2020/02/22
۱۳۹۸ شنبه ۳ اسفند
پنجعلی: پرسپولیس جسورتر بازی می‌کند

پنجعلی: پرسپولیس جسورتر بازی می‌کند

پرسپولیس با این سبک بازی می تواند خیلی راحت قهرمانی را تکرار کند، اما این نیازمند حمایت همه جانبه از پرسپولیس و مربی آن است.

دوات آنلاین-محمد پنجعلی پیشکسوت پرسپولیس درباره شروع لیگ و اولین بازی پرسپولیس گفت: به هر حال خدا رو شکر که بازی‌های لیگ برتر شروع شد. واقع دل مان برای لیگ و بازی‌ها تنگ شده بود. پروسه سه ماهه سر وصدای همه تیم‌ها را درآورده بود، اما خدا رو شکر دیروز استارت کار زده شد و در بازی افتتاحیه پرسپولیس را ارائه یک بازی هماهنگ و منجسم توانست مقابل پارس جنوبی ۳ امتیاز لازم را کسب کند.

 

وی افزود: بازی برابر پارس هم در نیم اول و بخصوص درنیمه دوم زیبا بود. به هر حال بازی اول همیشه کمی مشکل‌تر است، اما بچه‌ها توانستند با مدیریت بازی امتیاز خوبی را کسب کنند. روان بازی کردن پرسپولیس باعث شد تا اجازه ندهند بازیکنان پارس بازی بسته‌ای را انجام دهند برای پارس بهترین نتیجه تساوی بود، اما تعویض‌های خوبی که کالدرون انجام داد باعث شد تا خط دفاعی حریف باز شود تا نهایت گل برتری به ثمر برسد.

 

پنجعلی با اشاره به نوع تاکتیکی مربی آرژانتینی برابر پارس جنوبی اظهار داشت: همان طور که گفتم بچه‌ها در بازی پنج شنبه خیلی راحت کار و روان بازی کردند. ترکیب تیم نسبت بازی‌های فصل قبل مشخص بود که هجومی‌تر شده است و تیم جسورتر بازی می‌کند. اگر بازی را دقت مشاهده کرده باشیم می‌بینیم که میانگین سرعت بازی بسیار زیادتر از قبل شده است. از همه مهمتر انگیزه بچه‌ها بود که از بازی اول در بین بچه‌ها بسیار مشهود بود قطعا بازی‌ها به بازی پرسپولیس بهتر از قبل خواهد شد فقط باید به کالدرون فرصت داد. من معتقدم پرسپولیس با این سبک بازی می تواند خیلی راحت قهرمانی را تکرار کند، اما این نیازمند حمایت همه جانبه از پرسپولیس و مربی آن است.

 

وی در خاتمه افزود: از پیشکسوتان وهواردان می‌خواهم تا با یک باخت از کوره در نروند و همواره به حمایت تیم بپردازند. کالدرون چند وقت است که با تیم کار می‌کند و برای این تیم زحمت کشیده است. باید به او فرصت داد و از او حمایت کرد. ازهواردان هم تشکر می‌کنم که در بازی اول سنگ تمام گذاشتند و با حضور در ورزشگاه تیم مورد علاقه شان را حمایت و تشویق کردند.

 

منبع: جوان

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.