2019/12/06
۱۳۹۸ جمعه ۱۵ آذر
3روز زندگی شیطانی دختر و پسر نوجوان در مسافرخانه

3روز زندگی شیطانی دختر و پسر نوجوان در مسافرخانه

دختر 13 ساله:او مدام در تلگرام برایم پیام و عکس می فرستاد و ابراز علاقه می کرد، فریب حرف هایش را خوردم و با او به مسافرخانه رفتم و اتاقی اجاره کردیم.

دوات آنلاین-دختر و پسری نوجوان که پس از سه روز زندگی در یکی از مسافرخانه های میدان شوش قصد پایان دادن به زندگی شان را داشتند در جلسه محاکمه ماجرا را شرح دادند.

به گزارش جوان، اوایل تابستان امسال، زن جوانی با مراجعه به اداره پلیس از پسر ۱۵ساله به نام امین شکایت کرد. او گفت: «امین، دختر ۱۳ساله ام را فریب داده و به مدت چند روز او را در یکی از مسافرخانه های میدان شوش حبس کرده بود. او دخترم را مجبور به خوردن قرص برنج کرده بود.»

زن جوان در توضیح بیشتر شکایت خود گفت:دخترم مدام در فضای مجازی بود. بارها گوشی اش را گرفته، اما بی فایده بود تا اینکه به رابطه اش با امین پی بردم. از او خواستم رابطه اش را قطع کند و دیگر اجازه ندادم حتی به خانه دوستانش برود. فکر کردم محدودیتها جواب داده و دیگر امین را نمی بیند تا اینکه چند روز قبل از خانه بیرون رفت و دیگر برنگشت. هر جا به دنبالش گشتیم خبری از او پیدا نکردیم تا اینکه امروز از مسافرخانه ای در میدان شوش تماس گرفتند و گفتند پیکر نیمه جان هر دو را در یکی از اتاق ها پیدا کرده اند. ما آنها را به بیمارستان بردیم که به طرز معجزه آسایی نجات یافتند. من از امین شکایت دارم.

زن جوان گفت من از صاحب مسافرخانه که بدون گرفتن اوراق هویتی اتاق را به دو نوجوان اجاره داده است هم شکایت دارم.

پس از آن بود که صاحب مسافرخانه و پسر نوجوان بازداشت شدند و مورد تحقیق قرار گرفتند. پرونده با کامل شدن بررسی های اولیه به شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

در جلسه رسیدگی به پرونده دختر ۱۳ ساله گفت: «روزی از مدرسه به خانه برمی گشتم که امین سد راهم شد و شماره همراهش را داد. بعد از چند روز با او تماس گرفتم و این شروع آشنایی ما شد. او مدام در تلگرام برایم پیام و عکس می فرستاد و ابراز علاقه می کرد، فریب حرف هایش را خوردم و با او به مسافرخانه رفتم و اتاقی اجاره کردیم. از آنجا که خانواده های مان راضی به ارتباط ما نبودند امین پیشنهاد داد با خوردن قرص برنج آنها را مجبور به قبول کردن کنند که من هم گول حرفهایش را خوردم و تا یک قدمی مرگ رفتم. حالا هم از او شکایت دارم.

در ادامه امین در جایگاه ایستاد و گفت: دختر نوجوان خودش قبول کرد که با من ارتباط داشته باشد. ما ۱۳۰ هزار تومان در ازای اجاره اتاق برای سه روز به صاحب مسافرخانه پرداخت کردیم سپس برای تهدید خانواده های مان قرص برنج خوردیم و بعد با آنها تماس گرفتیم.

صاحب مسافرخانه نیز در دفاع از خود گفت:قبول دارم اتاق را در اختیار دختر و پسر قرار دادم و اشتباه کردم.

در پایان هیئت قضایی وارد شور شد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها
ناشناس 1398/05/27
هر دو تو سن بدی هستن و متأسفانه بدست آوردن آزاد و راحت خیلی باید مواظب بود خیلی زیاد

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.