2020/02/26
۱۳۹۸ چهارشنبه ۷ اسفند
اخاذی از زنان با تهیه فیلم و عکس

اخاذی از زنان با تهیه فیلم و عکس

متهم برای اغفال زنان خودش را فردی نیکوکار معرفی می‌کرد.

دوات آنلاین-مردی که با شگردهای خاص و معرفی خودش به عنوان فردی نیکوکار زنان را اغفال و از آنان اخاذی می‌کرد، توسط ماموران پلیس آگاهی تهران دستگیر شد.

 

جوان در این باره نوشت: حمید ۳۲ ساله با تهدید و فریب زنان از آنها اخاذی کرده بود. او که در این طرح بعد از شکایت یکی از شاکیان دستگیر شده بود، دستبند به دست در حیاط پلیس آگاهی روی زمین نشسته بود.

 

حمید دستانش را از روی صورتش برنمیداشت. این شد که سراغ افسر پرونده اش رفتم و او در توضیح پرونده حمید گفت: «متهم به دو شیوه از زنان اخاذی می کرد. در یکی از شگردهایش با شماره های ناشناس تماس می گرفت و اگر طرف مقابل زن بود خودش را به عنوان فرد خیر معرفی می کرد. سپس آدرس واحد آپارتمانی را که به عنوان مؤسسه خیریه معرفی کرده بود را برای طعمه هایش پیامک می کرد. وقتی زنان به آنجا میرفتند با آنها وارد رابطه می شد و بعد با تهیه عکس و فیلم آنها را تهدید می کرد و با این شیوه هر بار مبلغی را از آنها اخاذی می کرد.»

 

نقشه دیگری که متهم برای اخاذی از زنان طراحی کرده بود، معرفی خودش به عنوان پزشک روانشناس بود. او به زنان می گفت اگر دچار استرس هستید باید هر مقدار طلا دارید را داخل کیف بریزید و به یک مکان خوش آب و هوا مثل پارک بروید. به این ترتیب طعمه ها را به پارک می کشاند و به بهانه دیدن آنها در پارک با تهدید سلاح سرد طلاها را سرقت می کرد.

 

روزنامه ایران هم با این متهم گفت و گو کرده است که می خوانید:

 

*چگونه طعمه‌هایت را شناسایی می‌کردی؟

با گوشی تلفن همراهم به‌صورت اتفاقی شماره می‌گرفتم. اگر زن جوانی پشت خط بود، با او صحبت می‌کردم اما اگر مرد بود تماس را قطع می‌کردم.

 

*به زن‌ها چه می‌گفتی؟

 به دروغ خودم را مشاور، روانشناس و روانکاو معرفی و اعتمادشان را جلب می‌کردم سپس از آنها می‌خواستم برای مشاوره بیشتر به مرکز خیریه‌ام بیایند.

اما مرکز خیریه‌ای در کار نبود، من خانه‌ای را اجاره کرده بودم و آنها را به خانه می‌بردم. بعد از آزار و اذیت دختران و زنان جوان، بدون آنکه آنها متوجه شوند فیلم می‌گرفتم.

بعد هم تهدید می‌کردم که اگر به من پول و طلا ندهند عکس و فیلم‌هایشان را در فضای مجازی منتشر خواهم کرد.

 

*شگرد دیگری هم داشتی؟

به سوژه‌هایم می‌گفتم که شما افسردگی دارید و برای از بین رفتن این افسردگی و استرس باید انرژی درمانی شوید. به آنها می‌گفتم طلا انرژی مثبت دارد و هر چه طلا داخل خانه دارید داخل کیسه‌ای گذاشته و به پارکی در نزدیکی خانه‌تان بروید. راه رفتن با طلا داخل پارک باعث انرژی مثبت و از بین رفتن استرس و افسردگی می‌شود. آنها هم کاری را که گفته بودم انجام می‌دادند. به آنها می‌گفتم آدرس محلی را که هستید به من بدهید تا از دور ببینم انرژی‌های منفی از بدنتان خارج شده است یا نه. آنها هم طبق خواسته‌ام آدرس پارک را می‌دادند و من با چاقو به سراغشان می‌رفتم و طلاها را از آنها سرقت می‌کردم.

 

*مدرک تحصیلی‌ات چیست؟

دیپلم هم ندارم اما سادگی برخی زنان و دختران مرا به هدفم می‌رساند.

 

*چگونه دستگیر شدی؟

مالباخته‌هایی که در پارک از آنها سرقت کرده بودم از من شکایت کردند و پلیس هم مرا دستگیر کرد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.