درگیر شدیم اما از آنجا كه قدرت او خیلی بیشتر از من بود، من حریف او نشدم و او داشت به نقشه اش می‌رسید كه ناگهان ...

دوات آنلاین-شباهت گوشی تلفن همراه مرد شیطان صفت با قربانی پرونده باعث شد متهم به اشتباه گوشی‌اش را در محل جا بگذارد و سرنخ اصلی را در اختیار تیم تحقیق قرار دهد.

 

چندی قبل زنی جوان هراسان با پلیس تماس گرفت و از حضور مرد شیطان صفتی در خانه‌اش خبر داد. به‌دنبال این تماس ماموران راهی محل شده اما متهم جوان قبل از ورود آنها موفق به فرار شده بود.

 

ماموران به محض ورود به آپارتمان با صحنه به هم ریخته‌ای مواجه شدند كه حكایت از درگیری داشت. شاكی پرونده در تحقیقات به ماموران گفت: آگهی فروش تلویزیونم را در سایت اینترنتی گذاشتم و مرد جوانی با من تماس گرفت. او خودش را خریدار تلویزیون معرفی كرد و نشانی خانه‌ام را خواست و ساعاتی بعد به خانه‌ام آمد. او بعد از دیدن تلویزیون از من شماره كارت خواست. به اتاق خواب رفتم تا از داخل كیفم كارت عابر بانكم را بردارم تا شماره كارتم را برای او بخوانم كه مرد جوان وارد اتاق شد. تازه آن موقع بود كه متوجه نقشه سیاهی كه در سر داشت، شدم.

 

او ادامه داد: ما باهم درگیر شدیم اما از آنجا كه قدرت او خیلی بیشتر از من بود، من حریف او نشدم و او داشت به نقشه اش می‌رسید كه ناگهان دستم به اسپری كه روی میز بود خورد و اسپری را برداشته و روی صورتش پاشیدم. چشم هایش با پاشیدن اسپری شروع به سوختن كرد و من از فرصت استفاده كرده و با گلدانی كه آنجا بود ضربه‌ای به سرش زدم كه باعث خونریزی سرش شد. مرد خریدار از این ضربه گیج شد و من هم از فرصت استفاده كردم و با پای برهنه از خانه فرار كردم و خودم را به خانه همسایه رساندم و از او خواستم به پلیس خبر دهد. ظاهرا زمانی كه من خانه را ترك كرده بودم او از خانه‌ام فرار كرده است.

 

سرنخی در صحنه

در بازرسی میدانی ماموران پلیس به گوشی تلفن همراهی رسیدند كه ابتدا تصور می‌شد متعلق به شاكی باشد. اما در ادامه بررسی‌ها مشخص شد گوشی متعلق به متهم است و مرد شیطان صفت به‌خاطر استرس و عجله‌ای كه داشته به اشتباه گوشی تلفن همراه شاكی را به جای گوشی تلفن همراه خودش برمی دارد.

 

این درحالی بود كه ساعاتی پس از این حادثه، تلفن همراه متهم به صدا درآمد. ماموران كه احتمال می‌دادند متهم با گوشی تلفن همراهش تماس گرفته باشد، تلفن را در اختیار شاكی قرار داده و آموزش‌های لازم را به او دادند.

 

متهم جوان در این تماس خواستار دریافت گوشی تلفن همراهش و بازگرداندن گوشی شاكی شد و زن جوان نیز تحت آموزش‌های پلیسی با او قرار صوری گذاشت.

 

به این ترتیب ماموران راهی محل شده و زمانی كه متهم به محل قرار صوری آمده بود تا گوشی‌اش را تحویل بگیرد، او را بازداشت كردند.

 

مرد جوان در تحقیقات اولیه گفت: من سمسار هستم و زمانی كه آگهی را در فضای مجازی دیدم، تصمیم گرفتم آن را خریداری كنم. اما زمانی كه وارد خانه زن جوان شدم، او خودش به من پیشنهاد دوستی داد. من كه از این پیشنهاد ناراحت شدم، سعی كردم از خانه او خارج شوم اما زن جوان شروع به داد و بیداد كرد. من با شاكی هیچ درگیری نداشتم و دروغ می‌گوید كه سرم شكسته و خونریزی كرده است. فقط از ترس، گوشی تلفن همراه او را كه مارك و مدل و رنگش با گوشی خودم یكی بود، به اشتباه برداشتم و از خانه فرار كردم.

 

به‌دنبال اظهارات متهم جوان، بازپرس پرونده دستور بررسی اظهارات متهم جوان و همچنین آزمایش دی‌ان‌ای خونی را كه در محل سرقت به‌دست آمده بود، صادر كرد تا مشخص شود خون متعلق به مرد شیطان صفت است یا خیر.

 

منبع: جام جم

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.