2020/06/06
۱۳۹۹ شنبه ۱۷ خرداد
بیوگرافی کامل نرگس امینی بازیگر نقش زیور ،زن صابر در سریال ستایش 3

بیوگرافی کامل نرگس امینی بازیگر نقش زیور ،زن صابر در سریال ستایش 3

نرگس امینی نخستین بار در سینما حضور یافته و سال 1393 در فیلم حکایت عاشقی به کارگردانی احمد رمضان‌زاده بازی کرده است.

دوات آنلاین-نرگس امینی که در سریال ستایش 3 نقش زیور ،زن صابر را بازی کرده متولد 1357 در تهران بازیگر سینما و تلویزیون است.

 

نرگس امینی کارشناسی کارشناسی نمایش با گرایش بازیگری از دانشکده هنر و معماری دارد. هرچند نرگس امینی در تلویزیون و سینما دیر حضور یافت اما از خلاق ترین بازیگران تلویزیون است. از مهم‌ترین آثار نرگس امینی می‌توان به بازیگری در سریال نمایش خانگی احضارو فیلم حکایت عاشقی اشاره کرد.

 

نرگس امینی نخستین بار در سینما حضور یافته و سال 1393 در فیلم حکایت عاشقی به کارگردانی احمد رمضان‌زاده بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال احضار، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای نرگس امینی محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون بهمن زرین‌پور، قطب‌الدین صادقی، بهرام رادان و شیلان رحمانی را تجربه کرد.

بیوگرافی کامل نرگس امینی بازیگر نقش دختر صابر در سریال ستایش 3

نرگس امینی نقش جن در سریال احضار را بازی کرد که یکی از درخشانترین کارهایش بود. مهارت خانم امینی به درستی در این نقش به نمایش گذاشته شد و تمایل کارگردانها به او برای پیشنهاد کار نیز به دلیل همین مهارت خاص بود.

 

همکاری در کنار بازیگرانی نظیر سلیمه رنگزن، کیمیا ملایی، شهریار ربانی و شیما مرزی بر تجارب او افزود.

 

یکی از ویژگی‌های حرفه‌ای بیوگرافی نرگس امینی آن هست که در مدت زمان بازیگری خود، هم در تلویزیون و هم در سینما بازی کرده است. او در سریالهای ستایش 2،سالهای مشروطه،تا خوشبختی راهی نیست و زمزمه بازی کرده‌است. بیشتر کارهای نرگس امینی در حوزه تئاتر بوده‌است. شاید مهمترین دلیل تسلط او بر حرفه بازیگری در سینما و تلویزیون و خوش درخشیدنش به دلیل سابقه طولانی باشد که او در حوزه تئاتر دارد. نرگس امینی بسیار هنرپیشه کم حاشیه‌ای است او فردی است که کارگردانان کمترین نگرانی را برای بازی‌هایش دارند چراکه بسیار خلاق عمل می‌کند.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها
سحر 1398/07/16
با سلام نرگس امینی در نقش دختر صابر خیلی خوب بازی میکرد اسم من سحر
مهیا 1398/08/05
با سلام خدمت شما و خسته نباشید به خاطر تمام زحماتی که میکشید...اما یه وقت خدای نکرده تصویر یا فیلم های خانوم هایی که حجابشون کامل نیست یعنی اون میزان واقعی گردی صورت که زیر چانه هم شاملش میشه یا دست ها تا مچ و... رو کامل نپوشوندن یا آرایشی دارن یا... رو توی سایتمون قرار ندیم، و یه وقت اگه توی فیلمی حضور دارن خدای نکرده نزاریم اون فیلم پخش بشه و اون فیلمو معرفی نکنیم، یا یه وقت آدرسی از پیجی که در مورد معرفی این فیلم ها و تصاویر هست نزاریم، تا مردهای نامحرمی که اونارو توی فضای مجازی و برنامه ها ببینن و دیدن خارج از حدود واقعی حجاب خدا و با آرایش این خانوم ها براشون گناهه...ما باعث این گناه نباشیم...اگه آقایی یه خانوم نامحرم یا تصویرشونو خارج از حدود خدا ببینن که اون دیدن مفسده ای براشون داشته باشه.. یا اون خانومو بشناسن و مسلمان باشه و خارج از اندازه واقعی حجابی که خدا خواسته یا با آرایشی اون خانوم یا تصویرشونو ببینن براشون گناهه... غیر از این اگه خدای نکرده از این طریق درآمدی به دست بیاریم درآمدمون مسئله دار میشه... انشاءالله که همیشه موفق باشید

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.