2020/02/20
۱۳۹۸ پنج شنبه ۱ اسفند
کاوه خداشناس ،بازیگر نقش روحانی در سریال وقت صبح :تصمیم محسن صباحی برایش عذاب وجدان می‌آورد

کاوه خداشناس ،بازیگر نقش روحانی در سریال وقت صبح :تصمیم محسن صباحی برایش عذاب وجدان می‌آورد

پیش از این یک بار در یک تله فیلم، نقش یک روحانی را بازی کرده بودم با این حال برای ایفای نقشی که در این سریال داشتم با برخی از عزیزانی که روحانی هستند معاشرت داشتیم تا نقشم خیلی کلیشه و قالبی نباشد.

دوات آنلاین-کاوه خداشناس که در سریال وقت صبح نقش یک روحانی به نام محسن صباحی را بازی کرده است توضیح داد: این مینی سریال زمستان پارسال ساخته شد و این شب‌ها هم روی آنتن رفته است، اما از نظر داستانی فضای مناسبتی ندارد.

 

کاوه خداشناس درباره قصه سریال عنوان کرد: موضوع سریال درباره زندگی یک روحانی است که در نقطه‌ای از زندگی‌اش مجبور می‌شود تصمیمی را بگیرد که عواقبی دارد.

 

این بازیگر اضافه کرد: عواقب این تصمیم‌گیری روحانی را با چالش‌هایی مواجه می‌کند به شکلی که با خودش دچار تضاد شخصیت می‌شود، اما باید پای عواقب آن بایستد. او دائم نسبت به این تصمیم گیری فکر می‌کند و نوعی عذاب وجدان برایش می‌آورد.

 

وی با اشاره به تیم عوامل این سریال که افراد شناخته شده‌ای نیستند، توضیح داد: سریال از قصه خوبی برخوردار بود وگرنه مشارکت نمی‌کردیم، فیلمبرداری، نورپردازی سریال بسیار حرفه‌ای بود و کارگردان آن اگرچه جوان، اما خوش ذوق بود. قصه هم اگرچه فراز و نشیب‌های چندانی ندارد، اما مخاطب را به خود جذب می‌کند.

 

بازیگر سریال وقت صبح همچنین درباره ایفای نقش روحانی اظهار کرد: من پیش از این یک بار در یک تله فیلم، نقش یک روحانی را بازی کرده بودم با این حال برای ایفای نقشی که در این سریال داشتم با برخی از عزیزانی که روحانی هستند معاشرت داشتیم تا نقشم خیلی کلیشه و قالبی نباشد.

 

وی درباره تفاوت‌های نقش روحانی در تلویزیون و سینما اظهار کرد: تلویزیون چارچوب‌های خود را دارد، اما ما سعی کردیم به شخصیت ملموسی برای این نقش برسیم که به مخاطب هم نزدیک باشد.

 

منبع: خبرگزاری دانشجو

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.